2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İstanbulda olanınız var mı bilmiyorum ama pelte kıvamına geldim. Kız bu ne sıcak. Bir de emekli teyzeler gibi her yanım ağrıyo😂 ay delircem. Yaşasın kış. Sıcak oturmak kalp ben. Bu sıcaklarda herşey zor😂 o iş de dahil. Beni bir sinir alıyo ki anlatamam. Allahtan bekleme dönemindeyim yoksa herşeyden vazgeçiyo insan bu sıcaklarda😂
Cnm normalde istanbulda oturuyorum ama şuan tekirdağda yazlıktayım
Bura fena sıcak, nefes alınmıyo🥵

Niqu Niqu cnm bn p. Tesi doktora kapaklı'ya gelcem yanına😄
Ayyy yanımda eşim olmasaydı kesin görüşürdük yaa ne guzel olurdu 🤩

Du bakalım başka bi gun gelırsem yaz döneminde görüşüruz inşallh🙏

Samsunlu musun canim
Samsunum güzeldir
Bende atakumda oturuyorum sahilimiz candır.
İş yerim Tekkeköy organize sanayide günlük toplamda 1.5 saat yol çekiyorum ama akşam ve hafta sonlari değiyor 💜
Annem samsunlu bebişim. Ama Samsunda büyüdüm neredeyse bıraksan heryere bilmeden gider gezerim kaybolmam. O iskele var ya iskele ayyyy bir insanın canı sürekli orda gezmek çeker mi😂 cennet gibiydi videosu da durur hala bakarım. Hava hafif serin. Gökyüzü pembe mor arası dalgalar vuruyo sahile. Akrabalar olmada gider gelirdim😂😂😂

Kuşum sen iki canlısın sen daha fena hissediyorsundur sıcakları bir de😍

İkinizden de güzel haberler bekliyoruz 💜🧿

Annem samsunlu bebişim. Ama Samsunda büyüdüm neredeyse bıraksan heryere bilmeden gider gezerim kaybolmam. O iskele var ya iskele ayyyy bir insanın canı sürekli orda gezmek çeker mi😂 cennet gibiydi videosu da durur hala bakarım. Hava hafif serin. Gökyüzü pembe mor arası dalgalar vuruyo sahile. Akrabalar olmada gider gelirdim😂😂😂

Kuşum sen iki canlısın sen daha fena hissediyorsundur sıcakları bir de😍

Atakuma çok güzel mekanlar açıldı gelince bir lezzet turu için yaz bana canım öneri yaparım 💜🥰

Hangi hastaneye gidicen?bende pazart.dokdordayım optimet😍bende eşimle olucam zaten🥰

anlayabiliyorum seni benimde biri 9 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum diğeri 8.buçukken durdu ondada kürtaj oldum 1 hafta önce kimyasal geçirdm çok zor kan pıhtılaşmam var değerim 30-40 olunca başlıycaktım iğneye nasip olmadı İnşallah kimse burda boş çıkmaz herkes bebişlerine kavuşur
Çok zor bir süreç kuzum allah yardımcın olsun rabbim sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin 😢🙏🙏🤲 allahım bize o gunleri göstericek inşallah 😪 sabirrr en önemlisi sabretmek ve dua etmek 🙏 gerisi hal olucaktir inanıyorum bu zor gunlerin elbet güzel bir sabahı olucak 🤲😢

E ben yumurtlama takibi yapmadim adet bitince iki kez korunmadik sonra rahatsizdim dr gittim yara var dedi ilac verince ara verdik 7 gün o gunlerde yumurtlama gunlerime geldi tahminimce sonrasinda ise eşim bu ay korunalim dedi ilaçların bitince deneyelim daha saglikli olur dedi artik bilmiyorum ondan umudumyok dedim bu aydan 6 gun kaldi benimde adete yapsam olsa cikarmi acaba diye ama hafta sonu pazar gunu yapmayi dusunuyorum bende
Bence direkt Bat gününü bekle, süpriz olur varsa :KK200:

X