2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canim bizi hissederken bir bakmışsın sen hamilesin(ınsallah).Benim tek ilişki ile bu ay zor gibi.Allah bilir tabi de.Cumartesi ak kara belli olur gibime geliyor.Tahmini ovulasyonun ve ilişkinin 12.gunu olacak asagi yukarı hepimizde.Bol bereketli bir gün olsun inşallah o gün ve daha sonraki günler

Anladım teşekkür ederim canım

Bence güzel yükseliyor, içini ferah tut. Ben bu süreci yaşamadığım için eksik olabilir söylediklerim kızlar zaten cevaplamışlar. İnşallah sağlıkla büyür canım

İnşallah kuzum bu enerjimizle inşalah hepimiz bir bakmışız hamişiz. AA sen de mi aa ben de mi aaa o da mı demişiz, güzel enerjiler evrene

Hadi hayal kuralım.. ben oglum olursa adını uzay ya da kıvanç koymak istiyorum kız olursa da defne
Öncelikle hayirlisi ve sagliklisini dilemekle birlikte 2 oğlum var Allaha çok şükür.Bir de kızım olmasını istiyorum Allahtan.İsmi de büyük ihtimal Zeynep olacak.Yanina da mutlaka ek bir isim. Oglus olursa eşim belirleyecek ismini.

Zeynepte cok güzel zeynep umay hos olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…