2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benimde haftaya başlıyor yumurtlama canım. Adetin 4. Günü gittim klomen verdi günde 1 defa haftaya perşembe tekrar çagırdı. Ama bakarken ne kadar nazlanıyor yumurtlama olsun diye çabalıyoz ama çok nazlanıyor dedi. Takviyelerime devam ediyorum ek olarak mfk adviktor aldım içinde büyün inositaller var hemde insülin direnci içinmiş gelsin onada başlıcam 🤭🤭🤭 tüm tuşlara basıyorum
bende bu ay baya takviye alıyorum omapaq10 ve impryl bide ac karna bal çörek otu yiyorum

Kırmızılar geldi tam beklediğim gibi. Ateş candır be❤️ sat 5 Ağustos bat belli olunca yazarım aşkım A Afratafrac
Yoksa tarih tekerrür mü edecek? Oğluma da 15 ay aradan sonra ağustos ayında hamile kalmıştım eylülde hamile olduğumu öğrenmiştim ❤️❤️❤️ hep böyle hissediyorum nedense bakalım🤲🏻 Papatyamaviss Papatyamaviss melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 imagination forever imagination forever T TASUU Tikabasa Tikabasa Safransari Safransari
Ben öyle denk gelişleri çok severim. İnşallah öyle olur canım. Sağlıkla gelsin🤲

Kırmızılar geldi tam beklediğim gibi. Ateş candır be❤️ sat 4 Ağustos bat belli olunca yazarım aşkım A Afratafrac
Yoksa tarih tekerrür mü edecek? Oğluma da 15 ay aradan sonra ağustos ayında hamile kalmıştım eylülde hamile olduğumu öğrenmiştim ❤️❤️❤️ hep böyle hissediyorum nedense bakalım🤲🏻 Papatyamaviss Papatyamaviss melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 imagination forever imagination forever T TASUU Tikabasa Tikabasa Safransari Safransari
Hadi gözün aydın canım. Değerlerine ve vakitlice baktırırsın

X