2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eşimde de bütün belirtiler var aşırı halsiz yorgun bitkin sürekli uyku hali saç dökülmesi vs. Diğerinin yüksek olması demek demirin düşük olduğunu gösteriyor demekmiş canım. Referans aralıkları da önemli sanırım hastanenin. Çok teşekkür ediyorum bir bakayım bakalım
1 ayda düzelir canım merak etme benimki çok düşükken aynı belirtiler bende de vardı

Evet kuzum artımedin kuruyunca pembelik kalmadı ama gölge gibi duruyor akşam eşime söyledim acile gidicez kan vermeye işten gelmesini bekliyorum
Daha koyu olması gerekiyor senin diğer testlerinde böyledi bilemedim ☹️ güzel haberlerle gelirsin ınsallah 🙏🏻💐

2 gün gecikmem var yarın sabah arti med strip gebelik testi yapıcam o test nasıl kızlar ilk defa aldım yalancı pozitif durumu oluyor mu
Yalancı pozitifi bırak ben hamileyken bile yok denecek kadar silik çizgi çıktı 5 dakika sonrası hep sonra başka marka yaptım direk kırmızı çizgi çıktı

Bayanlarda engel oluyor canım ilaç kullanırsa bir aydadüzelir ama digeri çok yüksek çıkmış benim ferrittin 13 çıktı doktor iyi dedi bana göre düşük ama aşırı saçım dökülüyor
Aa ondanmi sac dökülmesi benmde çok dökülüyor martta ferritin 11 çıkmıştı ama doktor uzerinde durmamisti

Daha koyu olması gerekiyor senin diğer testlerinde böyledi bilemedim ☹️ güzel haberlerle gelirsin ınsallah 🙏🏻💐
Yok o problemli testlerden almıştım 10 tane onlarda çıkıyordu başka test aldım hiç çıkmadı onlarda aynen akşam olsun da bi kan sonucuna göre haber veririm kuzum

Sabahtan beri yeni müsait oldum diyebilirim bir kahve yapıp PC başına oturcam Allahım kadın olmak ne zor. Ev hanımlığı ayrı bir meslek olmalı ekstra maaş alınmalı
Ne kadar haklısın. Gerçekten de ev hanımı olmak çok zor. Bir de çalışıp evi idare etmek gerçekten de çooookkk zor. Kaç parçaya bölünüyor insan. Her gün sil süpür yok demiyor. Ne tozu bitiyor ne kiri. Yemek işi cabası. Hele bulaşık hiç sevmiyorum.😤

A Afratafrac @Papatyamaviss melisaa93 melisaa93 imagination forever imagination forever IADK IADK @TASUU melegim can melegim can @edahandro L A L L A L etiketlemeyi unuttuğum diğer canlar bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim. Takviye öneriniz var mı?
Henüz doktorla görüşmedi ama sonuçlara ben baktım e nabızdan
Canım geçmiş olsun. İyi ki test yapmış. Erkeklerde kan düşüklüğü bizim gibi yaygın olan bir sağlık problemi değil. Erken teşhis çok önemli. Ben şu an değerlerlerdenn anlamıyorum ama hematoloji ve gastroenteroloji beraber bakıyor. Hatta bazı romatizmal hastalıklar da kanın düşmesine sebep olabilir. Allah doktoruna ilacına denk getirsin inşallah. Rabbim şifasını versin.

Kizlar bisey sorucam çiğ yumurta akı gibi olan akinti yumurtlama belirtisi mi yumurtanın çatlama belirtisi mi?Her ay düzenli oluyor bende o akıntı.O akintinin olduğu günü mü değerlendirmek gerekiyor.Bu ay olmazsa diğer ay ona dikkat edeyim.

X