2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Catlamadan önce iliski olmasi lazım değil mi birde bende hissediyorum ağrısını yumurtladigimda A Afratafrac
Sperm ortalama beş gün yaşıyor ama yumurta bir gün. Onun için yumurtlama öncesini değerlendirmek önemli. Yumurtladıktan sonra şans düşüyor. Bir de ovulasyon testinde pik görüldükten sonra 36-72 saat arası yumurtlayacaksın demek oluyor. Ona göre değerlendirmek gerekiyor. Önünü sonunu değerlendir canım sen kısaca hatta bir rivayete göre adetin son günü hafif lekelenme varken bile yapmakta fayda var diyen jinekologlar var.

Bende de vardı kanama alanı progestan verdi kullandım evi bile süpürmeyeceksin dedi ağır kaldırma falan dedi doktor bir ayda yok oldu kanama sizin de öyle olur inşallah dinlenin bol bol.
Çok şükür iki gündür yatıyorum Şuan yok gibi devamı da olmaz inşallah

edahandro Son adetim 27 temmuz. Doğurgan olduğum haftayi 5 Ağustos da başlatıyor uygulama. Sence
Ben bu uygulayı kullanmadığım için renkleri çok başka yorumlamış canım. Evet ayın 10unda yumurtluyorsun görünüyor. Doğru gösteriyor. 5 Ağustos da ideal. Ama iki hafta gün aşırı değerlendirmekte faayda var canım. Son hafta artık biraz gevşiyoruz, molalar veriyoruz.

Ayıptır sorması kız olsun diye mi tek ilişki yaptın

edahandro Ayy ben bu ay öyle oldu adetim erken biitti 4 günde, 5. Gün denedik cok zorlayinca az kanamisti.

Bende cumartesi sabah yapcam. Bende qarip bi sekilde adete 12 gün kala fln regl agrisi basladı bu gün bi biıçak saplantisi agrim oldu o kadar.regl olcam gibi hiss ediyom. Yumoşlar sıkılıo gibi gibi. Ama bunları hamişlik velirtisinden daha çok regl gibi

Bak grubumuzda bir belirtili daha canım zaten hamişlik ve regl belirtileri çok benzermiş inşallah sen de hamile çıkacaksın cumartesi

Bak grubumuzda bir belirtili daha canım zaten hamişlik ve regl belirtileri çok benzermiş inşallah sen de hamile çıkacaksın cumartesi
Ya inşAllah. Sen deee Hem korkuyorum aslında hamilelikden bebekden. Hem istiyorum. Yıllar pnce sorun yasamistim jinekolojiylr ilgili daha evli degildim. Beni aslinda o tedirgin ediyo. Yoksa yaşımda iyi daha yeni deniyoz

Kızlar bisi sorcam. Ovu testi pik çıktı mesela. Sehersi gün yaptigimda yine c ile t eşitdi ancaq önceki gün gibi kop koyu değildilrr. Daha açık renkli aça eşit gibi. O çatlamamı yoksa hala pik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…