2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Tamam canım.
Doktor biraz deneyin olmadı hormon testi yaparız demişti. 6 ay dolmadı ama gidicem. Yapılabilecek bütün testleri istiycem. Bir de mesela pek bilgim yok ama genetik testler varya onlar isteğe bağlı oluyor mu yoksa şunun olması lazım diye şartları var mı? Ne var ne yok bakılsın bi seferde diye istiyorum aslında.
Canım 6 ay dolmadı dersen yapmıyorlar çoğu şeyi devlet hastanesi 1 yılı geçti de ben hep öyle dedim

Kızlar merhaba ben ilk defa yazıyorum 🙈 umarım herkes hayırlı haberleri alır 😍 benim de reglim 3 gecikti.yarin sabah kan vercem. Bacak , kasık ağrım çok var ama gelen giden yok. Normalde düzensizlik yok. Bu ay klomen kullandım ama çatlatma iğnesi kullanmadım. Adetime 5 gün kala kan verdim 0.1 çıkmıştı. Sizce benim halim ne olur 🥲

Kızlar merhaba ben ilk defa yazıyorum 🙈 umarım herkes hayırlı haberleri alır 😍 benim de reglim 3 gecikti.yarin sabah kan vercem. Bacak , kasık ağrım çok var ama gelen giden yok. Normalde düzensizlik yok. Bu ay klomen kullandım ama çatlatma iğnesi kullanmadım. Adetime 5 gün kala kan verdim 0.1 çıkmıştı. Sizce benim halim ne olur 🥲
Test yapmadın mı ☺️

Anladım canım hadi bakalım bol şans allahım o güzel duyguyu yine nasip etsin kuzum çok yıprandık hakediyoruz 😪😢
Haklısın balım herkes o kadar çok hakediyorki çabalarımızın karşılığını er yada geç alıcaz Allah’ın izniyle ❤️

X