2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bisi sorcam. Ovu testi pik çıktı mesela. Sehersi gün yaptigimda yine c ile t eşitdi ancaq önceki gün gibi kop koyu değildilrr. Daha açık renkli aça eşit gibi. O çatlamamı yoksa hala pik
2 rek eşit olsada pik devam ediyor kuzum. T nin silik olması lazım biraz

Ya inşAllah. Sen deee♥️ Hem korkuyorum aslında hamilelikden bebekden. Hem istiyorum. Yıllar pnce sorun yasamistim jinekolojiylr ilgili daha evli degildim. Beni aslinda o tedirgin ediyo. Yoksa yaşımda iyi daha yeni deniyoz
Korkma canım. Korktu duygun her neyden kaynaklanıyorsa kaynaklansın beş yıl sonra da seninle olacak şimdi de. Onun için daha gençken yol almakta fayda var.

Çok şükür iki gündür yatıyorum Şuan yok gibi 🙏 devamı da olmaz inşallah
Canimmm benim 2.cocugumda da kanama alanı var dedi doktor.Progestan verdi.Hareketini kisitla dinlen dedi.Sonraki kontrolde küçülmüş dedi.Sonrakinde zararsız artık dedi.Insallah senin de öyle olur canm.Yakinda yardim alacak biri varsa islerini yapsın mümkünse yat devamli.💟

Aramızda 35 yas ve üzeri var mi kızlar?Bileyim yani herkesin ablası miyim topikte😎😌35 yasindayim 10 yıllık evliyim :KK14:

Canimmm benim 2.cocugumda da kanama alanı var dedi doktor.Progestan verdi.Hareketini kisitla dinlen dedi.Sonraki kontrolde küçülmüş dedi.Sonrakinde zararsız artık dedi.Insallah senin de öyle olur canm.Yakinda yardim alacak biri varsa islerini yapsın mümkünse yat devamli.💟
Annemdeyim kuzum. Kanama alanı gitmişti Salı günü ama lekelenme vardı hala. Progestan devam dedi ve yat dedi. 2 gündür yatıyorum bugün olmadı şükür ki 🙏

Annemdeyim kuzum. Kanama alanı gitmişti Salı günü ama lekelenme vardı hala. Progestan devam dedi ve yat dedi. 2 gündür yatıyorum bugün olmadı şükür ki 🙏
Ohhh misss ne güzel annen bakar sana.Endise etme keyfini çıkar.Allah saglikla kucagina almayı gönlünce büyütmeyi nasip etsin.🤲

X