2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım biliyorum hepimiz aynı durumu yaşıyoruz aynı süreçteyiz ama inanarak yola devam etmemiz lazım. Neden olmasın ki? Yere eki Rabbim ol desin. Buna inan. Sen çabala emek et sonucunu rabbime bırak. Olmayan neleri oldurdu olduruyor olduracak. Sen yürekten inan. Her şey gönlünce olsun

Screenshot_2023-08-06-17-57-47-925_com.popularapp.periodcalendar.jpg

Canim benim regle 8 gün kaldı.
Ama yumurtlama daha olmadı ilk defa 🤨
Normalde 10 gün kala oluyordu.
Bu ay combi kullandım, o mu geciktirdi acaba 🤔

A Afratafrac canım acaba bu kasık batmaları normal mi, sanırım sen demiştin yumurtlamadan sonra vücudun adaptasyonundan olabilir diye🤔6 gün falan oldu ben yumurtlayalı. Ara ara yokluyor. Tabiki hamileliğe yormuyorum henüz ama.Belki de eskiden de vardı ama ben dikkat etmiyordum

Eki Görüntüle 3283007
Canim benim regle 8 gün kaldı.
Ama yumurtlama daha olmadı ilk defa 🤨
Normalde 10 gün kala oluyordu.
Bu ay combi kullandım, o mu geciktirdi acaba 🤔
Canım yumurtlama olmadıysa 8 gün kalmış olmaz yumurtlamadan 14 gün sonra regl olunuyor bilimsel olarak. Combinin geciktirdiğini düşünmüyorum rahim filmi geciktiriyor ben 49 günde adet olmuştum 🤦🏻‍♀️ ama benim kanamam çok uzun sürmüştü rahim filminden sonra. O kanama adetten sayılmış geç olmuştum sonra. Combi aksine yumurtayı erken geliştiriyor dediğim gibi rahim filminin geciktirdiğini düşünüyorum

Canım yumurtlama olmadıysa 8 gün kalmış olmaz yumurtlamadan 14 gün sonra regl olunuyor bilimsel olarak. Combinin geciktirdiğini düşünmüyorum rahim filmi geciktiriyor ben 49 günde adet olmuştum 🤦🏻‍♀️ ama benim kanamam çok uzun sürmüştü rahim filminden sonra. O kanama adetten sayılmış geç olmuştum sonra. Combi aksine yumurtayı erken geliştiriyor dediğim gibi rahim filminin geciktirdiğini düşünüyorum
Canim ben geç yumurtliyorum. Dongum 28 gün ortalama ve yumurtlama 18. Gün ortalama hep. Yani regle 10 gün oluyordu yumurtlama.

Benim ilk gün kanama, 2. Gün lekelenme oldu bitti. Ama adet dongumu degistirdi demek.

Merkeze eğitime gidiyorum, sabah 6 da kalkmam gerekiyor. Ondan şu yumurtlama olsa da bitse diye beklerken yumurtlayamadim bu ay, çok uykusuz kalıyorum 😅

Canim ben geç yumurtliyorum. Dongum 28 gün ortalama ve yumurtlama 18. Gün ortalama hep. Yani regle 10 gün oluyordu yumurtlama.

Benim ilk gün kanama, 2. Gün lekelenme oldu bitti. Ama adet dongumu degistirdi demek.

Merkeze eğitime gidiyorum, sabah 6 da kalkmam gerekiyor. Ondan şu yumurtlama olsa da bitse diye beklerken yumurtlayamadim bu ay, çok uykusuz kalıyorum 😅
Değiştiriyor canım değiştiriyor maalesef döngüyü🥹 ilk gebeliğimde de yine rahim filmi çekildiğimde 45 günde olmuştu onda da adetim hatırlıyorum. Bunda da 49 oldu. Beklemekten başka çaremiz yok strese sokuyor bu durum bizi de 🥲 inşallah sen geç yumurtlamazsın🤲🏻 yarın gideceğim ben de bakalım ne olacak

X