2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaa nasıl olmaz heveslendik o kadar. Şaşırdom bu testin yalancı pozitif çıkarmasına. Tiiii.

Gunaydın kuşumda benım hala bır umudum var.15 dakıka bekledımı bu test,beta cok az olunca bıraz bekleyınce cıkıyorya.

Böylesi de hep bizim başımıza geliyor. Hayırlı sağlıklı şekilde gelsin İnşAllah kuzumuz Bir ay daha bekletecek demek kin

Sağlık olsun bebeğim. Sen zaten yolunu çizdin. Gidip bir doktora görün bakalım.

Yanı ne dıyecegımı bılemıyorum ama az betalarda zaten barız bı koyulasma olmaz rengı pembe ıse gölgenin ben hala Ümit var dıye bakıyorum kırmızlar gelmeden umut hep vardır
Aşkolar eskiden olsa ya yine mi olmadı ya diyip birkaç gün hayata küsüp mahzenime çekilirdim gerçi o da kısa sürerdi toparlarım hemen o ayrı mesele ama artık o modlara girmiyorum. Yaşıyorsak umut hep var. Rabbim ne zaman uygun görürse hayırlısı ile sağlıkla versin inşallah Cuma bir doktora gideyim bakalım o nasıl bir rota çizecek. Destekleriniz için çok teşekkür ediyorum sizi çok seviyorum

Günaydın kızlar iyi haftalar
A Afratafrac ev sahibinizle orta yolu bulmanıza çok sevindim artık kendine gelecek bebeğine odaklanabilirsin
fnd_50 bu testlere neden güven olmuyor böyle hayal kırıklığı yaşatıyorlar insana ya. Sağlık olsun bunda da bir hayır vardır ama demek ki zamanı gelmemiş daha
Merve3553 canım benim de 2. Günüm bugün gelen giden yok akıntım devam ediyor

İyi olmana çok sevindim canım kafamız rahat olsun yeterki bebiş nasılsa gelir

sukur iyi sizler nasilsiniz?
Ayrica dun adet olmam lazimdi olmadim hala genelde aksatmazdi hic. Ishal olmusum sol tarafim agriyor ustune yatamiyorum belim de agriyor siddetli. Idrar testi yaptim negatif bugun baska bir test alip tekrar deneyecegim.
İyi şükür bizlerde aynı iş güç devam. İnşAllah vardır canım. Yoksa da daha fazla gecikmeden gelir umarım gelmemesi de insanı strese sokuyor

İnşAllah ikimizde o doktor gibi doktorlara denk geliriz canım ben kist kontrolüne gitmiştim orada beni gebelik denemeye ikna etti o ay hamile kaldım güzel anılara vesile oldu sağolsun İnşAllah yine nasip olur

İyiyim canım sen nasılsın Hamilelik nasıl geçiyor
Bende iyiyim canım şükür Bi sıkıntı yok ara ara ağrım oluyor ama onlarda artık normaldir büyüyor sonuçta 15 haftalık olduk çok şükür sende var mı birşeyler?
Birde birşey daha sorucam benim 2li tarama testim güzel çıktı devlet hastaneleri 3lü tarama testi yapıyorlar mı?

MaşaAllah 2li test güzel çıktıysa 3lü yapmaya gerek yok diye biliyorum canım ama sen yinede diğer arkadaşlarında fikrini al benim doktorum gerekli görmemişti. Devlet hastanesi yapıyor mu bilmiyorum canım zaten yakında detaylı ultrasona gireceksin
Bende testler negatif bat bekliyorum canım

İnşAllah testler seni yanıltır ve hamile olduğunu öğrenirsin birde bsy daha sorucam kıpırtılarını ilk ne zaman hissediliyor

Henüz kırmızıları görmedin o yüzden hala umut var

Devlet hastaneleri yapıyor 3 lü tarama.2 li uyi çıkınca 3 lü ye gerek olmadığını söylüyorlar.Ben 2.cocuguma 2 li 3 lü yaptirmamistim.Sadece ayrıntılı ultrasona girmiştim.

Kızlar bugün hsg için devlet hastanesine gideceğim çok heyecanlıyım acaba hemen çekerler mi yoksa tarih verip gönderirler mi

Testlerle imtihanımız

Devlet hastaneleri yapıyor 3 lü tarama.2 li uyi çıkınca 3 lü ye gerek olmadığını söylüyorlar.Ben 2.cocuguma 2 li 3 lü yaptirmamistim.Sadece ayrıntılı ultrasona girmiştim.
Anladım canım bende sonucu kendi doktoruma değil başka Bi doktora göstermiştim de oda gerek yok gibi konuşmuştu yine doktoruma sorayım demekki

İnşAllah testler seni yanıltır ve hamile olduğunu öğrenirsin birde bsy daha sorucam kıpırtılarını ilk ne zaman hissediliyor
İlk gebeliğin dimi Ben 19-20. Haftalarda hissetmeye başlamıştım sanki minik minik zıplıyor gibi. Eğer ilk gebelik değilse daha erken hissedersin

Daha erken gibi görünüyor ama neden olmasın bağırsak hareketi de olabilir ama takip et olmaya devam ederse bebişindir
Uygulamada 15.nci haftadan itibaren hissedersiniz diyordu hep, psikolojik olarak hissettim desem markette beklerken hissettim anlam veremedim o yüzden bakalım bidaha hissedicem mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…