2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sanırım çatlamış yumurtam kızlar artık bittim yani ne zormuş çocuk yapmak valla yıldım ya 🙄

Eklentiler

• IMG_9791.jpeg
    IMG_9791.jpeg
    135,5 KB · Görüntüleme: 54
gunes050 gunes050 @reyhani500 @Boldi selam hanımlar özellikle sizi yazdım çünkü hepimizin beklediği regl tarihi aynı gün :) geçen hafta benim takvimde yumurtlama haftası gösteriyordu zaten akıntıdan da belli oluyor çok. Sadece 3 kez deneyenildik eşim ankaraya gitti ve yumurtlama haftası bitti benim :) akıntı da direk kesildi. şimdi beklemedeyim belirti arıyorum hep keşke kaşığım ağrısa keşke midem bulansa keşke akıntı gelse falan diye :) içimden söyleyip duruyorum

Sizler n’aptınız burdan haber verelim birbirimize belirtisi başlayan olursa :)
Canım yoğun bir ay geçiriyorum gebelik yok regl bekliyorum aslında testte yapmadım ama yani öyle hissediyorum yeterince değerlendirme yapamadık az kaldı gerçi kırmızı görene kadar umut devam ama gecikme olmadan test yapmak istemiyorum hayırlısı olsun hepimiz için

Yumurtlama ağrısını çok kısa süre hissedenler çatlamayla beraber mi oldu ovulasyonla takip eden var mı?
Takvime göre bugün yumurtlama günüm ama akıntım hiç yok neredeyse, ağrım da geçen aylara göre hiç. Bugün bi ara ağrıyacak gibi oldu çok çok hafif. Ben yoksa çatladı mı diyene kadar ağrı dindi🥴 Yine bi 5-10 dk sürmüştür belki. Öyle kısacıktı. Acaba çatlamış mıdır?

melisaa93 melisaa93 melısosumm benı etıketlemeyı unutma pazartesı😍😍guzel haberlerını beklıyorum.ya varya çalısmamak cok ıyı oldu tatıl gunlerınde hergunu degerlendırdım hıc zorlanmadan hemde😊😊spontane bıraktımya belkı o ay bu aydır😍 Mervenur277 Mervenur277 kuzucugum sen nasılsın ne yapıyorsun.
Pazartesı test yapacak dıger degerlı arkadaslarım hepınızden guzel haberler beklıyorum❤️

Merhaba kızlar çok zor günler geçirdim 10.4 ten sonra hcg düşmeye başladı 7.6, 4.7 ayın 28 inde de adet oldum 😭😭😭😭 o kadar umutlanmıştım ki kart testte çıkmasını beklerken eşime sürpriz yapmak için her şey mahvoldu 😭😭😭😭 buraya bile giremedim o kadar üzüldüm neden yükseldi hala şaşkınım progesteron umda artınca kesinlikle hamileyim sandım ama değilmişim 🥺🥺🥺 bundan sonra adetim gecikmeden asla hcg ya da kart test bakmicam çok üzücü oluyo 😭😭😭
😔😔😔 gecmis olsun canım. Cok üzüldüm. Kucuk capli bir kimyasal yasamissin. Erken test yapmanin dezavantajlari bunlar. Ama malesef hepimizin zaafi bu... erkenden ogrenmek istiyoruz. Ama hic canini sıkma olabilecek seyler bunlar. Regli atlattiktan sonra toparlar yeni bir enerjiyle başlarsın.

Selam kizlar. Temmuz 4 bat gunu. Hic hamile gibi hissetmiyorum. Tam tersi regl oncesi duygudurumum degisti. Depresif bir ruh haline girdim. Gerci kilo almanin da mutsuzluğu var galiba üzerimde. Bir tarafım hemen regl olup diyete ve spora baslamak istiyor. Bir taraftan da hic bir seye halim yok gibi

melisaa93 melisaa93 melısosumm benı etıketlemeyı unutma pazartesı😍😍guzel haberlerını beklıyorum.ya varya çalısmamak cok ıyı oldu tatıl gunlerınde hergunu degerlendırdım hıc zorlanmadan hemde😊😊spontane bıraktımya belkı o ay bu aydır😍 Mervenur277 Mervenur277 kuzucugum sen nasılsın ne yapıyorsun.
Pazartesı test yapacak dıger degerlı arkadaslarım hepınızden guzel haberler beklıyorum❤️
Bu kafa rahatlığı ile olmuştur İnşAllah 😍 İnşAllah pazartesi güzel bir haber için etiketleyebilirim sizi 🤲🏻🥰

Bende kahverengi lekelenme olunca hsg çekmek istedi doktor eşimde ilsiki istiyor hsg öncesi ilişki olur mu olmaz mı bilemiyorum
Kesinlikle olmuyor diye biliyorum hatta genelde olmasin diye adet bitimine planlaniyor genelde. Yumurtlamanin ne zaman olacagi belli olmaz. Erken olursa gebelik ihtimali dogar. O ihtimal dahilinde de kimse hsg cekmez. Cekilmemesi de gerekir zaten

X