2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• IMG_20230806_164358.jpg
    IMG_20230806_164358.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 67
Ay eskiden ne güzel her gün test yapılırdı. Artık Bat'ı gelen bile yapmaz oldu dfghjklkjhg topik kızları akıllanmaya başlamış 😂 eskiden eğlenniyoduk ne güzel.
Bence bizden sonra gelen ekip gene bol bol yapar. Bu tarihtekiler baya temkinli çıktı. Diğer grup testleri yardırıyordu 😍🤣 canım çok çekiyordu. Yirmi tane test almıştım işte ben de sizle birlikte 🤣🤣

Evet ben de göremedim ama daha erken senin için umudumuzu yitirmeyelim
4 gün var kız neyse Çarşamba gelmezse bir daha yparim ay canım çekti gideym de test sipariş edeym bir kutu ilk hamileligimde öyle yapmıştım 🤣🤣 her gün yapıyordum fixs kimi kandiriom yarın gene yaparım gibi ama bakalım zate. Sonra da tedaviye baslicam

4 gün var kız neyse Çarşamba gelmezse bir daha yparim ay canım çekti gideym de test sipariş edeym bir kutu ilk hamileligimde öyle yapmıştım 🤣🤣 her gün yapıyordum fixs kimi kandiriom yarın gene yaparım gibi ama bakalım zate. Sonra da tedaviye baslicam
Et et sipariş öyle rahat oluyor. Hep lazım. Yumurta takibine mi başlayacaksın canım?

Femara ile yumurta büyütme sonra çatlatma iğnesi olacak gene bakalım ilkinde öyle kalmistim
Hadi bakalım hayırlısı olsun kuzum. Ben de üç kez klomen kullanmıştım doktor takipli, iki kez iğne olmuştum. Walla bu ay doktor takipsiz klomen + promotil women kulllanasım geliyor ama bilemiyorum. İçimden geçen bu. Emin değilim. Çünkü çatlama tatile denk gelecek ve tatilde ailelerimizin yanında olacağız. Kaçak göçek değerlendirebilir miyiz emin değilim 🤭

Maalesef evrenin yazılı olmayan bir kanunu gibi. Ancak şöyle düşünmek lazım o gün siniri bir kenarı bırakıp. Şu anda evi terk edip gitmiyorsan demekki o kadar da büyütülecek bir durum yok ve her iki taraf da sakinleşince her şey güllük gülistanlık olacak. Keşke o günü değerlendirseymişiz dememek için bişileri görmemeliyiz o güncük. 💕
Haklısın canım gece oturdum düşündüm sonra gelip gönlümü almaya çalıştı ben de uzatmadım 😂 ama niye hep o günler oluyor acaba psikolojik olarak o gün biz mi alıngan oluyoruz

X