2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Mayaladiginiz süt pastörize mi, sütçü sütü mü?
Kayısıyı cok sevdi benim kız, üç gün mu vereceksin. Normalden cok kaka yaptırıyor, üç gün ust uste verince ishal olmasin

Mayaladiginiz süt pastörize mi, sütçü sütü mü?
Kayısıyı cok sevdi benim kız, üç gün mu vereceksin. Normalden cok kaka yaptırıyor, üç gün ust uste verince ishal olmasin
Bakkala köy sütü geliyor. Bazen manda sütü de alıyor annem. Keçi sütü gelmedi hiç. Gelse denerim.
Ya benimki kakaya meyilli zaten. Az az başka meyveyle karıştırayım yarın o zaman. Yarımdan fazla vermiyim.

Ben tadım işini bıraktım tamamen. İnşallah olmaz ama alerji olursa anlicam. Ne yemisti diye dusunucem.
Sofradan benimle de yiyor, ona özel hazirlanan bir seyi de birlikte yiyor. Bugun örgü peyniri cok sevdi eline alip yemesini. Dişiyle cekip koparıyor cok hosuna gitti. Arkasından hemen sebze püresini verdim.
Dondurucuya sebze hazırladım dün mis gibi oldu.

Eklentiler

• 20240714_114402.jpg
    167,8 KB · Görüntüleme: 48
Eline sağlık. En sevdiğim sebzeler. Maşallah bebişine.
Kahvaltıda eşime şunu verelim mi bunu verelim mi diyorum, hayır diyor. Her şeye karışıyor. Aman zaten 6,5 aylık daha. Yediği yeter ona

Kahvaltıda eşime şunu verelim mi bunu verelim mi diyorum, hayır diyor. Her şeye karışıyor. Aman zaten 6,5 aylık daha. Yediği yeter ona
Her seye tek başına karar vermek cok güzel

Kızın üst dişine bakmak için serce parmağımi soktum bi ısırdı,parmagim kopacak sandım. Diger elimle yüzüne bastırıp zor açtırdım

Ben de karpuz veriyorum elimle tuttu buyuk parca kopardi dilimden. Neyse iste bir sey denicem yok bogazina durur yok su yok bu hala catalla ezip veriyorum kucuk parcalara cesaret edemiyorum

Ben de karpuz veriyorum elimle tuttu buyuk parca kopardi dilimden. Neyse iste bir sey denicem yok bogazina durur yok su yok bu hala catalla ezip veriyorum kucuk parcalara cesaret edemiyorum
Aynen. Kahvaltıda diyorum ki şunu eline vereyim mi, eşim diyor ki ya boğazına takılırsa, korkuyorum sonra. 8. Ay gibi eline vermek daha güvenliymiş galiba.

Ben her uyuyup uyanınca bişey yedirmeye çalışıyordum ama şimdi iki kere uyuyor günde. İki kere bişey yedirmiş oluyorum. Siz saatli mi veriyorsunuz napıyorsunuz?

Yok yaa ben mama yiyor sonra 1 bir bucuk saat uyanik uykusu geliyor uyuyor uyandiginda ac olmuyor ya cok o ara veriyorum kizimda cok yemiyor zaten 1 dilim karpuz yedi. 5 kirazi dogradim yogurda kattim o dogradigim kirazlari diliyle itti hep. Bir de 1 yemek kasigi corba veriyorum. Ben iatiyorum ki cignesin ogrensin bu sekilde zor. 9 aylikken de cimbiz yontemiyle yiyorlarmis kup kup dogruyormussun

Aslında şu an dişi yok (benimkinin) ağzında çevirse yeter diye düşünüyorum.

Bu sebze püresi de kayısı etkisi yaptı iki üç kakaya döndük. Zeytinyağı da hic kullanmadım

Bu sebze püresi de kayısı etkisi yaptı iki üç kakaya döndük. Zeytinyağı da hic kullanmadım
Karnabahar falan değil mi? Zayıflama sebzeleri

Benimkinin kakasında da yediği yoğurtlu yumurta aynen çıkmış. Şaştım kaldım. Hadi havucu sindiremiyor normal de ezilmiş yumurta yahu nasıl aynen çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…