2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

kızlaaar selamlar.. insan negatifi görüp üstüne de regl olunca bir modu düşüyor. o yüzden az uzak kaldım. @Tikabasa bugun koyuşama testini bekliyoruz kuzum inşallah güzel fotolar atacaksın bize. A Afratafrac ve @Perlitik siz gebesiniz bence canlar. göğüs hassasiyetinden dolayı çok umutluyum sizden güzel haberler verin bize. test ne zaman yapacaksınız? @ozgeeeee1 testinde ben de cok hafif çizgi görür gibi oldum devam eder. @Niqu güzel haberler vermişsin canımcım inşallah bebişi de sağlıkla büyüdüğünü de görürüz. 1fafeyla 1fafeyla çok mutlu oldum.sağlıkla devam eder inşallah kuzucum..

her seyi de okuyamadım ama genel olarak bir yazmak istedim. 15 aylık sürecin sonunda her ay kadın doğuma bir gideyim diye randevu alıyorum. sonra ne oluyorsa oluyor bir duygu geliyor içime. bu ay olur belki diye randevuyu iptal edip devam ediyorum yoluma:KK54: bitmek bilmeyen bu umuttan kurtulmalıyım belki de
Ben de 15. Aydayım canım. İki aşılama oldum tutmadı. Yaşın genç sanıyorum. Bir kaç ay daha bekleyip git istersen. Benimkinde de sebep yok ama en azından için rahat eder.

Sizin yine arkadaşıniz vs.. benim en yakınımdan biri böyle yapıyor ve bu yüzden 1 aydır konuşmuyorum. Ben iki buçuk yıldır araştırıyorum okuyorum ama bana diyor ki, benim arkadasim doktor asistanı senin gittiğin docentten daha iyi biliyor. Madem gittiğin doktor çok iyi niye gebe kalamiyorsun( kendisinin yıllarca olmadı ve kabul etmedi dedi ki biz istemiyorduk) cocuk konusunu kafaya takıyorsun, belli etmiyorsun bu konu senin hassas noktan, dışarı çıkmıyorsun hep evdesin🤦🏼‍♀️ bunların hepsi külliyen yalan. Sadece psikolojik baskı yaparak kendini rahatlatmaya çalıştı. Ben ki hem evimi çok seven, düzenini aksatmayan hem de bir ayağı dışarıda olan biriyim. Ama kendisi çok mutsuz hep kavgalı eşiyle. Baktı bizim aramiz bozulmuyor söyledikleriyle beni sinir etmeye çalıştı. İnsanlar gerçekten şaka gibi.... Ve insanın en yakınından olması daha bir üzücü
bu kişi birinci dereceden akraban bile olsa uzak durmak gerek. kimse senin hayatını kötü etkileyemez. iyi yapmışın görüşmemekle canım Allah korusun hırsından senin huzurunu bozacak

Adresini versene o kızın evinin önüne gidip "in aşşaaağ bişi konuşçaz" diye gidem.

Maalesef her yerdeler. O yüzden en yakınına bile anlatmamak lazım. Anan baban kardeşin dışında. Ki benim şu an onlar da bilmiyor 🥰 Herkese süpriz olacak nasipse kuzum. Hele bir yakın arkadaşım var, allahım kız neyimi iyi görse o şeyin başına bişi geliyo. Arada sorup duruyo ne kadar maaş alıyosunuz diye. Ben utanıyorum o sorunca, geçiştiriyorum bir şekilde. İyi değiliz falan diyoruz. Çok zor şlartlarda yaşıyoruz demeye başladım gözü kalmasın diye fjkhgjldnlfn Hayır zengin de değiliz he, kiradayız. Evlenirken gelinliğimi kiraladım, paramız yoktu 1000TL ye kiralamıştım. Düğün ve kına yapamadık. İş hayatım rezildi. yine de bir şeyler buldu kıskanacak.

Biz eşimle nişanlandık, gitti hemen birini bulup nişanlandı 3 ay sonra. Biz şok. Biz nikah tarihi aldık. Bu gitti benim 2 ay önüme aldı 😂
Dedim gelinliği böyle düşünüyprum gidip aynını diktirmiş. Saçımı böyle yapçam demiştim düğününde bir baktım o modeli yapmış. Dedim gelin çiçeğim sadece beyaz güllerden oluşan bir buket olsun istiyorum, gitmiş onu almış. 😂 Ay dolmuşum. Kimselere anlatamıyodum oh.
şu hale bak ya insanların kıskançlığı yüzünden yalan söyler durumdayız sırf nazar değmesin diye :KK48:

Adresini versene o kızın evinin önüne gidip "in aşşaaağ bişi konuşçaz" diye gidem.

Maalesef her yerdeler. O yüzden en yakınına bile anlatmamak lazım. Anan baban kardeşin dışında. Ki benim şu an onlar da bilmiyor 🥰 Herkese süpriz olacak nasipse kuzum. Hele bir yakın arkadaşım var, allahım kız neyimi iyi görse o şeyin başına bişi geliyo. Arada sorup duruyo ne kadar maaş alıyosunuz diye. Ben utanıyorum o sorunca, geçiştiriyorum bir şekilde. İyi değiliz falan diyoruz. Çok zor şlartlarda yaşıyoruz demeye başladım gözü kalmasın diye fjkhgjldnlfn Hayır zengin de değiliz he, kiradayız. Evlenirken gelinliğimi kiraladım, paramız yoktu 1000TL ye kiralamıştım. Düğün ve kına yapamadık. İş hayatım rezildi. yine de bir şeyler buldu kıskanacak.

Biz eşimle nişanlandık, gitti hemen birini bulup nişanlandı 3 ay sonra. Biz şok. Biz nikah tarihi aldık. Bu gitti benim 2 ay önüme aldı 😂
Dedim gelinliği böyle düşünüyprum gidip aynını diktirmiş. Saçımı böyle yapçam demiştim düğününde bir baktım o modeli yapmış. Dedim gelin çiçeğim sadece beyaz güllerden oluşan bir buket olsun istiyorum, gitmiş onu almış. 😂 Ay dolmuşum. Kimselere anlatamıyodum oh.
Aaay okurken ruhumu daraltti 😅 hala saçını yolmadin mi djdjdjdjd ben de etrafıma anlatmaya korkuyorum ama nazar bı şekilde gelip buluyor valla 😁

bu kişi birinci dereceden akraban bile olsa uzak durmak gerek. kimse senin hayatını kötü etkileyemez. iyi yapmışın görüşmemekle canım Allah korusun hırsından senin huzurunu bozacak
Öyle yapıyorum canim. Eşim bile dedi böyle olacaksa görüşmeyin artık. Beni çocuk için kimse uzmez,laf sokmazken insanlar huzur bozmak için elinden geleni yapıyor. Ama bunların sebebi ne biliyor musun, kendinde olmayan şeyin karşındakinde olmasi. Mutluluk huzur.. En önemlisi de eş ile uyum. Allah kimsenin evliliğine gölge düşürmesin🙏🏻

oooo yılaaannnnn :KK70: böylesine düşündüklerinin tam tersini anlatıcan gidip onu yapar nasılsa. bu tiplerin kendi karakterleri oluşmadığı için böyleler seni de idol olarak seçmiş kendine. ne yaparsan hayatında o da anında copy paste

Aaay okurken ruhumu daraltti 😅 hala saçını yolmadin mi djdjdjdjd ben de etrafıma anlatmaya korkuyorum ama nazar bı şekilde gelip buluyor valla 😁
Babam öldüğünde de en çok o yanımda olmuştu. Sürekli geldi gitti yalnız bırakmadı. Napim özenmiş yaptı dip geçtim artık 😊 Ama artık her bkumu anlatmıyorum 😂

Sizin yine arkadaşıniz vs.. benim en yakınımdan biri böyle yapıyor ve bu yüzden 1 aydır konuşmuyorum. Ben iki buçuk yıldır araştırıyorum okuyorum ama bana diyor ki, benim arkadasim doktor asistanı senin gittiğin docentten daha iyi biliyor. Madem gittiğin doktor çok iyi niye gebe kalamiyorsun( kendisinin yıllarca olmadı ve kabul etmedi dedi ki biz istemiyorduk) cocuk konusunu kafaya takıyorsun, belli etmiyorsun bu konu senin hassas noktan, dışarı çıkmıyorsun hep evdesin🤦🏼‍♀️ bunların hepsi külliyen yalan. Sadece psikolojik baskı yaparak kendini rahatlatmaya çalıştı. Ben ki hem evimi çok seven, düzenini aksatmayan hem de bir ayağı dışarıda olan biriyim. Ama kendisi çok mutsuz hep kavgalı eşiyle. Baktı bizim aramiz bozulmuyor söyledikleriyle beni sinir etmeye çalıştı. İnsanlar gerçekten şaka gibi.... Ve insanın en yakınından olması daha bir üzücü
Kendi mutsuzlukları zaten bize yansıttıkları. Bizi de mutsuz etmek istiyorlar

😄😄👌👌 supersin.. Ya ben de ocakta platesi biraktim düşük yapinca. Sonra hadi o ay hadi bu ay derken bak 7 ay olmus hala donemedim. Simdi dunden beri tekrar diyete girdim yuruyuse başladım. Onunla hem zihin dağıtmayı hedefliyorum hem de olursa gebelik oncesi bir forma gireyim istedim
süper olur vallahi gebelik öncesi bedenen hazır olmak :) çok kilo almadan sağlıklı gebelik geçiririz inşAllah hepimiz :)

Ay o ne bere görümceden beter. Allah bildiği gibi yapsın. Senin enerjini alamasın o. Çok fenalar ya. Enerjileri de bitmiyor. Bizi bitiriyorlsr kendileri bitmiyor

Benim annem bana dügününden sonra hic regl olmadan hamile kalmıs düsünün 😄 regl olmus bitmis dügünü olmus bi hafta sonra, iki üc ay sonrada regl olmayınca hamileyim herhalde diyip saglık ocagına gitmis teste 😄😄😄
bak bu millet kesin annen için de ne dedikodular çıkarmıştır. benim annemde ikinci ay hamile kalmış ben 7 aylık doğmuşum sanki evlilik öncesinde hamileymiş gibi dedikodu yapmışlar :KK70: o kadar küçük doğmuşum ki kesin ölür demişler ona rağmen dedikodudan da geri kalmamışlar :KK70:

Çok iyi yapmışsın, vazgeçmeye gerek yok. Ama kafa dediğin gibi artık takıntılı halden çıkıyor.İşte o rahatlama, takmama sürecinde oluyor genelde de. Spor yidir bravo. Ben negatifi görürsem hafta sonu başlıcam tekrar pilatese. Bu hafta yapmıyorum ara verdim.
aynen senin ara vermen daha iyi :) yumoş yolda şu anda :KK54:

Öyle yapıyorum canim. Eşim bile dedi böyle olacaksa görüşmeyin artık. Beni çocuk için kimse uzmez,laf sokmazken insanlar huzur bozmak için elinden geleni yapıyor. Ama bunların sebebi ne biliyor musun, kendinde olmayan şeyin karşındakinde olmasi. Mutluluk huzur.. En önemlisi de eş ile uyum. Allah kimsenin evliliğine gölge düşürmesin🙏🏻
amiin canım çok haklısın. benim eltimde açık açık sordu siz hiç tartışmıyor musunuz hep mi iyi anlaşıyorsunuz diye. bende aslında sizin yanınızda iyi davranıyor çok sıkıntı yaşıyoruz dedim :KK70: Allah affetsin

amiin canım çok haklısın. benim eltimde açık açık sordu siz hiç tartışmıyor musunuz hep mi iyi anlaşıyorsunuz diye. bende aslında sizin yanınızda iyi davranıyor çok sıkıntı yaşıyoruz dedim :KK70: Allah affetsin
Ben de bazen olmayan birşeyi olmuş gibi söylüyorum. Onların gözü degecegine gunah kazanım bişi olmaz 😬😂

Doğru diyorsun kuşum walla öyle yapıcam böyle giderse. Ona bile laf eder muhtemeln de neyse. Bi de oda arkadaşım işyerinde. Her gün eşimden çok onunla vakit geçiriyorum. Millet hadsiz
patronunla görüşsen odalarınızı değiştirse. bir tane de bende vardı böyle bir ruh emici iş yerinde oda arkadaşımdı kovuldu da kurtuldum.inşAllah sen de kurtulursun canım

Babam öldüğünde de en çok o yanımda olmuştu. Sürekli geldi gitti yalnız bırakmadı. Napim özenmiş yaptı dip geçtim artık 😊 Ama artık her bkumu anlatmıyorum 😂
Ya ben Mart ne güzel geldi yazdım da o günden sonra herşey sarpa sardı daha toplayamadim her ay bişey oluyor insallah bundan sonrası güzel geçer 😅 daha da yazmıyorum bı yere bişey 😂

bak bu millet kesin annen için de ne dedikodular çıkarmıştır. benim annemde ikinci ay hamile kalmış ben 7 aylık doğmuşum sanki evlilik öncesinde hamileymiş gibi dedikodu yapmışlar :KK70: o kadar küçük doğmuşum ki kesin ölür demişler ona rağmen dedikodudan da geri kalmamışlar :KK70:
Valla kendi aralarında yapmıslar mıdır bilmem ama annem öyle bi seyden bahsetmedi aksine ben süphelendim annemden siz dedim kesin bi halt yediniz evlenmeden dhdshhahahahahahhajajaa valla yok dedi 😄😄😄😄

X