2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Buda benım ılk aksam testım Yarını beklıyoruz hadı bakalım

Eklentiler

• 1B005B3E-A75E-47DD-9D68-2C40E88DC9AF.jpeg
    84,2 KB · Görüntüleme: 110
Kızlar sizler ne alemdesiniz? Sat ve bat ımız aynı. Yumurtalama yaşayan ya da yumurtlama akıntısı gelen var mı? Bende yok daha hiç bişi.

destinesiaa @Gul220
Kuzum ben yurtdışındayım tatilde çok dikkat etmiyorum açıkçası ama hafif ıslaklık var sürekli sanırım ya yumurtladım ya da yakında olacak

Ayrı eve cıktığımızda düzeliceğini umuyorum kuzum.deprem bizi altüst etti.birde ben psikoloğum.Şimdikiler herseyi kitaptan öğreniyolarlar büyükleri işlerine karıştırmıyo diye laf sokuşturdu tatsızlık çıkmasın diye duymamazlıktan geliyorum

O gün sabah yapmış mıydın peki kuzum
Yok yapmamıştım aşkım , o gun akşama kadar kaynanamda kalmıştım o hafta zaten esım yok dıye eve 9-10 gibi gelmiştim yaptım sabahına çıkanda cok gölgeydi ama bi sürede böyle cok sılık oldu iki günde bisürü test yaptıgım ıcın

Eklentiler

• C9D926D1-14DC-45D9-BB7C-07AB698F72A5.jpeg
    65,8 KB · Görüntüleme: 102
okumuş gelin almakta zor demedi mi istememişin işte daha neyi zorluyor

okumuş gelin almakta zor demedi mi istememişin işte daha neyi zorluyor
tabiki tecrübelerine saygım sonsuz ama onlar benim eğitimime pek saygı duymuyolar kitaptan öğrenilmezmiş hayat.Sonuçta bende birçok insanın hayatına dokunup tecrübe ediniyorumm ders çıkarıyorum ne diceksin canım simdilik sessize aldım kendimi

Senin mesleğin onun kızında olsaydı yine aynı şeyi söyler miydi acaba?

Bizim toplumumuzda gelin iseniz eğitiminiz vs.önemsenmiyor.Çocuk gelişimciye çocuk bakma dersi de veriyorlar.Her şeyi en iyi onlar bilir.Ayni yasa gelince biz de mi o şekilde düşüneceğiz diye aklımdan geçiyor.

Şu çizgilerden yarın ben de göreyim inşallah amiiiiinnnn de kankam

Kızlar birşey soracağım benim idrarım hep koyu olur su fazla tüketmediğimden ama şu 1 haftadır nerdeyse yani açık sarı acaba bu bir belirti mi çok merak ettim sanki biri öyle demişti idrarın açık sarı ise hamilelik olabilir diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…