2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Screenshot_2023-08-03-21-14-20-210_com.lbrc.PeriodCalendar.jpg
Sizce ben yoğunluk olarak, Yumurtlama haftasını mi değerlendirmeliyim? Kalpler iliskiler 😄🙈 iyi ki varsinz ki size soruyorum

Yeni gelinim ya ben, hemen 1 ilişki de hamile kalınıyor sandim ne bileyim 😁 9 ay geçti ama, öyle zannedip 2 kere ella kullandim.insallah zarari olmamistir. Hazirandan beri korunmuyorum. Ama tam bir ilişki olmadı yumurtlamada o yüzden bu ayi iyi değerlendirmek istiyorumm

Eki Görüntüle 3281951 Sizce ben yoğunluk olarak, Yumurtlama haftasını mi değerlendirmeliyim? Kalpler iliskiler 😄🙈 iyi ki varsinz ki size soruyorum
Bi de yumurtlamayı 24den itibaren mi gösteriyor? Bence o yanlış. 18i itibari ile yumurtlayacaksın muhtemelen. Adet olmaya 14 gün kala ortalama yumurtlanıyor canım. En güzeli ovuslayon testi. Bak ben adetin 7. Günü de yumurtladım başka bir ay 14. Günü de yumurtladım. Adetlerin düzenli bile olsa günleri değişebiliyor. Uygulamaya çok güvenme

Bi de yumurtlamayı 24den itibaren mi gösteriyor? Bence o yanlış. 18i itibari ile yumurtlayacaksın muhtemelen. Adet olmaya 14 gün kala ortalama yumurtlanıyor canım. En güzeli ovuslayon testi. Bak ben adetin 7. Günü de yumurtladım başka bir ay 14. Günü de yumurtladım. Adetlerin düzenli bile olsa günleri değişebiliyor. Uygulamaya çok güvenme
edahandro edahandro Son adetim 27 temmuz. Doğurgan olduğum haftayi 5 Ağustos da başlatıyor uygulama. Sence

X