2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar ben tekrar emin olmak için şimdi test yaptım artık çizgi net gözüküyor:KK73:şimdi yarın kan vericem aile hekimine mi gitmem gerekiyor daha önce bunun için hiç kan vermedim ne söylemem gerekiyor heycanlıyım
Ay kuzum nasıl mutlu oldum. 🥰 istediğin bir yerde verebilirsin. ancak aile hekimine gidersen BAt ın geçti mi diye soruyolarmış sen geçti de 😂😂

Anladım canım teşekkür ederim demekki adet olacağım
Adetle de çok alakalı değil aslında yumurtlama dönemin bitti demek istiyo vücut akışkan olan zaman yumurtlama olduğu için o zaman da yumurtlamayı hatırlattığı gibi ne kadar kaldı adetine benim 4 kaldı bende de yine krem gibi gibi geliyo ara ara

Kızlar adetime 9 gün var ilişkinin üzerinden 8 gün geçti benimde özellikle akşamları kasıklarımda batmalar oldu dün akşam bel ağrım oldu (yorulmuş olabilirim tatil hazırlığım vardı) ama 2 gündğr sabahları midemde bulanıyor psikolojik mi bilmiyorum göğsümde hassasiyet yok yanımda tabiki testlerimi aldım da geldim ayy ne zor beklemek🥹

Kızlar ilk defa ovulasyon testi yapıyorum bu pik mi oluyor ?

Eklentiler

• IMG_6306.jpeg
    IMG_6306.jpeg
    89,2 KB · Görüntüleme: 82
Kızlar ben tekrar emin olmak için şimdi test yaptım artık çizgi net gözüküyor:KK73:şimdi yarın kan vericem aile hekimine mi gitmem gerekiyor daha önce bunun için hiç kan vermedim ne söylemem gerekiyor heycanlıyım
Şu testleri görünce o kadar çok mutlu oluyorum ki kendim gibi seviniyorum 🥹 sağlıkla ilerlesin inşallah gözün aydın olsun canım benim❤️

Kızlar son günlerde farkındayım çoğu kişinin modu düştü. Morali bozuldu. Umutsuzluğa kapılmaya başladı.

Bunların hepsi çooook normal. İnsanız, robot değiliz.

Ancak bu duyguların sizi tamamen esir etmesine lütfen izin vermeyin. Hayat devam ediyor, nefes aldığımız sürece her konuda umut var. Bugünleri ileride çok güzel hatırlayıp anacağımızdan eminim. 😊

Lütfen silkelenin ve bu günlerin tadını çıkartın 🥰 Elimizden geleni yapıyoruz, gerisi Allahın takdiri. Şükür halimize, bugünlerimizi aramayalım hiç bir zaman.🙏

Kızlar son günlerde farkındayım çoğu kişinin modu düştü. Morali bozuldu. Umutsuzluğa kapılmaya başladı.

Bunların hepsi çooook normal. İnsanız, robot değiliz.

Ancak bu duyguların sizi tamamen esir etmesine lütfen izin vermeyin. Hayat devam ediyor, nefes aldığımız sürece her konuda umut var. Bugünleri ileride çok güzel hatırlayıp anacağımızdan eminim. 😊

Lütfen silkelenin ve bu günlerin tadını çıkartın 🥰 Elimizden geleni yapıyoruz, gerisi Allahın takdiri. Şükür halimize, bugünlerimizi aramayalım hiç bir zaman.🙏
Duygusal iniş çıkışlarımızda buradan destek almak çok iyi geliyor . Özellikle böyle mesajlar bana umut oluyor 🧡 sana katılıyorum canım umutsuz olmak yok 3 yıldır uğraşıyorum 2 kaybım var ama nefes aldığımız sürece umut hep vardır ve bir gün anneler grubumuzun yöneticisi yine sen olursun inşallah 🙏🥰🥰

Dün değerlendirmiştik ama bugün de olsun ne olur ne olmaz şans yüksek olur belki 🥰🥰 hatta yarın yine pik çıkarsa yarın da 😂😂
Siz bilirsiniz. Dünü değerlendirdiysen yarını da değerlendirebilirsin canım bugünü boş geçip. Benim eşim bu ay 4 gün üst üste değelendirmek istedi. Bu ay böyle denedik ilk defa. Hatta bugün 5. günü de istedi terlik attım kafasına.

Siz bilirsiniz. Dünü değerlendirdiysen yarını da değerlendirebilirsin canım bugünü boş geçip. Benim eşim bu ay 4 gün üst üste değelendirmek istedi. Bu ay böyle denedik ilk defa. Hatta bugün 5. günü de istedi terlik attım kafasına.
Hahahah fırsat bu fırsat demiş ama yazık adama 5. Gün de yapıver 😂😂 ben hamile kaldığım ay 3 gün üst üste değerlendirmiştik doktor bir dolu bir boş demişti ama dinlememiştim 😜

X