2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    72,2 KB · Görüntüleme: 74
Bunda efekte gerek yok aslında belli oluyor. Ama bu testler ne kadar güvenilir hiç bilmiyoruz. Farklı markalar ya. Araştırdın mı internetten. Bu markaları kullananlar ne yazmış?
Baktım canım en çok satılan testler bunlar burda diyorum ya 1 sene her ay kullandım ben bu testleri

Baktım baktım😁 Ağrı için Dr a gitmiştik. Küçük bi kistim varmış. İlaç verdi dr. Niyetimizi söyledik😄 Bu ay korunun dedi. Geçti mi bakalım diye adet günü çağırmıştı. Kisti gitmiş görünce tahlil falan yapmadı. 17 martta gitmişiz adetken işte bizi o zaman serbest bırakmış😂
gittipinde söylersin 4 ay bekledik artık beklemek istemiyoruz diye o zaman anlayış gösterecektir ☺️

Baktım canım en çok satılan testler bunlar burda diyorum ya 1 sene her ay kullandım ben bu testleri

O zaman yarın sabah ilk idrarını bekliyoruz sabırsızlıkla.
en güzeli öyle olucak mesela ben bu şekilde çıkıyo ya yeşiilli geçen ay 3 gün varken böyle çıkmıştı

Kızlar bakın ne buldum evi toplarken önceki gebeligimde kalan test gordukce icim sizliyor simdi bebegim 3 aylik olicakti hep o üzüntü o acı içimde kalıcak allahım kimselerin başına getirmesin çok zor çok yıpratıcı rabbim anne olmak istiyenlerin kucağını boş bırakmasın o kadar sevinçten mutluktan sorna kalan tek sey bitmeyen aci goz yasi ve ve geride biraktigi tek sey bu test 😢😪Eki Görüntüle 3271731
Canım çok üzüldüm rabbim bir ömür mutlu sağlıklı yaşayacağın evlatlar nasip etsin İnşAllah 🤲🏻

X