2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

bence yanlış yaklaşıyorsun eşine. bu kadar istediğini göstermemelisin. o zannediyorki sadece çocuk için yaklaşıyorsun. şu anda da çocuğun ne anlam ifade ettiğini anlamadığından eminim. erkek için önemli olan çocuk değil kadındır, kadın için önemli olan çocuktur. bizimle aynı istekte olmasını bekleme, doğaları farklı. bence bir süre sadece eşine erkekliğini hissettir.çocuk konusunu açma bile. bu belki birkaç ay sürebilir. sadece cinsellik açısından evliliğinizi renklendirince onun da içgüdüsel olarak soyunu devam ettirme duyguları aktifleşecektir. gündeminizden çocuk çıkınca normalleşecek, bu süreçte ondan senin için bir şeyler yapmasını iste. seni gezmeye götürmesini iste, altın iste, kuaföre götür beni de kapıda beklet. senin için ne kadar emek verirse o kadar değerli olursun. isteklerin bitmesin. sende ona karşı düşkünlüğünü azalt. gün içinde arıyorsan arama, kendini sürekli meşgul et, yoğunluğun olsun ona vakit ayırma. ama yatak odasına geçince aktif ol. bak o zaman nasıl peşinde tasması eksik köpekcik oluyor bu erkekler :KK70: bu süreçte kontrole gidersen yada takviye kullanırsan bilmesin.

benim eşimde bende hiç istemiyorduk çocuk.sonra bir gün doktorumun ikna etmesiyle denemeye karar verdim.o ay defalarca doktora gittim geldim hiçbirini söylemedim. en son kan vermeye giderken söyledim gebelik testine gidiyoruz diye ve hamile olduğumu öğrendik. algılayamadı tabiki. gebeliğim boyuncada ne istesem yaptı ama öyle heyecanlı hevesli baba adaylarından değildi. doğum zamanı kaybettim bebeğimi.eşim kucağına aldı ben alamadım. o kucağına aldıktan sonra anladı neyi kaybettiğini. çok üzüldü çok ağladı ama o ana kadar baba olduğunun farkında değildi. eminim senin eşinde en geç kucağına aldığında anlayacak baba olduğunu :)
Helal kız ne güzel yaklaşmışsın olaya🌸♥️

Insallah canim.Nasipte ne varsa artık bekleyip göreceğiz.Erken test yapmanın zarari da olabilir.Olmadı tutmadi diye inandirdim kendimi sabahtan beridir.Yarına dis çektirmeye randevu almayi bile düşündüm😬Olursa gerçekten sürpriz olur bana :KK19:
Sorma valla olursa bana da sürpriz olacak çok heyecanliyim. Uygulamadan yumurtlama günüme baktım bir tek 🙈 umarım daha fazlasını yapmadım diye pişman olmam aşşırıı heyacanlı günler gecmiyo sankii

Selamlar sizlere danışmak istediğim bir konu var. Bu ay gebelik planlıyorum bende. Son adet tarihim 17 Temmuzdu. Tahmini yumurtlama 31 Temmuz görünüyordu. Adetlerim vs düzenlidir absürt gecikme yaşamam genelde. Bu ay regliden sonra ve yüksek gebe kalma şansı olunan günleri değerlendirdik. Şuan sol kasığımda kramp gibi bir ağrı var çok şiddetli olmayan. Daha önce hiç niyetim olmadığından ne yumurtlama günlerine nede belirtilerine dikkat etmemiştim :)) şimdi sorum şu bu kasık ağrısının nedeni nedir acaba geç yumurtamla vs mi? Yoksa daha iyi düşünmeli miyim🫠 tecrübelerinize dayanarak size danışmak istedim durumu

Canım benim de sağ kasığım da ağrı ara ara devam ediyor. Merak edip test yaptım acaba pik değildi de şimdi mi pik oldu diye silik çıktı. Demek senin de hala devam ediyor
Benimki de çoktan silikleşti kuzum nasıl hala devam ediyor anlayamadım hiç. Sabahtan beri yerimde duramıyorum zıplatıyor bazen.

Selamlar sizlere danışmak istediğim bir konu var. Bu ay gebelik planlıyorum bende. Son adet tarihim 17 Temmuzdu. Tahmini yumurtlama 31 Temmuz görünüyordu. Adetlerim vs düzenlidir absürt gecikme yaşamam genelde. Bu ay regliden sonra ve yüksek gebe kalma şansı olunan günleri değerlendirdik. Şuan sol kasığımda kramp gibi bir ağrı var çok şiddetli olmayan. Daha önce hiç niyetim olmadığından ne yumurtlama günlerine nede belirtilerine dikkat etmemiştim :)) şimdi sorum şu bu kasık ağrısının nedeni nedir acaba geç yumurtamla vs mi? Yoksa daha iyi düşünmeli miyim🫠 tecrübelerinize dayanarak size danışmak istedim durumu
Benimde sat 18 temmuz, yumurtlamada 31 temmuz ovulasyonla takip ettim. Benimde sol kasigimda agri var, yumurtlama agrisi bu kadar surer mi acaba

X