2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar kanda gebelik çıkmadı ama şundan alıp denesem cıkar mı acaba

Eklentiler

• 87F8CFD9-ADE7-4CCA-9A4A-925139430610.png
    87F8CFD9-ADE7-4CCA-9A4A-925139430610.png
    181,9 KB · Görüntüleme: 47
Bende bendeeee 🤣 yavrum üzüntümüz var bebek istiyoruz bagirmasakta bunu sesli biliyor daha bismillah gebe diyor ki bunu doğurayim hemen 2 yapacağım 3 yapacağım 🤣🤣 maşallah dedim yap ne diyim 🤣 konuşamazsın asla tuhaf biri. Ama eşi afedersin gel kuçu kuçu diye çağırıyor onu benim eşim en sorunlu zamanlarımızda bile hep saygılıdır bana eşim dedi ki heralde o da bununla övünerek sana üstünlük taslıyor kendini iyi hissediyor halbuki ne yani altı üstü gebe kaldın neyi konuşup duruyorsun çok istiyorsan hemen tüp bebek yapalım.hayatim.dedi dedim.her şeyin vakti zamanı var demekki milletle yarış yapamam dedim
Eşin susmasını istese onun için bile yapmaz mı? Bu konuları hiç konuşmasın. Yada bu kadın evli barklı değil mi size bir hafta gelmesi de garip. Keşke müsait değiliz diye kabul etmeseydiniz

Ayyy ruhum daraldı 😂 beni de misafir kabul eder misin bebeğim biraz stres atayım görümcenle ben takılırım sen işine gücüne bakarsın 😂

Gel canimmmm evim her zaman açık 🤣💜 sen yeterki hakkından gel 🤣 eşim bana aşırı sabirlisin diyor bana dahi bu kadar sabretme diyor. Mesela gorumcem gelince kv de değişiyor normalde iyi. Eşim berbere gidecekti ben tek kalacaktım onlarla vallahi beni çağırdı özel omzuma vurdu ezdirme sakin kendini dedi 🤣 ben ezdirdigimden değil cevap vermeye tenezzül etmiyorum ama bir kötü huyum vardır kırmam kimseyi çizgimi çekerim mesela hiç muhatap olmuyorum şuan ama hala aynı devam eder ve sabrım taşarsa tamamen silerim ve konuşurum. Yani ortam yok o konuda
Ya susar dinlerim sallamam ama kenarda birikir. Çok dolduysa hakki tüm gemileri yakarım 🤣

Bu arada kusura bakmayın konuyu dağıttım 🙊

Eşin susmasını istese onun için bile yapmaz mı? Bu konuları hiç konuşmasın. Yada bu kadın evli barklı değil mi size bir hafta gelmesi de garip. Keşke müsait değiliz diye kabul etmeseydiniz

Aşkım yok bizde kalmayacak. Kayinvalidemde kalacak. Eşim cevap veriyor ona ben vermiyorum. Ben verirsem tüm gemileri yakarım cevap verirse karsiliginda daha bakacak yüzümüz olmaz birbirine. Eşim bozuyor dalgaya vuruyor yok bozuluyor susuyor Eşim gidiyor tuvalete tekrar başlıyor 🤣

Gel canimmmm evim her zaman açık 🤣💜 sen yeterki hakkından gel 🤣 eşim bana aşırı sabirlisin diyor bana dahi bu kadar sabretme diyor. Mesela gorumcem gelince kv de değişiyor normalde iyi. Eşim berbere gidecekti ben tek kalacaktım onlarla vallahi beni çağırdı özel omzuma vurdu ezdirme sakin kendini dedi 🤣 ben ezdirdigimden değil cevap vermeye tenezzül etmiyorum ama bir kötü huyum vardır kırmam kimseyi çizgimi çekerim mesela hiç muhatap olmuyorum şuan ama hala aynı devam eder ve sabrım taşarsa tamamen silerim ve konuşurum. Yani ortam yok o konuda
Ya susar dinlerim sallamam ama kenarda birikir. Çok dolduysa hakki tüm gemileri yakarım 🤣

Bu arada kusura bakmayın konuyu dağıttım 🙊
İnşAllah senin sinirini bozmaz ama ufacık bir şey bile yapsa lütfen aşırı tepki ver. Böyle böyle adam olacak bu tarz insanlar. İnan çok işe yarıyor ☺️ Eşin zaten yanında bir şey diyorsan bir sebebi olduğunu da biliyor. Biriktirme içinde yapma bunu kendine ☺️

Aşkım yok bizde kalmayacak. Kayinvalidemde kalacak. Eşim cevap veriyor ona ben vermiyorum. Ben verirsem tüm gemileri yakarım cevap verirse karsiliginda daha bakacak yüzümüz olmaz birbirine. Eşim bozuyor dalgaya vuruyor yok bozuluyor susuyor Eşim gidiyor tuvalete tekrar başlıyor 🤣
İşte yanında eşin olmayınca sanıyor ki sen hep alttan alıcan. İyi bari size gelmemesine sevindim ☺️ Sizde gitmeyin yanların canım işiniz misafiriniz vardır her gün orayı bekleyecek değilsiniz

X