2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Selamlar sizlere danışmak istediğim bir konu var. Bu ay gebelik planlıyorum bende. Son adet tarihim 17 Temmuzdu. Tahmini yumurtlama 31 Temmuz görünüyordu. Adetlerim vs düzenlidir absürt gecikme yaşamam genelde. Bu ay regliden sonra ve yüksek gebe kalma şansı olunan günleri değerlendirdik. Şuan sol kasığımda kramp gibi bir ağrı var çok şiddetli olmayan. Daha önce hiç niyetim olmadığından ne yumurtlama günlerine nede belirtilerine dikkat etmemiştim :)) şimdi sorum şu bu kasık ağrısının nedeni nedir acaba geç yumurtamla vs mi? Yoksa daha iyi düşünmeli miyim🫠 tecrübelerinize dayanarak size danışmak istedim durumu
Yumurtlama olma ihtimali daha yüksek canım şuan

Benimde sat 18 temmuz, yumurtlamada 31 temmuz ovulasyonla takip ettim. Benimde sol kasigimda agri var, yumurtlama agrisi bu kadar surer mi acaba
Bende merak içindeyim. Daha önce de hiç farkında olmadım bu tarz ağrıların normal midir bilmiyorum ama gebelik nedeni ile bu kadar kısa sürede ağrı gibi bi belirti olur mu onu da bilemedim

Her ihtimale karşı bugünü de değerlendirmeli miyim o zaman. Ben yumurtlama bitti diye rahatlamıştım 😂
Tabi daha yeni geçmiş yumurlama günün. Bir boş bir dolu değerlendirin canım. Yumurtlamayı ovulasyon testiyle takip etmiyorsan, gününü yakalayamamış olabilirsin. Değerlendirin mutlaka.

Benim pik hala devam ediyor. Gidip havuç yemeye başlıyorum. Zaten atıştırcak bişi arıyordum. Gece uykumda çatlar belki.

1691002917553.png

Sorma valla olursa bana da sürpriz olacak çok heyecanliyim. Uygulamadan yumurtlama günüme baktım bir tek 🙈 umarım daha fazlasını yapmadım diye pişman olmam aşşırıı heyacanlı günler gecmiyo sankii
Ben de ilk aydan bu kadar heyecan yaşayacağımı hiç sanmazdim.Baya sabırsız hissediyorum, davranıyorum.Çok erken başladım gün saymaya.Benim de 25 temmuz yumurtlama görünüyordu.24 ünde birlikte olabildik sadece.

Tabi daha yeni geçmiş yumurlama günün. Bir boş bir dolu değerlendirin canım. Yumurtlamayı ovulasyon testiyle takip etmiyorsan, gününü yakalayamamış olabilirsin. Değerlendirin mutlaka.
Evet bu ay böyle oldu olmazsa diğer ay test ile takip ederim diye düşündüm. Teşekkürler cevaplarınız için umarım isteyen herkes sağlıkla tamamlayabilir süreci

Ben de ilk aydan bu kadar heyecan yaşayacağımı hiç sanmazdim.Baya sabırsız hissediyorum, davranıyorum.Çok erken başladım gün saymaya.Benim de 25 temmuz yumurtlama görünüyordu.24 ünde birlikte olabildik sadece.
Canım o zaman 3 gün sonra test yapsan çıkabilir senin varsa

Yok ahahaahah. Bu geldi azcık yedi, dedi ben tokum. Benim sinirim daha da arttı onca şey hazırlamışm. Sonra iş yemeğine gitçem çok geç gelirim dedi. Ben uyuyorum erkenden biliyo. Tartıştık. Yine de gittim dişimi fırçaladım. Baktım bu da fırçalıyo. Sonra ikimiz salak salak ayakta duruyoz fkbvnmglkbng biri yanaşsın diye bekliyoz. Sinir oldum gittim yatağa yattım. Baktım bu duşa girdi çıktı dedi 10 dk ya çıkıyom. Ben başladım söylenmeye. Bu dedi ki ben de senden bana bir tepki gelsin diye bekliyordum. Neyse gitti saçını kurutmaya. O saçını kuruturken ben meidtasyon yaptım, nefes egzersizi yaptım ve geldipğinde boynuna sarıldım. Sonra kendimizi yatakta bulduk dfghjnmköl

Bir de dedi ki "bu neden bu kadar keyifli oldu" gfhjklşlkjhgf gömçürcem suratına bir gün.
Ben demiştim dimi filmlerdeki gibi oldu işteeee 😁 önce tartışma sonra bi an.. öhööm öhömm :KK70:

Aynıyız seninle ben de bir gün önceden tek ilişki yaptım bıraktım 😁 ilk bebeye bile bu kadar heyecan yapmamışızdır

Canım devlet Hastanesi'ne hormon testi vereceğim dediğinde o güne randevu veriyorlar. Heralde her yerde öyledir. Çünkü belli günlerde adet olduğumuzdan erteleyemiyorlar. Mecbur araya sokuyorlar
Bunu öğrendiğim iyi oldu canım yarınki ateşime bakacağım ona göre iptal ederim ya da yarın etmem. Yarın ateşim adet ateşine düşerse iptal etmeyeceğim ateşim yüksek kalırsa iptal edeceğim

X