2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kesin kesin çok test olunca insanın canı yapmak istiyor. Sözde sakin sakin duruyordum ama gelen geldi walla kuzum. Çift çizgiyi de görelim inşallah
Evet ya testler boşa gitmesin.Bu ay Bat bekleyen herkesin saglikli pozitif olsun innnnşaaallah.Özellikle ilk bebiş isteyenlerin.Çok Amin Allahım.

Yapma yapma kuzum. Ben tüm 8 ağustoslar adına Alonya03 Alonya03 hepimizin adına test yaptım görüyorsunuz negatif. Deneysel bi çalışmaydı bu. Önermiyorum.
Çok zor olsa da dikkate almaya çalışacağım.Yarın sabah test yaptım negatif mesajı almazsanız benden bilin ki temiz.Cumartesiyi bekliyorum.😂

Kesin kesin çok test olunca insanın canı yapmak istiyor. Sözde sakin sakin duruyordum ama gelen geldi walla kuzum. Çift çizgiyi de görelim inşallah
ben dün ne yaptim biliomusun? Hamilelik testi yapmicam diye kendimi tuttum. Ovuluasyon testi yaptim adete 8 gün kala😂😂😂😂😂😂hemen rahatladım. Esas test olsun lh ya hcg ne fark eder😂😂😂

Hayır canım hiç öyle düşünme.onu sen göndermedin ki o kendisi tercih etti gitmeyi. İlk zamanlar bende sen gibi düşünüyordum hatta yemek bile yiyemiyordum o yiyemiyor diye.Ama işte bize bunları düşündüren şeytan isyana sürüklemeye çalışıyor. Bebeklerimiz bize ait değilki emanet. Rabbim verdi rabbim aldı ne yapalım hayat devam ediyor bir kere veren yine verir İnşAllah 😍🤲🏻
Canim benim ya ne kadar güzel bakış açısı masallah.Allah seni sevindirsin en kisa sürede.Naif kalbin sevinçle bebek heyecanı ile çarpsın.🥰🧿🤲

ben dün ne yaptim biliomusun? Hamilelik testi yapmicam diye kendimi tuttum. Ovuluasyon testi yaptim adete 8 gün kala😂😂😂😂😂😂hemen rahatladım. Esas test olsun lh ya hcg ne fark eder😂😂😂
Önemli olan işemek 🤣 kız ovulasyon testi gebelik testinden pahalı, sen gene aile bütçesi için gebelik yap 🤣

Bizimçin kendini feda etdigin için teşekkür ederiz😂
AA evet Seninki de 9 ağustosmuş kuzum. Gel bizim gruba katıl Linakiz Linakiz Alonya03 Alonya03 "cumartesiye kadar test yapmamaya çalışanlar" grubu 🤣😅 inşallah pozitifleri görelim bu ay... Sen de belirtiye dair birşey var mı canım? Gruptaki iki arkadaşım bana göre hamiş, birinin Alonya03 Alonya03 beli kopuyor, diğerinin Linakiz Linakiz lekelenmesi oldu. Yooo hiç kıskanmıyorum bu belirtileri yoooo 🧿🧿 oy maşallah herkese 🥰😍

X