2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• IMG_20230806_165408.jpg
    IMG_20230806_165408.jpg
    96,6 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_20230806_165420.jpg
    IMG_20230806_165420.jpg
    127,1 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_20230806_165459.jpg
    IMG_20230806_165459.jpg
    123,4 KB · Görüntüleme: 56
Hadi bakalım hayırlısı olsun kuzum. Ben de üç kez klomen kullanmıştım doktor takipli, iki kez iğne olmuştum. Walla bu ay doktor takipsiz klomen + promotil women kulllanasım geliyor ama bilemiyorum. İçimden geçen bu. Emin değilim. Çünkü çatlama tatile denk gelecek ve tatilde ailelerimizin yanında olacağız. Kaçak göçek değerlendirebilir miyiz emin değilim 🤭
Buyuyp catlmaz ise kist oluurmus ama femara yi söyle doktora

Evet benim ilk kullandığımda da kist olmuştu ama hemen geçiyor . En zararsız kist türüymüş o. Yani doktorum öyle demişti. Adetle atılmıştı zaten. Femara kist yapmıyor mu ki? O da aynısı?
Doktor kontrolünde olur bende üç defa klomen kullandım olumsuz olunca doktor bu daha iyisi deyip femara kullandırdı ond tuttu

İnşallah hepimiz en kısa sürede görürüz çift çizgileri
Yumurtlamadan sonra çok zor geçiyor günler resmen. Dün tüm gün temizlik yaptım. Bugün business woman oldum. İş yapıyorum. Yarın ve Salı zaten haftanın en yoğun günleri derken böyle böyle geçecek diyorum kendime ve 14-15 Ağustos nasipse sonucu öğrenmiş olacağım. Bugün daha 2 ya da 3. günüm.

Mart ayındaki test gölgelerimi buldum. Ancak hamile değildim. Ya da dediğim gibi tutunmaya çalıştı ancak olmadı. Gerçekten bilemiyorum ancak testler gölgeler çıkartabiliyor. O yüzden çok itibar etmeyin güzeller.

Buldum. Beta 5 ile hamileliğini öğrenen biri vardı testte nasıl gözüküyor kızlar, örnek olsun diye paylaşmak istedim. Testlerde pembelik görene kadar gölgelere itibar etmiyoruz. Bakın Beta.5 ile bariz pembe.

Hadi bakalım hayırlısı olsun kuzum. Ben de üç kez klomen kullanmıştım doktor takipli, iki kez iğne olmuştum. Walla bu ay doktor takipsiz klomen + promotil women kulllanasım geliyor ama bilemiyorum. İçimden geçen bu. Emin değilim. Çünkü çatlama tatile denk gelecek ve tatilde ailelerimizin yanında olacağız. Kaçak göçek değerlendirebilir miyiz emin değilim 🤭
Kaçak göçek olanlarn çoğu tuttu😀 seninde tutabilir canm

Yumurtlamanın 8 ya da 9.günündeyim sabah test yaptım bir şey çıkmadı. Ara ara karın ağrım devam ediyor. Dün düğündeydim çok oynadım gece kasıklarım çok ağrıdı umarım kötü bi şey olmamıştır. Şimdilik bu kadar :)
Yok yok olmamıştır kuzum. Ama sen yine de bu günlerde biraz dikkat et. Bebeğin tutunmaya çalıştığı kritik günler. Pozitif çıksa şok olurdum daha 8-9. günde 😂

Yok yok olmamıştır kuzum. Ama sen yine de bu günlerde biraz dikkat et. Bebeğin tutunmaya çalıştığı kritik günler. Pozitif çıksa şok olurdum daha 8-9. günde 😂
Gününü beklemek beni daha çok strese sokuyor geçen aylardan onu fark ettim o yüzden çıkmayacağını bile bile yapıyorum hem gidişatı görürüm hem sonuç negatifse negatif görmeye alışırım pozitifse de onca negatifin üstüne ilaç gibi gelir 🌸

X