2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar gece bebeklerde burun tıkanıklığı oluyor klımadan sanırım siz nasıl çözdünüz
Gece beslerken vs iki üç kere kapıyı açık bırakıyorum. Tüm klimanın soğuğu gidiyor ama havalanmis oluyor. kronik faranjit var bende herhalde benim bile ağzım burnum yapışıyor. Klima inverter kapatılıp açacağıma odayı havalandiriyorum

Bogazi iltihaplanmis kızlar atesi 38.1 cikti hastanede.augmentin antibiyotik ve calpol verdi.antibiyotik kullanilir mi bebege cok ikilemde kaldim.doktorumuzu da aradim mesaj attim ulasamadim.antibiyotik kullanan var mi aranizda?
Ben bir cay kasigi calpol veriyordum 4 saatte bir az dedj miktara.bir yemek kasigi ver dedi dogru mu?

Simdi cikicaz yine dusecek bir sey yapmicaklar o kadar yolu bosa mi gidicez diyorum
Hep bayramda ve tatilde hasta olur bu çocuklar zaten. 🤦‍♀️
Enfeksiyon varsa 6. Aydan sonra artık antibiyotik kullanılıyor. Ciddi bişeyse öncesinde de kullanılıyor aslında. Kan değerlerine bakıp geçici bişey mi tedavi gerekiyor mu karar verirler. Çok geçmiş olsun. ❤️

Yazmıştım gitmemiş.

Bogazi iltihaplanmis kızlar atesi 38.1 cikti hastanede.augmentin antibiyotik ve calpol verdi.antibiyotik kullanilir mi bebege cok ikilemde kaldim.doktorumuzu da aradim mesaj attim ulasamadim.antibiyotik kullanan var mi aranizda?
Antibiyotiksiz geçmeyebilir onu bi öğrenmek lazım bi doktordan bende iyice öğrenicem vala neler dinlenmeyle neler antibiyotikle iyilesir. Antibiyotik vermesen de doğal yollardan ne yapilabilir mi hic bir fikrim yok

Antibiyotiksiz geçmeyebilir onu bi öğrenmek lazım bi doktordan bende iyice öğrenicem vala neler dinlenmeyle neler antibiyotikle iyilesir. Antibiyotik vermesen de doğal yollardan ne yapilabilir mi hic bir fikrim yok
Ben o doğal yollarla çok mücadele ettim de en sonunda ameliyat oldu çocuk 😂
Bence doğal yollar hafifletiyor ama hiç bir şey ilaç gibi geçirmiyor.

Bakteriyel mi yoksa virütik mi baktılar mı? Virütikse antibiyotik etkisiz zaten.

Gece beslerken vs iki üç kere kapıyı açık bırakıyorum. Tüm klimanın soğuğu gidiyor ama havalanmis oluyor. kronik faranjit var bende herhalde benim bile ağzım burnum yapışıyor. Klima inverter kapatılıp açacağıma odayı havalandiriyorum
Benim kapılar hep açık ama uyku modunda çalıştıracağım bundan sonra

Geçen hafta bizimki de ateşlenince doktora sordum 38 ve üstü olursa getir demişti. Çok geçmiş olsun :KK43: sakin ol ılık banyo yaptır, kafasına, bacak eklemlerine, kol eklemlerine ıslak bez koy.
Tüm gece 39 da duseremedık bır acıle gıttık bız burda 40 I geçerse telaş et dedi. Çocuk 39.9 banyo 38.5 düştü. Dış mı dedık yok dış 38 i geçmez ama bırak savaşsın vücudu dırenc kazansın dedi . 40 ın üstü tehlikeliymişmiş. gene 38 ii🥲

Tüm gece 39 da duseremedık bır acıle gıttık bız burda 40 I geçerse telaş et dedi. Çocuk 39.9 banyo 38.5 düştü. Dış mı dedık yok dış 38 i geçmez ama bırak savaşsın vücudu dırenc kazansın dedi . 40 ın üstü tehlikeliymişmiş. gene 38 ii🥲
Siz yurtdışında yaşıyorsunuz dimi benimde kuzenim Avustralya da ordada hemen müdahale etmiyorlar

X