2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Linakiz Alonya03 C Conqueror123 "cumartesi gününe kadar test yapmamaya çalışanlar" grup üyeleri test yapmadan durabiliyor muyuz? Durumlar nasıl? Ben test yapmadım.. bugün Göğüs dolgunluğum var ama adette de olur zaten. Belimde bi his var ama o da psikolojik gibi. Belirti yok yani ben de.

Selam kızlar anca gelebildim şimdi size birkaç bişey anlatıp içimi dökeyim

Bana 2-3 gündür geceleri sıcak basıyor uykumdan uyanıyorum nefes falan zor alıyorum. Vücut ısımda çok yüksekmiş eşim öyle diyor çok sıcaksın bi kaç gündür niye böyle sürekli yanıyorsun falan vb. Sonra açmış internetten bakmış ne baktıysa yüzü güldü avcumu öptü bize onu ver dedi gülerek

Sonra bu gece sabaha karşı uykumda kalça kemiğime bi baskı vardı sanki eziyolar gibi canımı acıtacak kadar şiddetli resmen kıvrandım uykumda bir kere de olmadı uzun bi süre devam etti uykumdan uyandım geri uyudum hala aynıydı, sabah uyandığımda da sanki gerçekten bi baskı olmuş gibi yorgunluk vardı o bölgemde anlamadım gitti

Yapmadımm ama baya adet olcam bence çok ağrım var

Ben test alamadığım için yapamıyorum da olsa bugün kesin yapmıştım yerimde duramıyorum bugün eşim de almak istemiyor üzülmemi istemiyor adet gününü bekleyelim diyor

Beni etiketle mutlaka olur mu inşallah pozitifleri görürsün canım bekleyen herkes hayırlısı ile görsün amin

Eylül topiği başka mı olacak aşkım? A Afratafrac benim bat ne zaman olur acaba. İnofolic sayesinde çok erken yumurtlama görüp yine ağustos olabilir bat. Ama eylülğn başına da sarkabilir. Merakla bekliyorum

Ates vücudunu da tanıdıktan sonra velınımet gıbı ya inşallah kankam bomba gıbı bır ay olsun ınsallah

Test yapan var mı aramızda?Benim testler gelmedi bugün.Kargo mesajı da gelmedi.Evde test yok olsa büyük ihtimal yapacaktım.

Kızlar merhaba herkese ayın 24 u ve 25 inde korunmasız ilişkim oldu bat 03 ağustos yumurtlama günüm ne zaman bilmiyorum açıkçası takip etmedim ama bugün gecikmemin 2 inci günü ara ara sag kasikta batmalar oluyor hafif sizce yarın sabah idrar testi yapsam varsa çıkar mı yoksa beklemeli miyim

Mesajını görmedim.Biraz önce yazdım.Evde test olsa yapacaktım büyük ihtimal.Netten sipariş ettiklerim büyük ihtimal pazartesi gelecek.Ben karmakarışık duygular icindeyim.Belirtilerim var da onlar adet belirtisi.Ayni zamanda hamilelik belirtisi de olabilir.Cunku iki belirtiyi de biliyorum yaşadım.Çokkk benziyorlar.

Pardon ayın 23 u ve 24 u oldu ilişki

Varsa büyük ihtimal cikar bi test yapın bence.

Ee bebiş işte sana diyorum ben inşallah bebeğiin seninledir canım. Varsa yarın test yaparsan çıkabilir veya bir kaç gün daha bekle istersen

Ben test alamadığım için yapamıyorum da olsa bugün kesin yapmıştım yerimde duramıyorum bugün eşim de almak istemiyor üzülmemi istemiyor adet gününü bekleyelim diyor
Anladım canım. Sen yapsan çıkıvericek gibi geliyor bana ama tabi sen bilirsin. Bakma cumartesi bile erken test yapmak için de işte bi ümit yapacağım. Adet gecikmesi aslında en ideal olanı. Adet günü de pozitife dönen çift çizgiler var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…