2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok geçmiş olsun arkadaşlarıma doktorları demiş 38.5 u görmeden vermeyin calpol diye. Ofise götürdüğümde ateşlenmişti, taze anne olunca 37.5ta panik başlıyor. Orda takip ettik vermedim calpol düştü kendiliğinden.

Inverter klima ve normal klima farkı arasında en belirgini; klasik klimalarda kompresör oda sıcaklığına bağlı olarak durur ve yeniden çalışır. Inverter klimalarda ise kompresör durmaz, kendini en düşük devirde rölantiye alır ve kesintisiz çalışır.

İnverter klima kapatip açınca pahalı olurmus kesintisiz calismasi daha ucuz olurmus ondan

Çok güzel açıklamışsın canım Peki sen klima açıkken odanın sıcaklığını hiç dereceyle ölçtün mü mesela klima 24 derecede çalışıyor diyelim o da kaç derece

Ayy yemin ederim çıldırmama ramak kaldı Bebekler sürekli ağlayan uykuya aşırı zor geçen bebekler oldu mizaçları çok değişti Artık bu durum beni çok yorduAnnem desen çok yoruldu beli ağrıyor her fırsatta bi yerlerde uyuya kalıyor haklı olarak en çok kendimle birlikte ona üzülüyorum. Bakıcımız ise bayram için gitti memleketine on beş gün yok. Görümcemin kızı geldi 17 yaşında sözde yardıma anladımki yazlık için gelmiş hiç odasından dışarı çıkmıyor tost ve pizza haricinde hiç bişi yemiyor bebeklere bi bakarmısın demesem yemek ve deniz harici odadan çıkmıyor. Kocam desen her fırsatta yok olup ortadan kaybolup uyuyor Uykusuzluğa dayanamıyormuş bebek bakmaktan anladığı herkesin bebekleri uyutmak bu bebeklerle konuşun oynayın diyorum yok başta kocamın kafasına girmiyor Altı aydır günde dört saat sadece gece uyudum onun haricinde gündüz hiç uyumadım inanılmaz gelebilir ama maalesef gerçek bdv ye döndürdüm burayı neyse rahatladımArkadaşlar kafanız şişti hakkınızı helal edin bu yorgunlukta eminim ki yanlız değilim tüm yorgun annelere güzel bayram tatilleri diliyorum

Allah kolaylık versin canım. Hepimiz derbederiz, sen iki katımız, normaldir.
Çocuklardan önce evliliğime 10 üzerinden 9 puan veriyordum, 1 puan kendimden kırıp. Şimdi 1 puan veriyorum, onu da kendime veriyorum. çocuk olunca dünya değişiyor.

Babayı çocuklarla başbaşa bırakmayı denesen? Ben başbaşa bırakıyorum öyle öğrendi vakit gaçirmeyi bebekle. Çok iyi bakıyor şimdi, tabi süt vakti gelene kadar.

Kızlar bebisim 29 günlük yarin yeni doğan polikilinigine götürmem lazım devletteki doktor bayramdan sonra getir dedi sarılık için perşembe getir dedi fakat herkes 9 gun tatil diyor acaba yarin doktorlar var mi bilgisi olan

Poliklinikler yok diye biliyorum ama sarılık değeri en son yüksektiyse acile gidip söyleyebilirsiniz. Geçmiş olsun.

Poliklinikler yok diye biliyorum ama sarılık değeri en son yüksektiyse acile gidip söyleyebilirsiniz. Geçmiş olsun.
Yok değeri iyi di doktor perşembe getir uzayan sarılık ta olabilir dedi isikla bakacak dedi ondan götürmek istedim bir de sürekli bir gözü acilmiycak dercede sarı çapak tutuyor

Yok değeri iyi di doktor perşembe getir uzayan sarılık ta olabilir dedi isikla bakacak dedi ondan götürmek istedim bir de sürekli bir gözü acilmiycak dercede sarı çapak tutuyor
Normal çay demle çayın demini bir fincana koy ılısın, makyaj pamuğunu batır, fazla suyu sık bebişin gözüne koy 1-2 defa tekrarla, 2-3 saatte bir yapabilirsin . Bana göz doktorum önermişti kendim için, kızımda da 2-3 aylıkken olunca yaptım geçti ilaçsız.

Netira göz damlası kullandık bız dogdugundan berı vardı, 3 kullanımda gecırdı.. Cay demı, anne sutu, bı damla daha kullandık farklı bu ucu gecırmemıstı. Bır de temizlerken elinizi ıyıce dezenfekte edıp gazlı bez ıle silin çapagı.. Pamuk dezenfekte olmuyor maalesef. Fızyolojık serumu gazlı beze damlatıp siliyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…