2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşAllah senin sinirini bozmaz ama ufacık bir şey bile yapsa lütfen aşırı tepki ver. Böyle böyle adam olacak bu tarz insanlar. İnan çok işe yarıyor ☺️ Eşin zaten yanında bir şey diyorsan bir sebebi olduğunu da biliyor. Biriktirme içinde yapma bunu kendine ☺️

Canım tek kalınca onlarla eşim diyor bana vallahi hakkini ödeyemem kendini ezdirme konuş laf söyle cevap ver. Ben 6 senelik evliyim 9 ay da Nişanlilik neredeyse 7 senedir iclerindeyim asla cevap vermedim. Yakin arkadaşımda kızıyor bana ama diyorum ki aha görüyorsun eşim görüyor onları da beni de laf söylüyor onlara. Kv ile aynı yerdeyiz min 2 ay da 1 gideriz 2 saat görüşürüz onda da hafta içi iş çıkışı gideriz genelde. O laf söylemese görmese çıldırırım ama o içimi rahatlatıyor bende zaten çok sık görüşmediğimiz için kavgalı olmak istemiyorum

Canım tek kalınca onlarla eşim diyor bana vallahi hakkini ödeyemem kendini ezdirme konuş laf söyle cevap ver. Ben 6 senelik evliyim 9 ay da Nişanlilik neredeyse 7 senedir iclerindeyim asla cevap vermedim. Yakin arkadaşımda kızıyor bana ama diyorum ki aha görüyorsun eşim görüyor onları da beni de laf söylüyor onlara. Kv ile aynı yerdeyiz min 2 ay da 1 gideriz 2 saat görüşürüz onda da hafta içi iş çıkışı gideriz genelde. O laf söylemese görmese çıldırırım ama o içimi rahatlatıyor bende zaten çok sık görüşmediğimiz için kavgalı olmak istemiyorum
Eşinin görüyor olması güzel yoksa insan çıldırır 😁

Test alan kizceler bizde böyle oluruz inşallah 🤣🤣🤣

Eklentiler

• Screenshot_20230713_175316_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20230713_175316_Hepsiburada.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 85
Aynen canım ondan sakin durabiliyorum
Anlıyorum seni,. Sen de öyle olsan belki de eşin okadar karşı tarafa laf söylemeyecekti, bende de bana kötü davranan yok pek ama süper de değiliz yani.. ben onlarla iyiysem eşim onlara sinir olunca bana anlatıyor eleştiriyor mesela, aksi halde sessiz kalır 🤣

Anlıyorum seni,. Sen de öyle olsan belki de eşin okadar karşı tarafa laf söylemeyecekti, bende de bana kötü davranan yok pek ama süper de değiliz yani.. ben onlarla iyiysem eşim onlara sinir olunca bana anlatıyor eleştiriyor mesela, aksi halde sessiz kalır 🤣

Önemli olan onlarla iyi olmamız gerisi pıssss Allah iyilerle karşılaştırsın canım herkesi 🙏

Bende bendeeee 🤣 yavrum üzüntümüz var bebek istiyoruz bagirmasakta bunu sesli biliyor daha bismillah gebe diyor ki bunu doğurayim hemen 2 yapacağım 3 yapacağım 🤣🤣 maşallah dedim yap ne diyim 🤣 konuşamazsın asla tuhaf biri. Ama eşi afedersin gel kuçu kuçu diye çağırıyor onu benim eşim en sorunlu zamanlarımızda bile hep saygılıdır bana eşim dedi ki heralde o da bununla övünerek sana üstünlük taslıyor kendini iyi hissediyor halbuki ne yani altı üstü gebe kaldın neyi konuşup duruyorsun çok istiyorsan hemen tüp bebek yapalım.hayatim.dedi dedim.her şeyin vakti zamanı var demekki milletle yarış yapamam dedim
Off aptal şey bu görümcen

Anladım canım iyi ki aynı şehirde değilsiniz ☺️ O kadın seni resmen rakip olarak görüyor seni ezmeye çalışmaktan haz duyuyor. Eşinin müsade etmemesine çok seviniyorum ☺️

Kızlar ya ben testi koyulaştırınca gölge gördüm sanki gönül gözüm mü açık , effectinize ben iyi yapamıyorum ihtiyacım vaaar 🥹

X