2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Mesajını görmedim.Biraz önce yazdım.Evde test olsa yapacaktım büyük ihtimal.Netten sipariş ettiklerim büyük ihtimal pazartesi gelecek.Ben karmakarışık duygular icindeyim.Belirtilerim var da onlar adet belirtisi.Ayni zamanda hamilelik belirtisi de olabilir.Cunku iki belirtiyi de biliyorum yaşadım.Çokkk benziyorlar.
İnşallah hamişliktir diyelim o zaman kuzum. Belirtiler çok benzermiş, sen zaten biliyorsun. Kızlar yarın bi tek ben mi test yapıcam o zaman grup dağılmış desenize 😅 Linakiz Linakiz C Conqueror123

Ben test alamadığım için yapamıyorum da olsa bugün kesin yapmıştım yerimde duramıyorum bugün eşim de almak istemiyor üzülmemi istemiyor adet gününü bekleyelim diyor 😔
Bebeğim öncelikle inşallah bebeişin seninledir 🙏 nasipse güzel haberini alacağız. Testi bugün de yapsan adet gününde de yapsan üzüleceksin.

Bunun için yazmak istedim. Üzülüp karalar bağlayacak bir durum yok. Çok şükür hepimizin çocuğu olma ihtimali var, bebeklerimiz bize ne zaman geleceklerini kendileri seçiyorlar. Allahım en hayırlı vakitte gelmelerini sağlıyor. O yüzden bugün de yapsan adet gününde de yapsan negatif görürsen sakın üzülme. Bir sonraki ay yeni umutlarla yolumuza devam.

Aslında bu dediklerim tüm kızlarım için geçerli. Testte negatif görmek hiç bir şeyin sonu değil. O ayı kapatırız, yeni aya başlarız yeni umutlarla 🥰

İnşallah alacağız güzel haberini. 💕

Kızlar merhaba herkese ayın 24 u ve 25 inde korunmasız ilişkim oldu bat 03 ağustos yumurtlama günüm ne zaman bilmiyorum açıkçası takip etmedim ama bugün gecikmemin 2 inci günü ara ara sag kasikta batmalar oluyor hafif sizce yarın sabah idrar testi yapsam varsa çıkar mı yoksa beklemeli miyim
Bugün bile yapsan çıkabilir canım.

Eylül topiği başka mı olacak aşkım? A Afratafrac benim bat ne zaman olur acaba. İnofolic sayesinde çok erken yumurtlama görüp yine ağustos olabilir bat. Ama eylülğn başına da sarkabilir. Merakla bekliyorum
Evet bebeğim Eylül topiği başka olacak. Ağustos sonu topiği kapatıp gebe olmayanlarla cümbür cemaat diğer topiğe geçiş yapılacak 🥰 İçinizden biri Eylül topik başkanı olsun bence.

Evet sen erken yumurtlaıdğın için ben de muallaktan kaldım. Ama bence Ağustos sonu öğreneceksin sen gibime geliyo.

Kızlar merhaba herkese ayın 24 u ve 25 inde korunmasız ilişkim oldu bat 03 ağustos yumurtlama günüm ne zaman bilmiyorum açıkçası takip etmedim ama bugün gecikmemin 2 inci günü ara ara sag kasikta batmalar oluyor hafif sizce yarın sabah idrar testi yapsam varsa çıkar mı yoksa beklemeli miyim
Canım yarın sabahı beklemeene gerek yok Bat ın geçmiş çoktan. Şimdi yapsan varsa hemen çıkar.

Bebeğim öncelikle inşallah bebeişin seninledir 🙏 nasipse güzel haberini alacağız. Testi bugün de yapsan adet gününde de yapsan üzüleceksin.

Bunun için yazmak istedim. Üzülüp karalar bağlayacak bir durum yok. Çok şükür hepimizin çocuğu olma ihtimali var, bebeklerimiz bize ne zaman geleceklerini kendileri seçiyorlar. Allahım en hayırlı vakitte gelmelerini sağlıyor. O yüzden bugün de yapsan adet gününde de yapsan negatif görürsen sakın üzülme. Bir sonraki ay yeni umutlarla yolumuza devam.

Aslında bu dediklerim tüm kızlarım için geçerli. Testte negatif görmek hiç bir şeyin sonu değil. O ayı kapatırız, yeni aya başlarız yeni umutlarla 🥰

Eşimi de çok istekli görünce biraz üzülebiliyorum maalesf 😊 Ama artık biraz daha dikkatliyim çünkü stres de çok etkili oluyor maalesef bu işlerde 🙏

K

Kendi üstüme alıyorum bunu. 🙏🥰 Dünyanın sonu değil Edoş bak gör ve anla

X