2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar günaydın benim için harika bir sabahtı. 9bucukta kız uyandı bir anda hazırlandım denize gittik kızımla baş başa. İlk denizi bide.
Bayıldı bayıldı. Su soğuktu ben karnımı sokarken fln kızı havada tuttum kendim bat çık yapıp ısınıp kızı soktum azıcık aaa fln derken zıplaya zıplaya ısıttim onu da bayıldı. Sonra kucagimda alismasın diye simidine koydum. Bayıldı bayıldı. Bu simiti iyi ki almışım. daha pahalı bir sey almaya hiç gerek duyacağımi sanmam. Toplam 30dakika suda kaldık. İlk gün diye riske atmak istemedim üstünü degistirip panco ve bez giydirip aldım eve geldim. Duş aldirdm saçını kurulayip süt sagip icirdimm. Uyudu.
Bütün bunlari iki saatte yaptım. Kendimle gurur duyuyorum ve hayallerime kavuştuğum için cok mutluyum.
Simit ve mayo fotisi geliyor..
Link lutfen biz daha gitmedik denize 😄

Eklentiler

• 20240601_121217.jpg
    20240601_121217.jpg
    139,4 KB · Görüntüleme: 52
Minies külot bezi tavsiye ederim. 5 sene önce temiz içerikliydi. Yeniden incelemedim ama ben kullanıyorum. Hem de ucuz. Migrosta indirim varken deneyin.

Yahu ek gıdada yaklaşık 20 gündür tadım yapıyoruz kız sürekli diliyle dışarı itiyor iki üç kaşıktan sonra anlamadım bişi niye alışamadı acaba

Bizim kız her uyku öncesinde kıyameti koparıyor. Çok kötü oluyorum ya, zorla uyuyor resmen. Dün ebemiz Ece gündüz uykularını erken bırakacak dedi. Uyumaya bu kadar direnen, uyumayı bu kadar sevmeyen bebek olur mu? Senin anan uyku diye ölüyor kızım, ne olurdu azıcık bana çeksen? :cry:

Kızlar günaydın benim için harika bir sabahtı. 9bucukta kız uyandı bir anda hazırlandım denize gittik kızımla baş başa. İlk denizi bide.
Bayıldı bayıldı. Su soğuktu ben karnımı sokarken fln kızı havada tuttum kendim bat çık yapıp ısınıp kızı soktum azıcık aaa fln derken zıplaya zıplaya ısıttim onu da bayıldı. Sonra kucagimda alismasın diye simidine koydum. Bayıldı bayıldı. Bu simiti iyi ki almışım. daha pahalı bir sey almaya hiç gerek duyacağımi sanmam. Toplam 30dakika suda kaldık. İlk gün diye riske atmak istemedim üstünü degistirip panco ve bez giydirip aldım eve geldim. Duş aldirdm saçını kurulayip süt sagip icirdimm. Uyudu.
Bütün bunlari iki saatte yaptım. Kendimle gurur duyuyorum ve hayallerime kavuştuğum için cok mutluyum.
Simit ve mayo fotisi geliyor..
Yaaa yerler onu 😁😁 maşallah size ohhhh beeee mutluluklarınız daim olsun
Bi de şapka linki plsss 😁

X