2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar adet günlerinde tampon kullanan var mı memnun musunuz acaba ? Daha gelmedi benim 4 gün bugün hafta sonu tatil planım var gelirse alayım diyorum rahat rahat deniz havuza girerim sızdırma olur mu ki ?
Canım benim birkaç arakadaşla denize gitmiştik. Bi arkadaş tampon takmış haberim yoktu. Baktım ki bunlar denizin ortasına kurulmuş dev kaydırağın üstünde garip garip şeyler yapıyolar meğer arkadaşım tam kayacağı sıra tampon çıkmış içinden kimseye belli etmeden içeri tıkmaya çalışıyor güyaa 😂 bir de minnacık bi bikini giymişti olayı bilmediğimden uzaktan çok komikti ama o sırada arkadaşım öldü öldü dirildi. Bi de sanırım az kanlı bi sızıntı yapmış öyle demişti. Yoğun günüydü ondan belkide

Yok ahahaahah. Bu geldi azcık yedi, dedi ben tokum. Benim sinirim daha da arttı onca şey hazırlamışm. Sonra iş yemeğine gitçem çok geç gelirim dedi. Ben uyuyorum erkenden biliyo. Tartıştık. Yine de gittim dişimi fırçaladım. Baktım bu da fırçalıyo. Sonra ikimiz salak salak ayakta duruyoz fkbvnmglkbng biri yanaşsın diye bekliyoz. Sinir oldum gittim yatağa yattım. Baktım bu duşa girdi çıktı dedi 10 dk ya çıkıyom. Ben başladım söylenmeye. Bu dedi ki ben de senden bana bir tepki gelsin diye bekliyordum. Neyse gitti saçını kurutmaya. O saçını kuruturken ben meidtasyon yaptım, nefes egzersizi yaptım ve geldipğinde boynuna sarıldım. Sonra kendimizi yatakta bulduk dfghjnmköl

Bir de dedi ki "bu neden bu kadar keyifli oldu" gfhjklşlkjhgf gömçürcem suratına bir gün.
Allah iyiliğini versin oh mutlu son olmuş çok sevindim buna😁😁

Canım benim birkaç arakadaşla denize gitmiştik. Bi arkadaş tampon takmış haberim yoktu. Baktım ki bunlar denizin ortasına kurulmuş dev kaydırağın üstünde garip garip şeyler yapıyolar meğer arkadaşım tam kayacağı sıra tampon çıkmış içinden kimseye belli etmeden içeri tıkmaya çalışıyor güyaa 😂 bir de minnacık bi bikini giymişti olayı bilmediğimden uzaktan çok komikti ama o sırada arkadaşım öldü öldü dirildi. Bi de sanırım az kanlı bi sızıntı yapmış öyle demişti. Yoğun günüydü ondan belkide
Ay mikrop kapçak geri sokmaya çalışıyo.

amiiin amin :) bu ay klomen kullanmıştım çok umutluydum ama olmadı malesef
İlk gebeliginde hemen hamile kalmış mıydın ilk denemede? Şimdi kaç aydır deniyorsun? Ben geçen ay çok istemiştim, yumurtlama zamanından sonra çok dikkat ettim, tutsun diye ağır kaldirmadim, hareketlerime dikkat ettim vs ama olmadı, bu ay olursa olur olmazsa da diğer aylar devam ederiz, Allah nasip ederse olur sonunda, ekstra bişey yapmıyorum, hiç de dikkat etmiyorum, yeni bi teori deniyorum, hareketimi falan hiç kisitlamiyorum, her gün yürüyüş ya da egzersiz yapmaya çalışıyorum, hani bazıları kafamdan çıkardım onu yaptim bunu yaptım o ay hamile kaldım diyor ya bu ay da öyle deneyeceğim, bazı forumlarda da spor hamile kalmayı kolaylaştırabilir falan filan yazıyordu da bı de böyle deneyim dedim 😅

Ya ne dicem bende adet belirtisi sivilce çıkardı çıkmadı. Çıkıyor gibi olup geri kayboldu yeri ağrıdı sadece geçti. Ne adet belirtisi var ne gebelik belirtisi. Arkadaş bir şey ya siyah olsun ya beyaz. Gri olmasın ya. Yarın da ateş yüksek kalırsa ben ne yapmalıyım sizce? İdrar testleri negatif ama ateş yanılmaz. Ateşim hiç yanıltmadı beni.Yüksek çıkarsa kan mı vereyim napayım?Adet belirtisi olarak beyaz akıntım çok olurdu ama şimdi yok denecek kadar az. İnofolic ve Progestan etkisi mi oldu acaba kafamda deli sorular

İlk gebeliginde hemen hamile kalmış mıydın ilk denemede? Şimdi kaç aydır deniyorsun? Ben geçen ay çok istemiştim, yumurtlama zamanından sonra çok dikkat ettim, tutsun diye ağır kaldirmadim, hareketlerime dikkat ettim vs ama olmadı, bu ay olursa olur olmazsa da diğer aylar devam ederiz, Allah nasip ederse olur sonunda, ekstra bişey yapmıyorum, hiç de dikkat etmiyorum, yeni bi teori deniyorum, hareketimi falan hiç kisitlamiyorum, her gün yürüyüş ya da egzersiz yapmaya çalışıyorum, hani bazıları kafamdan çıkardım onu yaptim bunu yaptım o ay hamile kaldım diyor ya bu ay da öyle deneyeceğim, bazı forumlarda da spor hamile kalmayı kolaylaştırabilir falan filan yazıyordu da bı de böyle deneyim dedim 😅
3 yıldır düzenli egzersiz yapıyorum sağlıklı ve temiz içerikli besleniyorum abur cubur paketli ürün tüketmem. Her türlü vitamin takviye kullandım kullanıyorum.Ama 13 aydır kalamadım hala. Hiçbir sıkıntı yok bütün tetkikler temiz. Olmayınca olmuyor aşkım bence zamanı gelen geliyor ya. Benim yeğenim tek ilişki ile oldu:) demem o ki gelecek olan her türlü tek ilişkide de olsa geliyor. Hala zamanı varsa gelmeyecekse de amuda kalksan da gelmiyor😅😅 ilk gebeliğimde de 15 ay sebepsiz olmamıştı yine

Ahh A Afratafrac ahhh!
Ne oluyo hiç anlamış değilim bu ovulasyon zamanı ben çok gergin oluyorum bir şekilde eşimle kavga edecek bir mesele mutlaka buluyorum. Bu ay yine buldum tabi gerildik baya. Sonra dedim ki gurur yapma ayda bir günün var. Ayy bu uyuz bir nazlandı bir nazlandı kendimi tecavüz ediyormuş gibi hissettim. Sonra dedim ki bugün ki ilişkiyle çocuk tutsa bunun gibi suratsız olur kesin. Elini başının altına koydu kıpırdamadan yattı. Bende üstte tepinip durdum. İşim bitince de, bu ilişkiyle bebeğimiz olursa sana baba dedirtmeyeceğim dedim😄
Ay ne güldüm ya 😂😂

3 yıldır düzenli egzersiz yapıyorum sağlıklı ve temiz içerikli besleniyorum abur cubur paketli ürün tüketmem. Her türlü vitamin takviye kullandım kullanıyorum.Ama 13 aydır kalamadım hala. Hiçbir sıkıntı yok bütün tetkikler temiz. Olmayınca olmuyor aşkım bence zamanı gelen geliyor ya. Benim yeğenim tek ilişki ile oldu:) demem o ki gelecek olan her türlü tek ilişkide de olsa geliyor. Hala zamanı varsa gelmeyecekse de amuda kalksan da gelmiyor😅😅 ilk gebeliğimde de 15 ay sebepsiz olmamıştı yine
Aynen öyle, geleceği varsa gelir, en güzel zamanda gelsinler inşallah hayırlısıyla 🌸

Selamlar sizlere danışmak istediğim bir konu var. Bu ay gebelik planlıyorum bende. Son adet tarihim 17 Temmuzdu. Tahmini yumurtlama 31 Temmuz görünüyordu. Adetlerim vs düzenlidir absürt gecikme yaşamam genelde. Bu ay regliden sonra ve yüksek gebe kalma şansı olunan günleri değerlendirdik. Şuan sol kasığımda kramp gibi bir ağrı var çok şiddetli olmayan. Daha önce hiç niyetim olmadığından ne yumurtlama günlerine nede belirtilerine dikkat etmemiştim :)) şimdi sorum şu bu kasık ağrısının nedeni nedir acaba geç yumurtamla vs mi? Yoksa daha iyi düşünmeli miyim🫠 tecrübelerinize dayanarak size danışmak istedim durumu
Bu kadar kısa sürede yerleşme ağrısı duymazsın muhtemelen yumurtlama ağrısı canım benim de sat 18 temmuz, iki gün kaydı yumurtlama günüm test yapmasam bilmezdim bugün pik gördüm.
Bende de bel ağrısı var tek taraflı 😌

Ya ne dicem bende adet belirtisi sivilce çıkardı çıkmadı. Çıkıyor gibi olup geri kayboldu yeri ağrıdı sadece geçti. Ne adet belirtisi var ne gebelik belirtisi. Arkadaş bir şey ya siyah olsun ya beyaz. Gri olmasın ya. Yarın da ateş yüksek kalırsa ben ne yapmalıyım sizce? İdrar testleri negatif ama ateş yanılmaz. Ateşim hiç yanıltmadı beni.Yüksek çıkarsa kan mı vereyim napayım?Adet belirtisi olarak beyaz akıntım çok olurdu ama şimdi yok denecek kadar az. İnofolic ve Progestan etkisi mi oldu acaba kafamda deli sorular
Ay bebişim inşallah benim doktorumun dediği şey olmuştur ve geç çatlamış ve geç döllenmiştir. Ovulasyon testinde gördüğümüz siliklik hemen çatladı anlamına gelmiyor aslında 1 hafta 1 dolu 1 boş devam et demişti bana.

X