2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar çıktım kendime geldim. Rabbime şükür çok rahat geçti duasını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun . İnşallah psikolojik de düzelcek . Sizleri seviyorum iyiki varsınız
Çok geçmiş olsun.Tez vakitte hayirli saglikli bir şekilde yeri dolsun insallah.

Dönüyor canım, dönem dönem böyle site genelinde reklam yayınlanıyor. Bir süre sonra kendiliğinden değşiiyor.
Yaa inşallah, çok teşekkür ederim canım. Senin verdiğin bilgileri okuyorum maşallah sayende bizde bilgileniyoruz. Rahim kasılması bende de vardı sen arkadaşı cevaplarken bende bilgi sahibi oldum içim rahat etti :)

Bol bol yeşil mercimek yedir bebeğim kuzeniminde değeri çok düşüktü haftada iki kez yeşil mercimekle toparlamış değerleri Gebeliğe bir etkisi var mı bilmiyorum ama sonuçta normal sınırlarda olmasında fayda var

Kuzum birlemedim o değerleri ben hiç

Tamam aşkolar teşekkür ediyorum ben bir takviye araştırayım olmadı ek olarak.

Bayanlarda engel oluyor canım ilaç kullanırsa bir aydadüzelir ama digeri çok yüksek çıkmış benim ferrittin 13 çıktı doktor iyi dedi bana göre düşük ama aşırı saçım dökülüyor

Aslında bana çokta düşük gelmedi değeri canım hemen toparlanır Oroferon diye bir Demir ilacı var muhtemelen ondan yazar doktor. Sabah aç karna yanında C vitaminli bir şey ile içer. Portakal limon vs olabilir. Süt ürünü ve çay tüketmezse ilacın üstüne bir iki saat hızla toparlar. Benim ferrritin 6ydı birkaç ayda 45 olmuş Ama en iyisi yeşil mercimek bence

Bayanlarda engel oluyor canım ilaç kullanırsa bir aydadüzelir ama digeri çok yüksek çıkmış benim ferrittin 13 çıktı doktor iyi dedi bana göre düşük ama aşırı saçım dökülüyor
Eşimde de bütün belirtiler var aşırı halsiz yorgun bitkin sürekli uyku hali saç dökülmesi vs. Diğerinin yüksek olması demek demirin düşük olduğunu gösteriyor demekmiş canım. Referans aralıkları da önemli sanırım hastanenin. Çok teşekkür ediyorum bir bakayım bakalım

Valla bebeğim paran varsa predictor alabilirsin. ancak Topiğin ilk sayfasındaki artımed ve freely var önerdiğim. Bulurssan onlarda erken gebelik gibi çok hassas testler. Artımed in T1 T2 lisi baya iyi. Freely mavi de öyle.
Beni tremdyoldan Azerbaycana test almaya teşvik ediyosun. Burda yokmuşcasınaaa hücumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…