2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Anladım canım iyi ki aynı şehirde değilsiniz ☺️ O kadın seni resmen rakip olarak görüyor seni ezmeye çalışmaktan haz duyuyor. Eşinin müsade etmemesine çok seviniyorum ☺️

Sağol kuzum aynen hersey de hakkını yerim atarım tutarım ama bu konuda hakkını yiyemem hayatta laf söyletmez. 🙏💜 herkes mutlu olsun hepimiz mutlu olalım.

Eklentiler

• D976977C-DF47-4B6C-A7FA-A735F1936710.jpeg
    D976977C-DF47-4B6C-A7FA-A735F1936710.jpeg
    91,4 KB · Görüntüleme: 69
İstanbulda olanınız var mı bilmiyorum ama pelte kıvamına geldim. Kız bu ne sıcak. Bir de emekli teyzeler gibi her yanım ağrıyo😂 ay delircem. Yaşasın kış. Sıcak oturmak kalp ben. Bu sıcaklarda herşey zor😂 o iş de dahil. Beni bir sinir alıyo ki anlatamam. Allahtan bekleme dönemindeyim yoksa herşeyden vazgeçiyo insan bu sıcaklarda😂

İstanbulda olanınız var mı bilmiyorum ama pelte kıvamına geldim. Kız bu ne sıcak. Bir de emekli teyzeler gibi her yanım ağrıyo😂 ay delircem. Yaşasın kış. Sıcak oturmak kalp ben. Bu sıcaklarda herşey zor😂 o iş de dahil. Beni bir sinir alıyo ki anlatamam. Allahtan bekleme dönemindeyim yoksa herşeyden vazgeçiyo insan bu sıcaklarda😂
Eşimle ilişki dışında temas kurmuyoruz😂 mümkünse dokunma diyorum. Vücut sıcaklığı bile beni perişan ediyor. Doğudaym ben de. Gerçekten yaz vıcık vıcık çekilmiyor 🥴

ay deme öyle deme benim günler yaklaşıyor 😂😂

Samsun da çok sıcak canım ülke geneli öyleymiş hiç sorma bende beklemedeyim hafta sonuna kadar konuyu değiştiriyorum yanasmak istediginde🤣🤣

Ya evet burada çok kişiye çıkarttı bu şekilde ve aynı bu renkte çizgiyi. Hepimiz sevindik sarıldık coştuk filan, ertesi günü farklı marka testle denediklerinde hiç bişi çıkmadı. O yüzden ne ümitlendirmek istiyorum evet var diye ne de umudunuz kırmak yok diye. Yakında eczane varsa bir koşu farklı marka ne olursa olsun bir test al, 2 saat idrarını tutup tekrarla derim.

Hatta bu topik te sırf bunun için 30TL parama kıyıp hangi artımed i almalısınız diye istatistiki çalışma yaptım. Topik ilk sayfada görselleri mevcut. 😂
Cnm ben hala adet olmadım bugün sabah kan verdim sağlık ocağında yarın çıkar sonucu dedi yazarım yarın sonucu 🫠

E ben yumurtlama takibi yapmadim adet bitince iki kez korunmadik sonra rahatsizdim dr gittim yara var dedi ilac verince ara verdik 7 gün o gunlerde yumurtlama gunlerime geldi tahminimce sonrasinda ise eşim bu ay korunalim dedi ilaçların bitince deneyelim daha saglikli olur dedi artik bilmiyorum ondan umudumyok dedim bu aydan 6 gun kaldi benimde adete yapsam olsa cikarmi acaba diye ama hafta sonu pazar gunu yapmayi dusunuyorum bende
Bebişim ben geç yumurtladım 3 gün kaydı Bat'ım 22 Temmuz oldu. Test ilk defa bugün eğlence amaçlı yaptım. Çıkmadı bişi ama bugün yumurtlamanın 6. günü daha çok erken. Senin kaç gün geçmişti yumurtlama olalı?

Eşimle ilişki dışında temas kurmuyoruz😂 mümkünse dokunma diyorum. Vücut sıcaklığı bile beni perişan ediyor. Doğudaym ben de. Gerçekten yaz vıcık vıcık çekilmiyor 🥴
Yatakta asla temas etmeden yatıyoruz çok zor bacım çokk😂
ay deme öyle deme benim günler yaklaşıyor 😂😂
Kur vantilatörü serin serin değerlendir😂 yoksa çok zor kuzum😂😂😂
Samsun da çok sıcak canım ülke geneli öyleymiş hiç sorma bende beklemedeyim hafta sonuna kadar konuyu değiştiriyorum yanasmak istediginde🤣🤣
Kız annem samsunda atakum tarafında her akşam sahildeymiş. Öyle özledim ki geçen sene bu zamanlar oradaydım 🥹

Kızlar bakın ne buldum evi toplarken önceki gebeligimde kalan test gordukce icim sizliyor simdi bebegim 3 aylik olicakti hep o üzüntü o acı içimde kalıcak allahım kimselerin başına getirmesin çok zor çok yıpratıcı rabbim anne olmak istiyenlerin kucağını boş bırakmasın o kadar sevinçten mutluktan sorna kalan tek sey bitmeyen aci goz yasi ve ve geride biraktigi tek sey bu tesan

Kızlar bakın ne buldum evi toplarken önceki gebeligimde kalan test gordukce icim sizliyor simdi bebegim 3 aylik olicakti hep o üzüntü o acı içimde kalıcak allahım kimselerin başına getirmesin çok zor çok yıpratıcı rabbim anne olmak istiyenlerin kucağını boş bırakmasın o kadar sevinçten mutluktan sorna kalan tek sey bitmeyen aci goz yasi ve ve geride biraktigi tek sey bu test 😢😪
Kızlar bakın ne buldum evi toplarken önceki gebeligimde kalan test gordukce icim sizliyor simdi bebegim 3 aylik olicakti hep o üzüntü o acı içimde kalıcak allahım kimselerin başına getirmesin çok zor çok yıpratıcı rabbim anne olmak istiyenlerin kucağını boş bırakmasın o kadar sevinçten mutluktan sorna kalan tek sey bitmeyen aci goz yasi ve ve geride biraktigi tek sey bu test 😢😪Eki Görüntüle 3271731
anlayabiliyorum seni benimde biri 9 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum diğeri 8.buçukken durdu ondada kürtaj oldum 1 hafta önce kimyasal geçirdm çok zor kan pıhtılaşmam var değerim 30-40 olunca başlıycaktım iğneye nasip olmadı İnşallah kimse burda boş çıkmaz herkes bebişlerine kavuşur

Yatakta asla temas etmeden yatıyoruz çok zor bacım çokk😂

Kur vantilatörü serin serin değerlendir😂 yoksa çok zor kuzum😂😂😂

Kız annem samsunda atakum tarafında her akşam sahildeymiş. Öyle özledim ki geçen sene bu zamanlar oradaydım 🥹

Samsunlu musun canim
Samsunum güzeldir
Bende atakumda oturuyorum sahilimiz candır.
İş yerim Tekkeköy organize sanayide günlük toplamda 1.5 saat yol çekiyorum ama akşam ve hafta sonlari değiyor 💜

X