2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Anladım teşekkür ederim bi doktora gösterip bende deniycem

sheilata noldu canım? Giremedim 1 haftadır
Perisan olduk canim 3 gündür ben hastalandim benden kızıma gecti atesi 38.5-39 lari buldu.ilcede acilde cocuk doktoru da yok.acil doktoru bakti bogazi iltihaplanmis antibiyotik calpol verdi.antibiyotige güvenemedim kendi doktoruma da ulasamadim,kalktik Denizliye gittik acilde cocuk doktoru bulduk,kan idrar tahlilleri yapildi,ilcedeki doktorun ilaclarini onayladi,10 günluk bebege bile veriyoruz guvenle kullanabilir dedi,basladik biz de 2 gündür kullaniyor,ates 38 lerde yavas yavas düsecek gibi su an iyi biraz.burnumuzdan geldi o agliyor ben agliyorum icim gidiyor canı yanıyor dayanamiyorum aglamasina aci cekmesine.kan alirken nasil yikti ortaligi

A acep84

Hangi antibiyotik canim tekrar cok gezlcmis olsun soguktan hasta olur diyen yaşlı z8hniyet var ya asil bulaş yoluyla hasta oluyor yavrucaklar benim kizimda 1 aylikken oksurenlerden damlacik yoluyla hasta olmustu

Ahhh yaa hemen iyileşsin yavrum

Kızlar merhaba, sizin de bebekleriniz böyle kendine vuruyor mu? Benim bebeğim arada karnına ya da otururken diz, kalça vs taraflarına vuruyo… normal ml?

Yaa kıyamam, cok gecmıs olsun ikinize de.
Yer degıstırmeye ben de korkuyorum, düzen alt ust oluyor boyle..

Ay maşallah darısı basimiza bizde dişin herseyi var ama diş yok merakla bekliyoruz. Diş gediği mi bir şey var mis yapan var mı nedir
Aslında 4.aydan berı var elını agzına sokma, salya artısı.. 6 aylık olmasına 2 gun kala ucu göründü, 2 ay da ancak gelebildi.. Doktor 6-9aylar arasında beklerız genelde demıstı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…