2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
ARKADASIM YAZDI Kizlar dikkatli olalim ins
Gezdirirken başka masada yaşlı bi karı koca ama çok da yaşlı değil Aliyi sevdiler
Aradan 1 saate yakın geçti
Kadın geldi
Ali ebrunun kucağındaydı
Aliye dedi ki
Gel seni biraz gezdireyim
Eğildi ebrunun kucağından aliyi alır gibi oldu
Hemen ayağa kalktım
Bu sefer anladı rahatsız olduğumu
Döndü bana dedi ki alabilir miyim bebeği
Hayır gezdirmezsiniz dedim burada sevin dedim
Bozuldu gitti
Çocuğumu alıp kaçıracak mısın belli değil

ARKADASIM YAZDI Kizlar dikkatli olalim ins
Gezdirirken başka masada yaşlı bi karı koca ama çok da yaşlı değil Aliyi sevdiler
Aradan 1 saate yakın geçti
Kadın geldi
Ali ebrunun kucağındaydı
Aliye dedi ki
Gel seni biraz gezdireyim
Eğildi ebrunun kucağından aliyi alır gibi oldu
Hemen ayağa kalktım
Bu sefer anladı rahatsız olduğumu
Döndü bana dedi ki alabilir miyim bebeği
Hayır gezdirmezsiniz dedim burada sevin dedim
Bozuldu gitti
Çocuğumu alıp kaçıracak mısın belli değil
Bu da değişikmiş.

Ne zamandır yoksun, nasılsın?
İyi olmaya çalışıyorum canım iki ay kayınvalide iki ay annem gel git ikizlerk buyutme derdindeyim ek gıda ile başımız dertte arada dış sancilari işte X2 bütün sıkıntıları yaşıyoruz bakalım sağlıklı olsunlarda hiç onmli degil ama evimi özledim düzen fln hak getire siz nasılsınız vakit olursa hftada bir fln girip bakıyorum arada konuşmalara

Korkunc degil mi yaa
Bana hic tanimadik insanlarin sevmeye calismasi dokunmaya calismasi bebek arabalarina egilmeleri falan da cok garip geliyor uzaktan agucuk gugucuk yap el salla vs yeter iste nedir bu milletin dokunma sevdasi ben anlamiyorum.
Bi de ustune kucagina alacakmis da gezdirecekmis ne munasebet..
Gecen yuruyuste bi yasli kadin musallat oldu biz yuruyoruz yanimizda konusa konusa yuruyor cevap vermiyorum hmm oyle mi evet falan diyip gecistiriyorum birseyler anlatip duruyor biraz yavasladim hemen eline dokundu ben de izin aldiniz mi bunun icin benden dedim dayanamadim falan dedi ben de baya tersledim dondum gittim.Ben covid sonrasi cok tetiklenmistim bu temas etme mevzularina simdi de bu uyuz salgini dolayisiyla asiri tetiklendim acikcasi kimseye dokunmak istemiyorum kimse de bize dokunmasin..Masumlar Apartmani Safiye modundayim bu ara😅

İyi olmaya çalışıyorum canım iki ay kayınvalide iki ay annem gel git ikizlerk buyutme derdindeyim ek gıda ile başımız dertte arada dış sancilari işte X2 bütün sıkıntıları yaşıyoruz bakalım sağlıklı olsunlarda hiç onmli degil ama evimi özledim düzen fln hak getire siz nasılsınız vakit olursa hftada bir fln girip bakıyorum arada konuşmalara
Allah kolaylık versin. Bizim yaşadığımız her şeyi iki katı yaşıyorsun.

Kızlar bebeğinini inek sütüne alerjisi olan kimler var. Bizde de çıktı. Bebeğime ne versem kabarcık oluyor. Fasülye patates vs. Acaba önceden verdiğim yoğurdun ve peynirin etkisi ile mi oluyor.
Neslihaann Neslihaann marmeladova marmeladova sizin alerjileriniz hangi gıdada oluyordu. Herşey Arap saçına döndü.
İnek sütü ve proteinine var ama ne yedirsem kabarıyor. Önceden alerji olmayan sebzelerde bile kabarma olmaya başladı.
Alerji doktoru ile ilerliyorum ama sizden de bilgi almak istiyorum.

Kızlar bebeğinini inek sütüne alerjisi olan kimler var. Bizde de çıktı. Bebeğime ne versem kabarcık oluyor. Fasülye patates vs. Acaba önceden verdiğim yoğurdun ve peynirin etkisi ile mi oluyor.
Neslihaann Neslihaann marmeladova marmeladova sizin alerjileriniz hangi gıdada oluyordu. Herşey Arap saçına döndü.
İnek sütü ve proteinine var ama ne yedirsem kabarıyor. Önceden alerji olmayan sebzelerde bile kabarma olmaya başladı.
Alerji doktoru ile ilerliyorum ama sizden de bilgi almak istiyorum.
Canım, ben sekizden sabaha kadar kızımın uykusuyla cebelleşiyorum. Yarın müsait olunca hemen yazacağım sana.

X