2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Biz et dönere geçtik
Kıymalı yumurta ile verebilirsin. Çok iyi pişmiş ve biraz nemli olunca yiyorlar.

Kızlar semizotunu nasil yapicam kızım icin?
Siz sanırım daha tek tek tattırıyorsunuz ama diğer arkadaşlara fikir olması açısından da söyleyeyim ben geçen gün semizotunu ilk defa denedim ama tek başına değil ben zaten artık tek başına bir şey denetmiyorum yeni bir şey deneyeceksem eski denediklerimle bir şey yapıp o yeni sebzeyi de onlara ekliyorum. Kabak havuç ve sarımsağı az suda haşladım ayrı bi yerde de pirinci pişirdim. Sonra haşladığım sebzelere semizotunun yapraklarını da ekledim biraz da öyle haşlandı pişince biraz blenderdan geçirdim normalde blender kullanmıyorum ama semizotu yaprakları çatalla ezmesi mümkün değil. Kıvamı yoğun oldu zaten çok haşlanmadı sonra pirinçleri ekleyip üzerine çiğden zeytinyağı koyup yedirdim tadına da baktım normalde ben kabak çorbası falan yapıyorum tadı tuzsuz güzel olmuyor ama bu çorba çok güzel oldu pirinçleri direkt koyduğum için pütürlü de oldu oğlum da çok sevdi büyük bir kase yedi. Size de fikir olsun

Kızlar bugün yarına bakliyat gıda ürünlerinde indirim var mı bildiğiniz, migros bim şok gibi

Bizde de kırmızı noktq oluştu. Önxe beyaz sonra kırmızı oluyor sonra kaybılup gidiyor.acaba bezelyeden mi? Bizde bezelye vermiştik

Bizde de kırmızı noktq oluştu. Önxe beyaz sonra kırmızı oluyor sonra kaybılup gidiyor.acaba bezelyeden mi? Bizde bezelye vermiştik
Bezelyeden diye dusunup kesmistim gecti.bugün yine olmus.havuc tatli patates kabak uclusunu karistirip zeytinyagi+sarimsak ekliyorum

Iki tane semizotu almistim bosuna almisim o zaman veremicem anlasilan,daha corbalara gecmedik biz.anca catalla ezilen seyler verebiliyorum.blender kullanma dedi doktor

Benim kız da ne zayıf ne tombik ama bayağıdır 4 kullanıyorum, hatta bu ara külot beze geçtik Eman Allah'ım dedim bu ne gada muddeşem bişi
Ya külot bez yanlardan aciliyor mu yoksa direk mi giydiriliyor o ara kaka bulasmiyor mu asagi cekerken sirtina vs ve kac numara hsngi marka kulot bez

Iki tane semizotu almistim bosuna almisim o zaman veremicem anlasilan,daha corbalara gecmedik biz.anca catalla ezilen seyler verebiliyorum.blender kullanma dedi doktor
Ben de blender kullanmıyorum ama geçen kabak bi türlü liflerine ayrılmadı, bi bzzt yaptım. Arada bir blender yapsan nolcak ki?

Haklısın körü körüne uymamak lazim denilenlere,doktorun dedigi miktardan az yapmama ragmen cok geldi benjm kiza mesela
Yoğurtlu semizotu güzel oluyor ya, onu bi bzzt yapabilirsin. Ben yapsam öyle yapardım. Haftalar sonra ilk defa yeni bişey tattırıyorum ben de. Yumurta verdim bugün.

Benimde canım çok sıkkın ayaklardaki kırmızı döküntüler gitmiyor bi sönüyor bi geliyor cildiye uyuz değil demişti alerji doktorumuz ayaklarda alerjik döküntü beklemeyiz demişti bunlar niye çıkıyor bu ek gıdaya başlayalı dahada keyfim kaçtı verdiklerimin tepkisini nasıl anlayacam zaten döküntüler varken diyorum bi kac gün yoğurt kestim of neyi nasıl yapayım bilmiyorum

Eklentiler

• 76B5050B-509A-4891-9562-86672BD70ABC.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 30
  • 6E8F361B-7F5E-4579-907B-3ADA37DA8212.jpeg
    55,2 KB · Görüntüleme: 28
Direkt giydiriliyor, çıkarırken yanlardan yırtarak çıkarılıyor. Hiç kaka bulaşma olmadı şimdiye kadar. Sleepy kullanıyorum ben dört numara
Ya külot bez yanlardan aciliyor mu yoksa direk mi giydiriliyor o ara kaka bulasmiyor mu asagi cekerken sirtina vs ve kac numara hsngi marka kulot bez

Bir şey ısırıyor olabilir mi?

Kabızlık sorunu yaşamıyorsunuz çok iyi maşallah biraz rahat olmak gerek sanırım kıymayı çorbaya katacam ilk etapta direk veremem sanırım
Çok kabız olduğu soyleyemem toplam üç kere oldu ancak. Ek gıda konusunda her yolu harmanladim. Anam babam usulü gidiyorum ama her yediğini bilerek. Dün kendime söylediğim et döneri istedi minicik veriyim dedim. Cok sevdi baya yedi.
El ayak hastalığı olabilir mi canım?

Kızımın kakasında kurt var gibi.cok degisik bir kaka yaptı.siyah iplik gibi seyler var,kurt sanırim bilmiyorum.böyle bir durum yasayan var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…