2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Gaz yapıyor mu ya? Mesela nohut gaz yapmış mıydı? Bende başlayacağım ama gazdan çekiniyorum çok çektiğimiz için
Proktokolitten hem de kolik gazdan çok çekince ben de bir tedirgin oldum nohuttan sonra gaz ilacı verdim ama dün mercimekte vermedim. Çok şükür hiçbir sıkıntı da olmadı. Çıkarıyor zaten gazını, inşallah bir şey de olmaz bundan sonra.

Bebelerinizin ağız bakımını -temizligini nasıl yapıyorsunuz?
Parmağa takılan şeffaf diş kaşıyıcı var hergün hersabah daha doğrusu alışkanlık olsunlar die onunla damaklarını fırçalıyorum kuru kuru zaten sabah elllerini yüzünü lavaboda yıkarım rutin oluşturduk hemde dişini kaşımış oluyorum daha dişimiz yok

İyi akşamlar herkese..
Hamileliğimi doğumumu ve sonrasını sizlerle geçirdim iyiki bu kulüpten haberdar olmuşum diyorum bana yalnız başıma kaldığım bu mahrumiyet bölgesinde dost oldunuz
birkaç gündür bende bir gariplik vardı
Test yaptım pozitif çıktı
Sevinsemmi üzülsemmi bilmiyorum ama deli gibi ağlıyorum

Burdan çıkıyorum artık diyeceksin sandım hayırlı olsun 2025 mart annemiz.

Haydeeeeee ikinci planlıyor muydun? Planlıyorsan hayırlı olsun belki biraz erken oldu ama üstesinden gelirsin her türlü.

3.5 doğdu. Ağır yaşamlara döndük yani öyle aşırı şişko görünmüyo normal bebek işte
Benimki de 3100 gr doğdu, dün 8100 geldi. Tam 6,5 ay. Bi ay 1300 gr alıyor, diğer ay 300 gr alıyor. Düzende de değişen bişey yok. Anlamadım ben de. Hasta olduğunda daha az alıyor ya da öyle denk geldi. ‍♀
Bence çok değil seninki de.

Burdan çıkıyorum artık diyeceksin sandım hayırlı olsun 2025 mart annemiz.
Ne çıkıyorum ne çıkmıyorum gibi bişey oldu bu
Sevinemedim bile tam
Haydeeeeee ikinci planlıyor muydun? Planlıyorsan hayırlı olsun belki biraz erken oldu ama üstesinden gelirsin her türlü.
En az 2-3 yıl sonra düşünüyorduk
Şuan hiç böyle bir plan yoktu
Kusmalarım durmayınca tiksinme vs de başlayınca bir test yap dedi eşim
Bebeğim adına çok üzgünüm

İkisinin de + ve - leri var. Ama bebekle arasına 2-3 yaş koymayı düşünüyorduysan çok da takma kafana bu şekilfe de neredeyse 2 yaş olacak artı kıskançlık açısından 2-3 yaş çok fark etmiyor ya da ilgilenmenin bölünmesi açısından. Hani 4-5 koymak istiyorum deseydin haklısın çok erken de şimdi öyle aman allahlık bir tablo değil bence

Öyle deme. Ne güzel beraber büyüyecekler
Hayırlı olsun

Dogal yolla mi korunuyordun hayirlisi olsun bu bebisin sutu ilgisi bol olmaya devam etsin yeni bebis saglikla gelsin

Aaa gözünüz aydın canım, sağlıkla sihatle kucağınıza almak nasip olsun

Hayırlı olsun, Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Kuzenimin eşi de ikinciye böyle yakın şekilde hamile kaldı. Martta doğum yaptı, çok güzel büyüyor ikisi de.

İkiz gibi büyürler ne güzel, birbirlerine arkadaş olurlar.

Üç gecedir sadece memede uyuyor Allah'ım, uykuya dalınca yatağına koyuyoruz beş dk sonra tekrar uyanıp ağlıyor sadece memeye alınca susup uyuyor. Yanımda da sık sık uyanıyor, perişan oluyoruz. Normalde 6 gibi uyanan kızım artık gece doğru düzgün uyuyamadiğı için 8 gibi kalkıyor. Diş mi ayrılık kaygısı mı, ne zaman geçecek yarabbim. Kevgire döndü uykuları çocuğumun.

Kızlar dünden önceki gün bebişe kayısı vermiştim, dün sabah iki kere kaka yaptı diye dün vermedim. Hatta sade patates püresi yedirdim sebze olarak. Bugün de sabah iki kere kaka yaptı. Napıyım kayısı yedireyim mi, yedirmiyim mi?
Benimki de dert işte

Verme kız tabi ki karnı ağrır 2gün boyu 3 4 kaka yaptırıyor kayısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…