2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aramızda 35 yas ve üzeri var mi kızlar?Bileyim yani herkesin ablası miyim topikte😎😌35 yasindayim 10 yıllık evliyim :KK14:
Çok aktif olmasamda bu grupta hamiş olmalarını beklediğim canlar var, takipteyim, o yüzden çoğunluk yazılanları okuyorum... içini rahatlatmak için yazayım istedim. 39 yaşındayım, 3.ye hamileyim 🙈 sağlıkla gelsin bebişin inşallah 🤲🤲🤲

Düşüşe geçmiş canım ateşin adet ateşine düşmüş olman gerek normlade ama kimyasal geçirdigin için adet olana kadar böyle düşük seyredebilir hemen de olabilirsin bir haftada sürebilir
Yükselmeye başladı kuzum bugün neden böyle oluyor hiç bişey anlamadım

Eklentiler

• IMG_2578.png
    IMG_2578.png
    125,5 KB · Görüntüleme: 33
Çok aktif olmasamda bu grupta hamiş olmalarını beklediğim canlar var, takipteyim, o yüzden çoğunluk yazılanları okuyorum... içini rahatlatmak için yazayım istedim. 39 yaşındayım, 3.ye hamileyim 🙈 sağlıkla gelsin bebişin inşallah 🤲🤲🤲
Yaaa ne hoşsunuz maşaallah size saglikla kucaklayın yavrunuzu🥰Yeni mi hamile kaldınız?Ben de 3.yü istiyorum.

Kızartmayı hiç güzel yapmıyor valla 😂 tadı bir tuhaf oluyor. Ama dondurulmuş patatesi çok güzel kızartıyor aynı burger kingteki gibi oluyor. Tavuğu da güzel pişiriyor ama fırınla aynı sürede pişiriyor yada ben daha kızarmış sevdiğim için ekstra uzatıyorum süreyi. Biberi güzel közlüyor. Ama közmatikte aynı işi yapıyor. Buzluktan börek fln ısıtacaksan da güzel ısıtıyor. Yani fırının varsa Airfry’a gerek olduğunu düşünmüyorum. Benimki büyük olduğu halde tavuk fln yaparken iyice sıkıştırıyorum anca yetiyor
fırınım var canım hem davul hem ankastre ama biz iki kişiyiz büyük geliyor küçük tepsi koyuyorum kocaman fırın berbat oluyor emin ol seninde olmasa düşünürdün bıktım patates kızartmaktan her taraf yag sıcrıyo bıde temizliği off dedirtti yani mecbur normal bişey alacam 😂

Bende YUİ markası var airfrey da çok memnunum 6L birde kalabalık misafir bile rahatlıkla hazırlayabiliyorum , ben çok yemek yapıyorum onda söylemesi ayıp tavuk şişler , köfte, börek , sulu yemek elim kolum oldu 1 elim robot süpürge 2.elim airfrey 🤣
dediğine bi bakayım canım litreside büyükmüş iş görür gibi 🤣

En son adet 24 Nisan canım ve tahminimce tek ilişki ile hamile kadim 🙈 depremden dolayı ailemizin yanındaydık, kaçak göcek 4 5 günde bir olabiliyordu o da her zaman değil...
Olacağı varsa tek ilişkiye falan bakmıyor demek ki.Maşaallah.Benim için de hayirlisi olsun.Yarin test yapicam.

Canim sen bu test daha mı versen acaba
Çok sabırsızlık yapıp defalarca test yaptım 2 kere kan verdim en iyisi beklemek şuan beklemeye çekildim kuzum gebelikten dolayı olduğunu düşünmüyorum artık ama neden gelmiyor açıkçası bugün gece yola çıkıyoruz tatile şuan gelmemesi işime yarar ama hamişssem filan diye yolda dikkat edeyim diyorum kendime Antalya 7 saat sürecek kafa da deli sorular eşimde de öyle bi araba var ki modifiye manyağı altımız yere sürüyor giderken 🤦‍♀️

X