2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bugün acayip bir şey oldu çok yoğun kremsi beyaz akıntı gördüm afedersiniz ilişki sırasında ama o kadar çoktu ki peçeteyle sildim hatta nedir acaba bu bilgisi olan var mı bembeyazdı rengi de krem gibi tövbe tövbe bi bunu görmemiştim hayatımda buda oldu🤦🏻‍♀️😅
Kız o sende ilk defa mı oluyo ben hep öyleyim krem sürmüşüm gibi hep 🤣

Canım benim pikten beri sağ kasığımda ağrı hafif de olsa devam ediyor. Göğüslerim her zamanki gibi hassas. Henüz test yapmadım yarın sabah yaparım belki. Başka da bir belirtim yok
Bebişim bence daha erken dayanabilirsen dayan ve test yapma daha. 10 Ağustos tarihinde yap bence en erken

A Afratafrac canım acaba bu kasık batmaları normal mi, sanırım sen demiştin yumurtlamadan sonra vücudun adaptasyonundan olabilir diye🤔6 gün falan oldu ben yumurtlayalı. Ara ara yokluyor. Tabiki hamileliğe yormuyorum henüz ama.Belki de eskiden de vardı ama ben dikkat etmiyordum
Evet canım o kasık batmaları normal. Yumurtlama sonrası rahim kendini hazırlıyormuş yumurta döllendiyse diye. Bir baktı döllenen yumurta yok, bu sefer de regl için hazırlıyormuş. Bu sebeple kasılmalar olması normalmiş.

Bugün acayip bir şey oldu çok yoğun kremsi beyaz akıntı gördüm afedersiniz ilişki sırasında ama o kadar çoktu ki peçeteyle sildim hatta nedir acaba bu bilgisi olan var mı bembeyazdı rengi de krem gibi tövbe tövbe bi bunu görmemiştim hayatımda buda oldu🤦🏻‍♀️😅
Gözümden kaçmış bu mesaj. Valla o bende reglim gelmeden 3-4 gün önce gelmeye başlıyor canım.

Kızlar idrarda koyulaşma olur mu hamilelik belirtilerinde bu ara malum havalar sıcak çok su içiyorum ama çok su içmeme rağmen sarılık var idrarımda adetime 4 gün kaldı 😬
Evet canım idrar altın sarısı gibi oluyor koyulaşıyor ve kokusu değişiyor diyor çoğu kişi.

Değiştiriyor canım değiştiriyor maalesef döngüyü🥹 ilk gebeliğimde de yine rahim filmi çekildiğimde 45 günde olmuştu onda da adetim hatırlıyorum. Bunda da 49 oldu. Beklemekten başka çaremiz yok strese sokuyor bu durum bizi de 🥲 inşallah sen geç yumurtlamazsın🤲🏻 yarın gideceğim ben de bakalım ne olacak
Pazar-sali-persembe de çalışma yapicaz sonra 1 hafta memlekete gidecez. Bende memlekette regl dönemi olacak, evde çalışmalarımız sekteye ugramayacak diye seviniyordum ama evdeki hesap çarşıya uymayacak sanırım.

Pazar-sali-persembe de çalışma yapicaz sonra 1 hafta memlekete gidecez. Bende memlekette regl dönemi olacak, evde çalışmalarımız sekteye ugramayacak diye seviniyordum ama evdeki hesap çarşıya uymayacak sanırım.
İşte bir şeyler nasip olacak ya da bir şeyler bahanesi olacak ya öyle oluyor ya. İnşallah gidene kadar olur yumurtlama da hayırlısı ile yakalarsınız🤲🏻

Kızlar ben tekrar emin olmak için şimdi test yaptım artık çizgi net gözüküyor:KK73:şimdi yarın kan vericem aile hekimine mi gitmem gerekiyor daha önce bunun için hiç kan vermedim ne söylemem gerekiyor heycanlıyım

Eklentiler

• 20230806_205040.jpg
    20230806_205040.jpg
    79,9 KB · Görüntüleme: 86
Kızlar ben tekrar emin olmak için şimdi test yaptım artık çizgi net gözüküyor:KK73:şimdi yarın kan vericem aile hekimine mi gitmem gerekiyor daha önce bunun için hiç kan vermedim ne söylemem gerekiyor heycanlıyım
Hamilesin inşalah kuzum. Evet aile hekimine gitmen yeterli. Gebelikten şüpheleniyorum test vermek istiyorum diyeceksin. Aç git. Belirtin oldu mu hiç kuzum? Bata kaç gün vardı bi de? 4 müydü?

Hamilesin inşalah kuzum. Evet aile hekimine gitmen yeterli. Gebelikten şüpheleniyorum test vermek istiyorum diyeceksin. Aç git. Belirtin oldu mu hiç kuzum? Bata kaç gün vardı bi de? 4 müydü?
Teşekkür ederim ❤️❤️1 2 gün var dünden beri sağ kasığımda ağrı var geçmedi idrarda koyulaşma ve koku arttı ayrıca hafif bulantılarım oluyor ...Başlangıçta yumurtlama ve sonrasında ağrım olmuştu ilk defa şeffaf akıntı gelmişti onun haricinde başka belirtim yok

Ay canım çok net 🥰 hadi inşallah sağlıkla ilerlesin 🙏

Bu sabahkine göre baya net, demek ki aynı gün içinde bile bu kadar netleşebiliyor. Sağlıkla ilerlesin💕

X