2023 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Kızlar bugun ılk kez yogurt tadımı yaptı, saat 11 civarında bır cay kasıgı kadar.. Az once agız dolusu kustu.. Tadından sonra 3 kere mama yedı, sındırememıs olma ihtimali var mıdır? Epey zamandır kusmuyordu hıc? Tadımdan12saat sonra kusmus oldu

Kızlar bugun ılk kez yogurt tadımı yaptı, saat 11 civarında bır cay kasıgı kadar.. Az once agız dolusu kustu.. Tadından sonra 3 kere mama yedı, sındırememıs olma ihtimali var mıdır? Epey zamandır kusmuyordu hıc? Tadımdan12saat sonra kusmus oldu
Yok kuzum onlar bir de 3-4 saatte bir sindirip tekrardan acıkıyorlar. Hiç ihtimal vermiyorum. Bir sıkıntı olsa daha erken belirti verirdi. Bir de yoğurt sindirimi zor bir besin değil. Üstelik çay kaşığı kadar diyorsun. Dişten, salyadan falan midesi bulanmıştır muhtemelen onun. Elini ağzına sokup kendi kendini kusturmuş olma ihtimali bile çok fazla. O zaten kusacaktır, denk gelmiştir yoğurt tadımına

Pastorize sutten mi mayaladin bugun doktorumuz yine dedi. Ev yogurdundan verme alerji riski var dedi. 9.ay gecsin dedi

Yok kuzum onlar bir de 3-4 saatte bir sindirip tekrardan acıkıyorlar. Hiç ihtimal vermiyorum. Bir sıkıntı olsa daha erken belirti verirdi. Bir de yoğurt sindirimi zor bir besin değil. Üstelik çay kaşığı kadar diyorsun. Dişten, salyadan falan midesi bulanmıştır muhtemelen onun. Elini ağzına sokup kendi kendini kusturmuş olma ihtimali bile çok fazla. O zaten kusacaktır, denk gelmiştir yoğurt tadımına
Oncesınde yatakta bıraz bogustuk, hırpalayarak seviyorum ben 😊 acaba o yuzden mı oldu dedım, en son mamadan 2 saat sonra kustu

Kızlar günaydın birşey sorucağım doğumdan sonra alt bacaklarımın arkası dız kapağımın arka eklem yeri ve ayak tabanlarım çok ağrıyor özellikle gece dinlenip kalkınca ilk bir kaç adam ördek gibi yürüyorum multivitamin kullanıyorum doktora da gitme konusunda fobim var ya kötü birşey söylerse die siz de oldumu doğum sonrası böyle ağrılar hayat kalitemi çok etkiliyor artık 🥹

Kızlar günaydın birşey sorucağım doğumdan sonra alt bacaklarımın arkası dız kapağımın arka eklem yeri ve ayak tabanlarım çok ağrıyor özellikle gece dinlenip kalkınca ilk bir kaç adam ördek gibi yürüyorum multivitamin kullanıyorum doktora da gitme konusunda fobim var ya kötü birşey söylerse die siz de oldumu doğum sonrası böyle ağrılar hayat kalitemi çok etkiliyor artık 🥹
Oncelikle bir varis kontrolu yap canim..
Bende hem kas hem eklem agrisi var.Benim varisim var.Hareketsizlikten oldugunu dusunuyorum..Benim dogum sonrasi hareketim cok kisitlandi.Germe esneme yapmaya calisiyorum.Takviye olarak da Magnezyum ya da magnezyum iceren bir takviye kullanabilirsin bir de.
Ama gecmeyen artan agri da en iyisi tabi ki bi doktora gitmek.Gecmis olsun.

Ben bir haftadır tadımı kestim, burnu fokur fokur akıyordu, tıkanıyordu. Yogurttan mı yumurtadan mi üşüttü mu anlayamadim bir anda komple kestim en bastan baslicam üç gün üç gün. Burnu da suan uc hafta oldu en alt seviyesinde ama yine var biraz. Salı günü alerji doktoruna randevum vardi ama iptal mi etsem bilemiyorum oda kes en bastan basla dicek herhalde

X