2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Elini kulagina goturuyor mu

Evin sıcaklığı ne durumda canım?
Bana yetiyor mesela yeni taşındığım evin serinliği, kiza yetmiyor. Klimayi açınca ben donuyorum o fosur fosur uyuyor

Evin sıcaklığı ne durumda canım?
Bana yetiyor mesela yeni taşındığım evin serinliği, kiza yetmiyor. Klimayi açınca ben donuyorum o fosur fosur uyuyor
Bizim evimizde sıcak oluyor, klima yok. Eski bir vantilatör vardı onu koyduk odanın kapısının oraya. Onunla serinletiyoruz. 23-24 bandında oluyor. Üstünde de askılı. Odanın sıcaklığı 26-27 oluyordu önceden, hiç böyle olmamıştı, kesintisiz uyurdu.

O ilk "de" ayrı olacak yalnız

Hafta olarak kaçıncı haftada canım?

Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin küçük bebiş ikisinede yetebilen en güzel şekilde anne olabilmek nasip olsun inşallah

Ayyyy hayirli olsuuuun

Ayrilik kaygisi sanirim 8.ay civarinda basliyor olabilir o nedenle.Biz de benzer durumdayiz ben disten oldugunu dusunuyorum.Herseyi ama herseyi agzina goturuyor bu aralar sanirim ust disler gelecek.
Kızlar benim oğlum 6 aylık bugün tartıldı 9kilo üstü çıktı bu normal mi ya?
Anne sutu ile beslenmisti diye hatirliyorum seninki ek gidaya daha yeni basladiniz degil mi?O nedenle kilosunu anne sutuyle almistir ona da birsey demiyor doktorlar.Hareketlenme basladi mi bundan sonra az kilo alir

Herhalde düşecek bundan sonra sürünüyor yerlerde

Bugun menenjit aşısı oldu kızım, kesinlikle calpol veremiyorum. Hepsini nasıl geri tükürüyo hayret ediyorum ben istesem yutarım yanlışlıkla. Suyla karıştırmak diye bir şey var mı calpolu

Bugun menenjit aşısı oldu kızım, kesinlikle calpol veremiyorum. Hepsini nasıl geri tükürüyo hayret ediyorum ben istesem yutarım yanlışlıkla. Suyla karıştırmak diye bir şey var mı calpolu
Ben enjektörle veriyordum bir ara sonra onu da almamaya başladı, şimdi ölçülü miktarı çay kaşığına koyarak üç seferde veriyorum arka arkaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…