2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay İn şa Allah🙌🏻🙌🏻Bilmiyorumki🤭Ben gitdiğim doktorun yanına ultrason için gidiyorum canım her şey iyi giderse başka doktora gidicem
Cnm optimette bnım akrabam çalışıyo
Hangi kadın doğumcu iyi ise bnı ona yönlendir dıcem

Cnm sen bna özelden tel no yaz
Bn sana mesaj atarım aynı anda hastanede olursak
Sen kaçta gtcen haataneye?
Bnde o saate randevu alım🤩

Evet bencede kuzum ama cumartesi de gölge gösterebilir ama bence pzar günü varsa erken testte cıkabilir
Ya aslında en güzeli gerçekten Bat'ı beklemek ve kıp kırmızı çizgiyi görmek. Dediğim gibi bu ay benim tutmadıysa önümüzdeki ay gerçekten hamilelik testi yapmayacağım Bat'a kadar.

Cnm optimette bnım akrabam çalışıyo
Hangi kadın doğumcu iyi ise bnı ona yönlendir dıcem

Cnm sen bna özelden tel no yaz
Bn sana mesaj atarım aynı anda hastanede olursak
Sen kaçta gtcen haataneye?
Bnde o saate randevu alım🤩
O hastanenin bütün doktorların yanında olmuşum😃😃yazıyorum şimdi

Evet o testini hatırlıyorum 13 le ögrenmistin ❤️

Aynen canım duam Rabbim herkese çok koyu ve en güzel değerlerle ogrenmeyi nasip etsin. O zaman da hep öyle dua etmiştim hatırlarsin mosmor olmuştu kollarim. Daha tövbe Tikabasa Tikabasa Gibi sadece koyulasma takip edeceğim ilk 🤣💜 ama kadın dogumcuma yazarım bende ana dna diye bir test pozitif romatizmadan dolayı o kan pihtilasmasi yapiyormus kan sulandicimi belki direkt ecoprin 150 + iğne vereceğim sana dedi. Şimdi coraspin 100 içiyorum her gün bir ona mesaj yazarım hemen. Ayyyy hayaller 🤣💜 Allah im hepimizin yüzünü güldürsün inşallah. 🙏🥰

Kızlar bat 4 gün sonra ama bugün sabahtan beri regl olacakmışım gibi felaket kasık ağrım var. Reglim hiç şaşmaz, zaten döngüm kısa 26 gün ama erken mi regl olacağım yoksa bu ağrı hamilelik belirtisi olabilir mi kafaları yedim

Alla allaaaaaa inanmıyorlar 😂 Size böyle diyip dizlice yapıp size söylemiyormuşum dsljfhkfdggbhjg
Kız gerçekten saldım ben, çok umursamıyorum artık. Test yaparken çok eğleniyorum diye yapıyorum. Ama önümüzdeki aya kalırsam bence gizem in de tadı ayrı. Hiç öyle denememiştim bir kere denerim 🥰

Bu arada benim göğüs uçlarım sızlıyor. Kasıklarım da ağrıyor. Sağ tarafta asla sızısı geçmeyen bir ağrım var. Bazen ortada oluşuyor ağrı. İnşallah bebiştir 🙏
Bir de belim ağrıyor çok. Sizde var mı bişi?

Perlitik Perlitik monimoni monimoni

Ayyyy inşallah bebistir kuzum. Normalde ağrım sancim tamamen geçmişti. 6 gibi kasık ağrım cok derinden yeniden başladı. Ama baya derinden dunku gibi degil azaldi baya. Bugün 1 kez sarimtrak akintim oldu yine. O kadar

Kızlar bat 4 gün sonra ama bugün sabahtan beri regl olacakmışım gibi felaket kasık ağrım var. Reglim hiç şaşmaz, zaten döngüm kısa 26 gün ama erken mi regl olacağım yoksa bu ağrı hamilelik belirtisi olabilir mi kafaları yedim
Yani olabilir tabi cnm. Belirtiler birbirine benziyor diyorlar. Test yap olmadı.

Alla allaaaaaa inanmıyorlar 😂 Size böyle diyip dizlice yapıp size söylemiyormuşum dsljfhkfdggbhjg
Kız gerçekten saldım ben, çok umursamıyorum artık. Test yaparken çok eğleniyorum diye yapıyorum. Ama önümüzdeki aya kalırsam bence gizem in de tadı ayrı. Hiç öyle denememiştim bir kere denerim 🥰
Önceden aynı güne test yapmaya sözleşiyorduk o güne kadar kimse test yapmayacak diye sözler verip hepimiz gizli gizli yapıyorduk 😂 sonrada itiraflar geliyordu. Elinde test olan dayandırmıyor

Ayyyy inşallah bebistir kuzum. Normalde ağrım sancim tamamen geçmişti. 6 gibi kasık ağrım cok derinden yeniden başladı. Ama baya derinden dunku gibi degil azaldi baya. Bugün 1 kez sarimtrak akintim oldu yine. O kadar
Ben de yok akıntı filan. Belim kopçak gibi ama.

Önceden aynı güne test yapmaya sözleşiyorduk o güne kadar kimse test yapmayacak diye sözler verip hepimiz gizli gizli yapıyorduk 😂 sonrada itiraflar geliyordu. Elinde test olan dayandırmıyor
Aynen evde test varsa şayet yapıyorsun, ama test yoksa iradenle yapmıyorsun. Bende Predictor de var duruyo hala. Şayet hamiş kalırsam Predictor ile yapıp o testle eşime sürpriz yapayım istiyorum. O test şık geliyor diğerlerine göre 😂

Ben de yok akıntı filan. Belim kopçak gibi ama.

Canım umutlandırmak istemem ama benim feci belim ve karnim alt bölgeleri ağrımisti normalde regl öncesi öyle bir ağrı çekmem eşime kesin hamileyim demistim inanmamisti bana cuma günü hiç unutmuyorum 6. Günüm yumurtlama sonrası test yapmıştım birsey çıkmamıştı. Sonra ctesi pazar girmişti araya aklıma test gelmemisti dışarıda işlerimiz vardı demekki. Ptesi iş için uyandigimda test yapmıştım silik bir çizdi hatta eşim yine inanmadı dur dedi sevinmeyelim sonra üzülmeyelim. Buraya atmıştım ptesi 9. Günümdü. Herkes kesin var tebrikler kan ver demişti. İş yerinden arabayı alıp başka bir sağlık ocağına misafir olarak rica edip kan vermiştim evim çok uzaktı 45 dakika min. 13 cikmisti. Yani düşününce senin günün de tutuyor ayyy hadi inşallah vardır 🥰💜🥰💜🥰💜

X