2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hayır canım hiç adet olmadım kimyasal düşükte kanama yaşadım doktor onu normal adet gibi düşün dedi 2 Temmuz da başladı normalde 27 günde bir oluyorum bugün 34 gün
Evet onu adet sayacaksın canım. düzen biraz bozuldugu için tekrar yumurtlama olabilir veya yarın birden düşer olursun adet kuzum istersen bi doktora git. Bende bir ay sadece lekelenme ile gittim adetten saydı doktor tekrar büyümüş yumurtam vardı

Evet onu adet sayacaksın canım. düzen biraz bozuldugu için tekrar yumurtlama olabilir veya yarın birden düşer olursun adet kuzum istersen bi doktora git. Bende bir ay sadece lekelenme ile gittim adetten saydı doktor tekrar büyümüş yumurtam vardı
Yani gebelik için şüphelenmeme gerek var mı acaba geç yumurtladım da geç döllendi filan diye adetin 2 günü kan negatifti kuzum ama tatile çıkıyorum bugün akşam 4 gün yokum olmazsam eğer gelince ilk işim o olcak doktora gidicem ama yol uzun sürüyor hamiş filansam sıkıntı olmasın diye de korkuyorum açıkçası

Yani gebelik için şüphelenmeme gerek var mı acaba geç yumurtladım da geç döllendi filan diye adetin 2 günü kan negatifti kuzum ama tatile çıkıyorum bugün akşam 4 gün yokum olmazsam eğer gelince ilk işim o olcak doktora gidicem ama yol uzun sürüyor hamiş filansam sıkıntı olmasın diye de korkuyorum açıkçası
Olur mu olur canım bilemedim ki testler negatifse büyük ihtimal kimyasal etkiledi betan fazla yükseldiyse oda etki ediyor adeti geçiktirmeye düşük degerle kimyasal geçirenler daha çabuk adet oluyor canım

İyi geceler kizlar birsey sormak istiyorum ilk defa basima geliyo adet oldum bitti yaklasik 4gun sonra seffaf uzayan akinti gordum iki gunu degerlendirdik iki akinti normal opak hale dondu sonrada goguslerimin uclari resmen aciyor suan takvime gore adetime 19 gun var erkenmi yumurtlama oldu yada bunedir ben anlayamadim
Canım erken yumurtlama çok sık görülen bir şey, olabilri.

Olur mu olur canım bilemedim ki testler negatifse büyük ihtimal kimyasal etkiledi betan fazla yükseldiyse oda etki ediyor adeti geçiktirmeye düşük degerle kimyasal geçirenler daha çabuk adet oluyor canım
En son beta 280lerdeydi canım yavaş yavaş düştü evet birden düşmedi 11 temmuzda 3 dü betam doktor gerek kalmadı artık bakmaya dedi o acaba yumurtlama etkilemiş olabilir mi

Çok sabırsızlık yapıp defalarca test yaptım 2 kere kan verdim en iyisi beklemek şuan beklemeye çekildim kuzum gebelikten dolayı olduğunu düşünmüyorum artık ama neden gelmiyor açıkçası bugün gece yola çıkıyoruz tatile şuan gelmemesi işime yarar ama hamişssem filan diye yolda dikkat edeyim diyorum kendime Antalya 7 saat sürecek kafa da deli sorular eşimde de öyle bi araba var ki modifiye manyağı altımız yere sürüyor giderken 🤦‍♀️
Yol uzunmuş baya.Tedbirli olmakta fayda var tabi.

Eğer ayın 11 ni adet bitimi alırsam ondan 14 gün sonra yumurtlama dersem 25 inde yumurtlama görmüş olabilirim ve şuan adetime hala 4 gün kalmış olur ben biraz daha bekleyim bakayım tatil dönüşü doktor yolu gözüküyor sağol kuzum fikirlerin için 😘

X