2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Maşallah, yaşın çok genç bebelerin de küçükmüş Allah bağışlasın 🥰 4.cocuk fikrini merak ettm🤗
1 buçuk senede evliyim 5 aydır düşünüyoruz çocuk 1 kimyalım oldu bu eşimden. Eşimin yaşı 34 hiç çocuğu yok benim çocuklarım ona baba diyor sağolsun oda babalık yapıyor kendi çocuklarıymış gibi davranıyor çocukların babaları gelip görmüyor görüşmüyoruz hiç. Bende onunda baba olmasını çok istiyorum normalde delirmiş olmam lazım dördüncü çocuk için bide sezeryan ama görünce benim minnaklara nasıl babalık yaptığını oda baba olsun istiyorum 🥰

Ne kullanıyorsun canım bende 50lik kullanıyorum ilk 25lik verdiler düşmedi daha çok yükseldi ama 50lik iyi geldi normalde ilaç içmeyi unutan ben şimdi gözümü açar açmaz içiyorum unutmadan 😂
Ay ben de öyleyim hatta alarm kurdum alarmdan 5 dk önce aklıma geliyor içiyorum🤣

1 buçuk senede evliyim 5 aydır düşünüyoruz çocuk 1 kimyalım oldu bu eşimden. Eşimin yaşı 34 hiç çocuğu yok benim çocuklarım ona baba diyor sağolsun oda babalık yapıyor kendi çocuklarıymış gibi davranıyor çocukların babaları gelip görmüyor görüşmüyoruz hiç. Bende onunda baba olmasını çok istiyorum normalde delirmiş olmam lazım dördüncü çocuk için bide sezeryan ama görünce benim minnaklara nasıl babalık yaptığını oda baba olsun istiyorum 🥰
Mesajı yanitladiktan sonra gördüm o ayrıntıyı. İkinci evliliginmis dikkat etmedim yazdığına ☺️
İnşallah bebegine cok beklemeden kavuşursun canim. Bakabilecegine inanıyorsan, eşin de yardımcı oluyormuş ne güzel ama yine de biri yardımcı olsa sana fena olmazdı🤭

Mesajı yanitladiktan sonra gördüm o ayrıntıyı. İkinci evliliginmis dikkat etmedim yazdığına ☺️
İnşallah bebegine cok beklemeden kavuşursun canim. Bakabilecegine inanıyorsan, eşin de yardımcı oluyormuş ne güzel ama yine de biri yardımcı olsa sana fena olmazdı🤭
Babaannem var kuzum 70 yaşında maşallahı var o yardımcı oluyor arada sağolsun ama çocuklarıma kendim bakma taraftarıyım pek hoşlanmıyorum evimde biri bana yardım etmesinden

Ne kullanıyorsun canım bende 50lik kullanıyorum ilk 25lik verdiler düşmedi daha çok yükseldi ama 50lik iyi geldi normalde ilaç içmeyi unutan ben şimdi gözümü açar açmaz içiyorum unutmadan 😂
Euthyrox. Gerçi haftasonları 50lik kullanıyorum ben şimdi aklıma geldi😁
Normalde 25lik kullanıyordum. Geçen mayıs başka bi dahiliyeciye gittim. Kanla bakılabilecek bütün tahlillerime baksın diye. Dr folik asitime de baktırmış. Sonradan sonuçlar çıktı. Dedi ki bütün sonuçlar iyi de folik asit biraz fazla çıkmış😁 Bişey kullanıyorsan azalt ya da bırakabilirsin falan dedi😁 Dedim böyle böyle gebelik düşündüğümüz için kullanmaya başlamıştım. O zaman haftasonları 50 lik kullan tiroid ilacını gebelik durumunda hazırlıklı olmuş oluruz falan dedi. Öyle işte haftada 2 gün 50lik kullanıyorum.
Ben de gözümü açtığım gibi içmeye çalışıyorum. İçmek geç aklıma geldiyse yarım saat beklemek zulüm oluyor acıktıysam😄

Kırmızılar geldi tam beklediğim gibi. Ateş candır be❤️ sat 4 Ağustos bat belli olunca yazarım aşkım A Afratafrac
Yoksa tarih tekerrür mü edecek? Oğluma da 15 ay aradan sonra ağustos ayında hamile kalmıştım eylülde hamile olduğumu öğrenmiştim ❤️❤️❤️ hep böyle hissediyorum nedense bakalım🤲🏻 @Papatyamaviss @melegim can melisaa93 melisaa93 @imagination forever @TASUU @Tikabasa Safransari Safransari
Senin ateşle çok uyumlu hep canim.
Bu çok iyi vücudunu dinleyebiliyirsun.

ınsallah bu ayın sonu herp bırlıkte hamiş hamiş yine A Afratafrac senın onderlıgınde yenı grubumuzda oluruuzzz
ıyı dusunelim evrene pozitif enerjı ınsallah kızlarr
test sıparısı verecem ya da eczaneden alacam bı bakayım bıseyler var mı yok mu :)) bata daha var ama bırkaç belirti gordum ınsallah karıstırmyroumdur :KK70: tabı hayırlısı da. ben kaybımdan sonra belirtileri cok az yasıyroum regl belirtisi bile görmüyorumm diyebilirim canlar :/
Bebeğim ben emekli oluyorum yeni topiği artıkbaşkası açıcak. Yeni kan yeni can yeni heyecan 🥰

Euthyrox. Gerçi haftasonları 50lik kullanıyorum ben şimdi aklıma geldi😁
Normalde 25lik kullanıyordum. Geçen mayıs başka bi dahiliyeciye gittim. Kanla bakılabilecek bütün tahlillerime baksın diye. Dr folik asitime de baktırmış. Sonradan sonuçlar çıktı. Dedi ki bütün sonuçlar iyi de folik asit biraz fazla çıkmış😁 Bişey kullanıyorsan azalt ya da bırakabilirsin falan dedi😁 Dedim böyle böyle gebelik düşündüğümüz için kullanmaya başlamıştım. O zaman haftasonları 50 lik kullan tiroid ilacını gebelik durumunda hazırlıklı olmuş oluruz falan dedi. Öyle işte haftada 2 gün 50lik kullanıyorum.
Ben de gözümü açtığım gibi içmeye çalışıyorum. İçmek geç aklıma geldiyse yarım saat beklemek zulüm oluyor acıktıysam😄
Ben normalde kahveyle gözümü açanlardanım kahveyi bile bıraktım bu ilaç sayesinde ilacı içiyorum sonra kahve içene kadar ayılmış oluyorum ihtiyaç duymuyorum sonrasında iyi oldu benim için 😂

Cnm inşallah dediğin gbi olur🙏🙏Allah büyüktür.
Bn eskisi kdar pek girmıyorum. Bazı kötü yorumlardan etkilenıyorum ister istemez ama korkum yok çok rahatım, hrsey olcagına varıyor nasıl olsa,
Anneler grubundada @Niqu ve tweeetyyy tweeetyyy 'e telkinlerde bulunuyorum🤭
Onlar çok stresli onları sakinleştrıyorum 😄
Ahh ahhh nasıl geçer böyle 9 ay valla bilmiyorum 🙈

X