2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok kabız olduğu soyleyemem toplam üç kere oldu ancak. Ek gıda konusunda her yolu harmanladim. Anam babam usulü gidiyorum ama her yediğini bilerek. Dün kendime söylediğim et döneri istedi minicik veriyim dedim. Cok sevdi baya yedi.

El ayak hastalığı olabilir mi canım?
Ama ellerde ağızda yok uzun zamandır döküp sönüyor tekrar çıkıyor artmıyor da tamamen gitmiyorda

Tamamen baska bir sebebi de olabilir ama anlayabilmek için ara verip daha sonra tekrar vermen gerekiyor. Yine kusarsa patates püresinden dersin.
Blw ile ben hiç yediremiyorum direk eliyle vura vura döküyor. Püreyi vs de eliyle yiyebiliyor mu? Kendisi yiyebiliyor mu?
Yani tam olarak yiyemiyor tabi çoğunu döküyor. Yine de bu şekilde devam edeceğim bakalım :)

Dün hayatımınnEn zor yolculugnu yaptım, 7 saat sürdü toplamda, uyumak ıcın ölüyor ama uyuyamıyor, deli gibi agladı, sürekli arabayı kenara cekıp asagı indik..
Ağlıcaltım artık, en son bayıldı 1 bucuk saat uyudu..
Donuste ucakla gıdıcem gerı.

İyi haberim de var, çok sukur kan testinde de alerji cıkmadı🙏🏻
Çok sevindim alerji çıkmayışına

Kızım bazen uykusundan ağlayarak uyanıyor ama gözünü de açamıyor uykudan. Yeniden uykuya geçene kadar bağırarak ağlıyor. Bunun bir nedeni var mı bildiğiniz? Tek bir nedenden mi yoksa pek çok sebebi olabilir mi?

Kızım bazen uykusundan ağlayarak uyanıyor ama gözünü de açamıyor uykudan. Yeniden uykuya geçene kadar bağırarak ağlıyor. Bunun bir nedeni var mı bildiğiniz? Tek bir nedenden mi yoksa pek çok sebebi olabilir mi?
Uykusunu almadığında benim oğlum da ağlayarak uyanıyor. Tekrar uyutmaya çalışıyoruz. Uykusunu almışsa şakalar komiklikler.

Hep gece uykusunda yapıyor bunu. Az önce mesela 8'i geçerken uyudu, 9'u geçerken dediğim şekilde uyandı. Tekrar uyuttuk. Çok uzun zamandır yapmıyordu ama iki gündür tekrar başladı.🤷🏻‍♀️
Uykusunu almadığında benim oğlum da ağlayarak uyanıyor. Tekrar uyutmaya çalışıyoruz. Uykusunu almışsa şakalar komiklikler.

Bızdede ıkı haftadır bu var uyuyor ama ağlıyor. Ama ne ağlama atak haftası vs dır dediler. Rüya görüyordur dediler ama net bir şey yok . Ben careyı ozaman kucağıma alıp sarılıyorum sakınlesıyor geri koyuyorum. Gelişimin parçası sanırım

X