2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar şimdi ovulasyon yaptım benim pik hala devam ediyor. eşime dedim ilişki olmasın bugün. Hayır olsun geç yapalım dedi. Yarın yaparız dedim surat astı sdfghjklş

Şimdi ben mi bebek istemiyo gibi oldu niye trip yedim şimdi ben dfghjklş
Ahahahha😂dünün tadı damağında kalmış bence

Eklentiler

• 7F5928FC-F3C3-496B-839D-4E680ACC801F.jpeg
    7F5928FC-F3C3-496B-839D-4E680ACC801F.jpeg
    102,9 KB · Görüntüleme: 41
E neden o zaman fotoğrafçılık yapmıyorsun ☺️ Gebelik-doğum fotoğrafçısı olsana.yine bir sayfa açarsın instagramdan güzel bir makina ile ilerlersin ☺️ Önce birkaç kişiye ücretsiz çekim yaparsın sonra ilerlersin İnşAllah
Antepte öyle şeyler yapmak o kadar zor ki. Çok büyük görünen çok küçük bi şehir. Fotoğrafçısı organizasyoncusu her şeyi belli resmen. Biri birine gidecekse herkesin gittiğini tercih ediyor böyle statü yakalıyorlar kendilerince ☺️

Eki Görüntüle 3281385
Kuzum benimkisini de yorumlama yapar mısın adetim gecikmeli 5 gün bugün geçen ay kimyasal gebelik geçirdim hala gelmedi ateşe göre ne demeliyiz ne zaman gelir yada sağol beneğim şimdiden 😘😘
Düşüşe geçmiş canım ateşin adet ateşine düşmüş olman gerek normlade ama kimyasal geçirdigin için adet olana kadar böyle düşük seyredebilir hemen de olabilirsin bir haftada sürebilir

Antepte öyle şeyler yapmak o kadar zor ki. Çok büyük görünen çok küçük bi şehir. Fotoğrafçısı organizasyoncusu her şeyi belli resmen. Biri birine gidecekse herkesin gittiğini tercih ediyor böyle statü yakalıyorlar kendilerince ☺️
Sen başla neden olmasın☺️ Dilan Polat’ta doğum fotoğrafçısıydı şu anki konumunu hayal edemezdi belki. Sende bir başla belki en çok tercih edilenlerden olacaksın. Böyle güzel foto çekebilen kadın Antep’te eminim tercih edilir ☺️ Bence bir adım atmalısın

Kızlar şimdi ovulasyon yaptım benim pik hala devam ediyor. eşime dedim ilişki olmasın bugün. Hayır olsun geç yapalım dedi. Yarın yaparız dedim surat astı sdfghjklş

Şimdi ben mi bebek istemiyo gibi oldum, niye trip yedim şimdi ben dfghjklş
Seninki ters psikoloji uygulamaya başlamış bacım geçmiş olsun 😂😂

melegim can melegim can kullandığın ateş ölçer görselini atabilir misin? Trendyolda var mı. Bir de o tabloya göre senin yumurtan adetin 20.gunu mu çatladı.
İkide bir test yapmaktansa sanki bu yöntem daha stressiz ve garanti geliyor
Adetin 15. Günü çatladı canım 36.1 den 36.4 e yükseldi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    108,8 KB · Görüntüleme: 44

Şimdi ben mi bebek istemiyo gibi oldum, niye trip yedim şimdi ben dfghjklş
Yarın da olacaksa he de kız 😅 sen sperm kalitesini düşünüyorsun da erkekler o kısmı pek anlamıyor

Yapma çocuğum Efekan test yaptı 🤣🙄 tabiki sonuç negatif 😅 ay dayanamadım yetişin komşular. Daha 9. Gün idrara nassı düşsün yavrum evladım. @Linakiz Merve3553 Merve3553
Yaaaa senin periler de bugün mü geldi.Napiciiiiz böyle.Yarin netten sipariş ettiğim testler gelince senin periler bana doğru uçup gelecekler gibi hissediyorum. :KK76:

Yaaaa senin periler de bugün mü geldi.Napiciiiiz böyle.Yarin netten sipariş ettiğim testler gelince senin periler bana doğru uçup gelecekler gibi hissediyorum. :KK76:
Kesin kesin çok test olunca insanın canı yapmak istiyor. Sözde sakin sakin duruyordum ama gelen geldi walla kuzum. Çift çizgiyi de görelim inşallah

Sen başla neden olmasın☺️ Dilan Polat’ta doğum fotoğrafçısıydı şu anki konumunu hayal edemezdi belki. Sende bir başla belki en çok tercih edilenlerden olacaksın. Böyle güzel foto çekebilen kadın Antep’te eminim tercih edilir ☺️ Bence bir adım atmalısın
Düşüneceğim bunu 😍😍

X