2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

tabiki tecrübelerine saygım sonsuz ama onlar benim eğitimime pek saygı duymuyolar kitaptan öğrenilmezmiş hayat.Sonuçta bende birçok insanın hayatına dokunup tecrübe ediniyorumm ders çıkarıyorum😁 ne diceksin canım simdilik sessize aldım kendimi😄
Üzülme canım en doğrusunu yapmışsın bence bebekle ilgili yaşanılan her durumda hem kız hem erkek tarafı kapının ardında olmalı, bana çok yatak odasına çalmadan giriyorlarmış hissi veriyor herkes haddini bilsin ya yargı dağıtmak istemem ama😅😅

Canım bende senin gibiyim bugün 3 gün geçikmemin ama kaset testti dün yaptım yine negatif bende beklemedeyim 30 haziranda düşük yaptım geç döllenme yada yumurtlama günümmü degişti bilmiyorum bakalım hayırlısı artık
Bende ikinci gününe geçtim artık gelmedi bekliyorum bakalım çok fazla beyaz akıntı var göğüslerim patlıcak artık uçlarına banyo yaparken su gelirse bile canım çok fena acıyor

Bugün yorum yazmaya vaktim olmadı
Öncelikle A Afratafrac ev meselesini halletmenize çokkkk sevindim. Kafanda bununla ilgili bir soru işareti olmayacağına göre değerlendirmelerin de harika geçecek, sonucu da pozitif olacak🙏

fnd_50 fnd_50 inşallah sabah testinde pozitifi görürüz heyecanla bekliyorum 😊

O ozgeeeee1 baby değerlendirmelerin pozitif olarak dönsün inşallah aynı gün hamile kalalım🙏

H Holifera20 bebeğiniz hayırlı olsun. Sağlıkla kucağınıza alıp büyütün inşallah 🙏

imagination forever imagination forever inşallah tetçstin pozitiftir canım🙏

melisaa93 melisaa93 ilk doktorun baya ilgiliymiş anlaşılan sana güzel bir tedavi uygulamış ben geçen ay gittim folik asit verip gönderdi. Oysa yaş faktörü de vardı ama hiç sallamadı. Eylül ayına kadar kendime zaman tanıyorum sonrasında bende iyi doktor arayışına gireceğim. Ama inşallah bu arayışımıza gerek kalmaz da Ağustos da teslerimizi pozitif görürüz.

Topiğimizin güzel anne adayları hepinize verimli geceler diliyorum 😄 Ağustos ayı bereketiyle gelsin inşallah 🙏
Anne olmayan kalmasın,AMİN🙏

Günaydın canlarım 🌸 evet demek ki neymiş oncomed de çizgi çıkartabiliyormuş 😁 Ender de olsa. Tabiki bu kişi de ben oluyorum😁 yine yakından baktığımda çok hafif gölge görüyorum ama ben pozitif olduğunu düşünmüyorum artık çünkü olsa dünden bu yana çoktan bir tık da olsa koyulaşırdı. Artık test yapmam bat gününü beklerim canlarım Papatyamaviss Papatyamaviss imagination forever imagination forever T TASUU melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can IADK IADK L A L L A L A Afratafrac etiketlemeyi unuttuklarım varsa affedin canlarım

Eklentiler

• IMG_7494.jpeg
    IMG_7494.jpeg
    143,6 KB · Görüntüleme: 104
  • IMG_7493.jpeg
    IMG_7493.jpeg
    110,8 KB · Görüntüleme: 100
Günaydın hepinize mutlu sabahlar ALLAH hayırlı evlatlar nasip etsin hepinize biz eşimle konuştuk bi kaç ay daha erteliyoruz kendisi de bende biraz oluruna birakip bi kac ay daha dinlenicez bakalim ALLAH yolumuza neler çıkartır hepiniz kendinize iyi bakin sizi tanimakla çok mutlu oldum hep dualarimda olacaksiniz

Günaydın canlarım 🌸 evet demek ki neymiş oncomed de çizgi çıkartabiliyormuş 😁 Ender de olsa. Tabiki bu kişi de ben oluyorum😁 yine yakından baktığımda çok hafif gölge görüyorum ama ben pozitif olduğunu düşünmüyorum artık çünkü olsa dünden bu yana çoktan bir tık da olsa koyulaşırdı. Artık test yapmam bat gününü beklerim canlarım Papatyamaviss Papatyamaviss imagination forever imagination forever T TASUU melisaa93 melisaa93 melegim can melegim can IADK IADK L A L L A L A Afratafrac etiketlemeyi unuttuklarım varsa affedin canlarım
Yaa nasıl olmaz heveslendik o kadar. Şaşırdom bu testin yalancı pozitif çıkarmasına. Tiiii.

Gunaydın kuşumda benım hala bır umudum var.15 dakıka bekledımı bu test,beta cok az olunca bıraz bekleyınce cıkıyorya.

Böylesi de hep bizim başımıza geliyor. Hayırlı sağlıklı şekilde gelsin İnşAllah kuzumuz 🤲🏻 Bir ay daha bekletecek demek kin

Ben katılamıyorum bu olay karsıdakı kısılerın ıyı nıyetlı olup olmaması ve merve hanıma deger verıp vermemesiyle ılgılı.ben buyuk aıle kurumuna onem verıyorum.zaten bellı bı yasa geldık aılelerımız herseyımız.gelmesını ıstemezse esıne soylemesıne gerek yok ıkısı yalnızken annecım ben rahat edemıyorum yoksa senle bı alakası yok dese,çok sorcagını sanmam zaten sonrasında
Ben öyle anladımki o zaten bunu annesine söylemiş ve kadın yine de gelmiş. O yüzden söyledimki eşine öylesin doktora eşiyle gitsin. Tabiki iyi niyetli olmaya alakalı. Ama 1 kere söylemişse ve hala geliyorsa bence inat. Çünki bu grip değil ve ya başka bisey. Bence bi kadinin en rahat ola bilmesi gereken dönem ve en özeı doktor randevusu

Ben katılamıyorum bu olay karsıdakı kısılerın ıyı nıyetlı olup olmaması ve merve hanıma deger verıp vermemesiyle ılgılı.ben buyuk aıle kurumuna onem verıyorum.zaten bellı bı yasa geldık aılelerımız herseyımız.gelmesını ıstemezse esıne soylemesıne gerek yok ıkısı yalnızken annecım ben rahat edemıyorum yoksa senle bı alakası yok dese,çok sorcagını sanmam zaten sonrasında
İndim mezajlara baktım. Kız yazmışki söyledim. Kadin da laf sokmaya başlamış. O yüzden şahsen benim için iyi niyet gibi gözükmüyor. O artık bi birey. Nasıl ve kimle gitmek istiyorsa öyle yapmalı

O kadar arada kaldım ki kimse kırılmadan süreci atlatsak hayırlısıyla. Hsg konusunda aslında abartılmasın basit bi işlem diye gelme dedim ama yanlış anladı sürekli laf soktu bi aile büyüğü olmadan gidilmez gibi sözler.hiç sesimi cıkarmadım bende. Sadece film çekilde ameliyatmış gibi gelinse gerilirdim dedim
Bak bizde ayni evde yasiyoduk. Eşime söyledim kimse bilmesin. Hsgye gitdim
Ve anestezisiz ve bence kötü doktora çekdirdim. Hastanede o kadar kötü olmuştumki. Biraz toparlandim geldik eve. Ve dişimi çektirdigimi dikişli oldugunu canimin acidigini spyleyib 2 3 gün dinlendim. Yani seni çok iyi anliyorum emin ol. O yüzden eşinle anlaşıb özelinizi bölüşmemeniz gerek. Hsg yi de bilmesin bi zahmet ya

Sağlık olsun bebeğim. Sen zaten yolunu çizdin. Gidip bir doktora görün bakalım. 💕

Yanı ne dıyecegımı bılemıyorum ama az betalarda zaten barız bı koyulasma olmaz rengı pembe ıse gölgenin ben hala Ümit var dıye bakıyorum kırmızlar gelmeden umut hep vardır 🤲🏼

X