2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
6.ay sonucları da yazarım o zaman, cok tesekkürler

Sabredeyim ozaman 1 ay daha Ins oturur Nilsibel denedim yok kendini sağa sola atıyor yan yatıyor battaniyeyi yemeye çalışıyor. Zamana bıraktım gitti
Zaten yemekle alakası yok bence şu an. Benimki de yiyor ama yarısı içeri yarısı dışarı, yok hapşırır hepsi çıkar, öne öne geliyor çok komik masasını yalıyor.

Dis 38 dereceden fazla ates yapmaz diyor doktorlar.Bence 37lerde ise dis olmasi yuksek ihtimal.Parmaginla damaklarini kontrol etsene ben goremiyorum disi tam ama parmagimla hissediyorum su anBizim de ates 37.5 civarlarinda takildi birkac gun
Bugün baktım parmağımla henüz gelen giden bir şey yok çıkmak üzeredir belki. Diş çıkartırken hiç yeşil kaka oldu mu ya da o rotadan mı acaba. (Hapşursa rotayı suçlicam ) 37.5 aşmadığı için calpol de vermedim dirensin dedim kendi kendine düştü şimdilik inşallah gece çıkmaz.

Sml diye hic aciklamasinda gotmedim de orta hizli akis yaziyor hizli da cok mu hizli bilemiyorum ki ya
Ben biberonlar ayina gore biliyorum.Ben 1.ayda bir hafta biberon verip sonra bir daha hic vermemistim.Yavas orta hic kullanmafik yani.Bu hafta mama vermek icin biberon aldim onu da hizli akis aldim +6m olan lansinoh.Yanlis mi olmus orta mi almak lazim once?

Zaten yemekle alakası yok bence şu an. Benimki de yiyor ama yarısı içeri yarısı dışarı, yok hapşırır hepsi çıkar, öne öne geliyor çok komik masasını yalıyor.
Bizimkide kumaş delisi yorgan yastık kıyafet bez ne varsa ağzında yemek yerken eli dursa sorun olmayacak ama kaşığı tutuyor sonrası sanatsal çalışmalar. Bir otursa vericem kaşığı cekilicem aradan

Yok yanlis degil lansinoh bana orta ya da hizli akisi bebeginizin gelisimine gore siz ayarlayin dedi. Hizli akis mi aldin icerken nasil zorlandi mi link var mi

İstikrarlı devam et tedaviye canım, inşallah az kaldı kurtulacaksın

Yok yanlis degil lansinoh bana orta ya da hizli akisi bebeginizin gelisimine gore siz ayarlayin dedi. Hizli akis mi aldin icerken nasil zorlandi mi link var mi
Yoo hic zorlanmadi aksine likit likir icti iki kere verdim sadece.Ebebekten aldim ben magazadan link yok cok standart bisey zaten iki tane biberon ucu +6m yaziyor ustunde

Bebeler ve oturmaları hakkında

Benim kız İlk basta titriyordu vücudu, sonra elleriyle çok öne devrilmeye başladı şimdi iyice oturmaya başladı. Ama elinde bir oyuncak varsa savururken devriliyor. Ya da yerde bir şey dikkatini çekiyor devriliyor. Kontrolsuz hareket ediyor yani. Daha zaman var gibi düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…