2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar adet günlerinde tampon kullanan var mı memnun musunuz acaba ? Daha gelmedi benim 4 gün bugün hafta sonu tatil planım var gelirse alayım diyorum rahat rahat deniz havuza girerim sızdırma olur mu ki ?
Merhaba canım evet ben kullanıyorum yazları özellikle ped çok rahatsız ettiği için tercih ediyorum. Geçen sene de tatile denk gelmişti bütün tatili tamponla geçirdim hiç sızdırma falan yapmadı sadece denizden yada havuzdan çıktığında değiştirmen gerekiyor çünkü havuz yada deniz suyunu içine aldığından enfeksiyon olma durumu olabiliyormuş. Sık aralıklarla değiştirirsen hiç bir sıkıntı yaşamazsın

Merhaba canım evet ben kullanıyorum yazları özellikle ped çok rahatsız ettiği için tercih ediyorum. Geçen sene de tatile denk gelmişti bütün tatili tamponla geçirdim hiç sızdırma falan yapmadı sadece denizden yada havuzdan çıktığında değiştirmen gerekiyor çünkü havuz yada deniz suyunu içine aldığından enfeksiyon olma durumu olabiliyormuş. Sık aralıklarla değiştirirsen hiç bir sıkıntı yaşamazsın
Önerebilirim dediğin marka var mı kuzum gerçi ben kap bile sipariş ettim ama geleceği yok adetimin 33 gün bugün 27 günde bir oluyordum sıkıntı yapmaya başladı artık ya 🥺

20 tane var çok şükür 😅 resmen bağımlı gibi yoksunluk çektim de gidip yapıvermişim oh sefam olsun.
Ahahahhahayyyy olsun kız olsun ben kan verdim iki gün önce adetimin gecikmesinin beşinci günündeyim gelmedi geleceği de yok gittim eczaneden aldım yaptım negatif tabi iki gün önce kan verdim olsa bile hemen idrara düşüyor sanki 😂

Önerebilirim dediğin marka var mı kuzum gerçi ben kap bile sipariş ettim ama geleceği yok adetimin 33 gün bugün 27 günde bir oluyordum sıkıntı yapmaya başladı artık ya 🥺
Eğer gebelik yoksa belki mevsimden kaynaklanıyor olabilir bu sene çok sıcak oldu çünkü . Ben kotex active kullanıyorum canım bence deneyebilirsin ben çok memnunum

Ahahahhahayyyy olsun kız olsun ben kan verdim iki gün önce adetimin gecikmesinin beşinci günündeyim gelmedi geleceği de yok gittim eczaneden aldım yaptım negatif tabi iki gün önce kan verdim olsa bile hemen idrara düşüyor sanki 😂
İnşallah geç döllenmedir canım. Hatırlıyorum testini. Adet gecikmesinn de bile hemen göremeyenler var. 🙏🙏

Canım mesajları çok detaylı okuyamadım ama seni çok iyi anlıyorum. Bende benzer bir durum yaşadım 1 yıl oldu. İlk zamanlar sanki zaman duruyor acı içinde boğuluyorsun ama gerçekten zamanla hafifliyorsun. İyi olacağına inan çünkü ben hiç inanmıyordum. Ama iyi oluyormuşuz yeniden gülebiliyor yeniden umut edebiliyormuşuz. Bu yaşadığın çok büyük bir sınav ceza değil. Peygamberimiz bile defalarca evlat acısıyla sınanmış demek ki rabbimin sevdiği kullardanız. Hem rabbim çok daha büyük bir acıdan bizi korumak için bu vakitlerde aldı cennetine
Ne kadar güzel yazmışsın çok teşekkür ederim mesajın için yüzümde tebessüm oluşturdun. Kabullenmek ve devam etmek gerekiyor aslında ama sanki devam ettikçe güldükçe ihanet ediyormuş gibi hissediyorum. Belki zamanla Buda geçer zaman herşeyin ilacı değil mi. Senin kaybın içinde çok üzgünüm Rabbim bizler gibi evlat hasreti yaşayan kimseyi gözü yaşlı bırakmasın inşallah 🌸

Kızlar şimdi ovulasyon yaptım benim pik hala devam ediyor. eşime dedim ilişki olmasın bugün. Hayır olsun geç yapalım dedi. Yarın yaparız dedim surat astı sdfghjklş

Şimdi ben mi bebek istemiyo gibi oldum, niye trip yedim şimdi ben dfghjklş

Son düzenleme:
Anldım canım dokodra gıttmıstım ıkı gun once polıkıstık over var dedı bna yumurta var ama buyumu yok dedı oyle olsa testler bu sekıl cıkarmıydı acaba

Ne kadar güzel yazmışsın çok teşekkür ederim mesajın için yüzümde tebessüm oluşturdun. Kabullenmek ve devam etmek gerekiyor aslında ama sanki devam ettikçe güldükçe ihanet ediyormuş gibi hissediyorum. Belki zamanla Buda geçer zaman herşeyin ilacı değil mi. Senin kaybın içinde çok üzgünüm Rabbim bizler gibi evlat hasreti yaşayan kimseyi gözü yaşlı bırakmasın inşallah 🌸
Hayır canım hiç öyle düşünme.onu sen göndermedin ki o kendisi tercih etti gitmeyi. İlk zamanlar bende sen gibi düşünüyordum hatta yemek bile yiyemiyordum o yiyemiyor diye.Ama işte bize bunları düşündüren şeytan isyana sürüklemeye çalışıyor. Bebeklerimiz bize ait değilki emanet. Rabbim verdi rabbim aldı ne yapalım hayat devam ediyor bir kere veren yine verir İnşAllah 😍🤲🏻

X