2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar teste bi bakar mısınız ilk yaptıgımı da atmıstım hayal mayal görüyorum sanmıştım gözüm görmek istiyor diye heralde düşünmüştüm ama kuruma çizgisi mi var mı bilemedim. 5 sene labaquıck marka kullandım hiç kuruma çizgisi çıkarmamıstı. Bata 2 gün varken de aynı marka yaptım ertesi gün bile kuruma çizgisi yoktu
E67A4ED5-9032-49D5-AF9B-01AF605BCC0B.jpeg
B004A2B8-D879-4C5D-85BD-2540FFF136BA.jpeg

Kızlar teste bi bakar mısınız ilk yaptıgımı da atmıstım hayal mayal görüyorum sanmıştım gözüm görmek istiyor diye heralde düşünmüştüm ama kuruma çizgisi mi var mı bilemedim. 5 sene labaquıck marka kullandım hiç kuruma çizgisi çıkarmamıstı. Bata 2 gün varken de aynı marka yaptım ertesi gün bile kuruma çizgisi yoktuEki Görüntüle 3282955 Eki Görüntüle 3282954
Evet çizgi çıkarmış. Laboquik çizgi çıkarmıyor bende de. İnşallah kuzum bebiştir 🙏

Koyulaşmaya başlayınca demekki o hafta denemek gerek illa piki beklemeyelim
Ben de kaç zamandır bunu diyorum herkese. Piki beklemeyin, koyulaşmaya başladığını anladığınızda değerlendirmelere başlayın mutlaka 1 dolu 1 boş. Pik ve çatlama gününü de mutlaka değerlendirin.

Kızlar teste bi bakar mısınız ilk yaptıgımı da atmıstım hayal mayal görüyorum sanmıştım gözüm görmek istiyor diye heralde düşünmüştüm ama kuruma çizgisi mi var mı bilemedim. 5 sene labaquıck marka kullandım hiç kuruma çizgisi çıkarmamıstı. Bata 2 gün varken de aynı marka yaptım ertesi gün bile kuruma çizgisi yoktuEki Görüntüle 3282955 Eki Görüntüle 3282954
Valla test çok beklediği için bir şey diyemiyorum. İnşallah bebişin seninledir canım 🙏

Ben de kaç zamandır bunu diyorum herkese. Piki beklemeyin, koyulaşmaya başladığını anladığınızda değerlendirmelere başlayın mutlaka 1 dolu 1 boş. Pik ve çatlama gününü de mutlaka değerlendirin.
Çok mantıklı bende bunaltmamak için piki bekliyorum bundan sonra dediğin gibi denicem🙂

Benim kasık batmalarım var ara ara ama göğüslerde hiç bir hassasiyet yok şuan. Daha test yapmayı düşünmüyorum. Bu ay yumurtlamam da 2 3gün geç oldu geçmişe göre. Geçen pzt yumurtladım. Ne zaman test yapsam🤔
Bence bir 4 gün bekle sen canım. Test yapsan da negatif çıkma ihtimali yüksek, daha çok erkenmiş.

X