2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

evet bende xiaomi düşündüm fiyatı philipse göre daha uygun bıraz daha bakınayım belki indirim bişey cıkar parayı hep ovulasyona testlere vitaminlere harcayınca elimde bişeyde kalmıyor 😂
Bende YUİ markası var airfrey da çok memnunum 6L birde kalabalık misafir bile rahatlıkla hazırlayabiliyorum , ben çok yemek yapıyorum onda söylemesi ayıp tavuk şişler , köfte, börek , sulu yemek elim kolum oldu 1 elim robot süpürge 2.elim airfrey 🤣

Gözümden kaçarsa beni de etiketler misin canım, tek ilişki yaşayan biz olduk sanırım . Ama benim bat'a daha 10 gün var
Tamm ins canm.Tek ilişki nedeniyle psikolojik olarak tutmaz diye ya da gerçekten hamile olmadığım için bisey hissedemiyorum.Belirti var ama regl belirtisi diyorum hep.Kendimi hamile olmama ihtimaline hazırlıyorum devamli.🤷‍♀️

Eklentiler

• IMG_7633.jpeg
    IMG_7633.jpeg
    128,8 KB · Görüntüleme: 49
Tamm ins canm.Tek ilişki nedeniyle psikolojik olarak tutmaz diye ya da gerçekten hamile olmadığım için bisey hissedemiyorum.Belirti var ama regl belirtisi diyorum hep.Kendimi hamile olmama ihtimaline hazırlıyorum devamli.🤷‍♀️
Şu bi gerçek ki tek ilişkiden dolayı tutma ihtimalimiz düşük olabilir. Ama bu olmayacağı anlamına da gelmiyor. Belkide bilmeden tam olması gereken zamanda yaptık. Ya da spermin yaşadığı o bikaç günde bişeyler oldu bilemeyiz. Ben de de karın ağrısı şişkinlik ve gaz var kendimi kaptırmamaya çalışıyorum değilsem diye. Amaa naapıyoruz olumlu düşünüp ya tuttuysa? Diyoruz :KK5: az kaldı öğrenmeğe zaten

Ben onlardan çok yaptım canım hepsi yalan ben küçük kızımın idrarı ike denedim oda aynı sonucu verdi

Canım ben merak edip çamaşır suyu denemiştim 😅 köpürdü ama hamile değildim 😅 tamamen idrarın ne kadar asidik ona bağlı şeyler bence bunlar

Yanlış çıkıyor bunlar.
Bunlardan birini deneyeyim diyordum ki bu gaflet uykumdann uyandırdınız :KK70: teşekkür ederim kızlar . Yol yakınken vazgeçtim yalan yanlış şüphelere kapılmayım en iyisii. Neyse 10 gün dişimi sıkat beklerim

X