2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Veeee Temmuz ayının son gününe gelmiş bulunmaktayız. Ben bereketli bir ay geçirdiğimizi düşünüyorum, tabloya baktım maşallah 21 hamişimiz var. Temmuz ayında hamiş kalan tüm güzel anneleri tekrar kutluyorum. Darısı diğer güzel kızlarımın ve benim başıma.

Ağustos ayı da bence gümbür gümbür gelecek Ancak Ağustos ayında da olmazsa önümüzde daha nice güzel aylarımız var, unutmayalım. Bebişlerimiz ne zaman gelmek isterse biz hazır bekleyeceğiz

BAT tarihi Eylül olan varsa şimdiden Eylül topiğini açabilir. Benim topik başkanlığım Ağustos sonu ile sona erecek ve bir çoğumuz Eylül ayında yeni bir topikte devam edecek

Her şey çok güzel ve daha güzel olacak

Gerçekten çok güzel bir ay geçirdik? pozitif enerjinle, verdiğin destekle bu kadar hamile çıktığına inanıyorum MaşaAllah

Banada oyle geliyo işte eşler arasında buda mahrem gibi.bekliyolar torunları tabiki bazı şeyler hakları ama hsg de aşılamada olmaları beni geriyor

Bizim toplumumuzda gelin iseniz eğitiminiz vs.önemsenmiyor.Çocuk gelişimciye çocuk bakma dersi de veriyorlar.Her şeyi en iyi onlar bilir.Ayni yasa gelince biz de mi o şekilde düşüneceğiz diye aklımdan geçiyor.
geliniyle gurur duyanlarda var onların hakkını yemeyelim koca yürekli anneler ben alıştım kimseye onların ailesinden tavsiyeler vermiyorum yüzü değişiyo sen bosver bildiğini yap diyo kalıyorum öyle

Canım aslında bilmezdi de işte depremden dolayı evimiz boşaltıldı ev de bulamıyoruz aynı evin içindeyiz başka bişey de söyleyemedim inşallah kendi evimize çıkarsak düzene gireriz

Gerçekten çok güzel bir ay geçirdik? pozitif enerjinle, verdiğin destekle bu kadar hamile çıktığına inanıyorum MaşaAllah
Soru işareti koyman aklında bazı tedirginlikler olduğunu düşündürtsede cümlenin geneli muhteşem sağol bebem

Aa aynı evde yaşıyoduk dediğini atlamışım.demekki yapılabiliyomuş ben yapamadım güzel fikirmiş diş olayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…